Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Co sądzicie o tym a może coś polecicie w podobnej cenie


Rekomendowane odpowiedzi

Magnat nowe głośniki Audi A4 B5 przednie drzwi (3839084818) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

nie potrzebuje nie wiadomo czego ;) moje ori juz trzeszczą starośc :kox:

---------- Post dopisany at 20:27 ---------- Poprzedni post napisany at 13:10 ----------

pomoże ktoś ?

:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez szukam jakis glosnikow do siebie bo moje sie posypaly :<

---------- Post dopisany at 12:50 ---------- Poprzedni post napisany at 12:28 ----------

Głośniki HERTZ DCX130 Audi A4 B5 BOSE NOKIA SYSTEM (3880428204) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

zastanawiam sie nad tymi warte uwagi ? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hertz. :wink: moim zdaniem dobry stosunek ceny do jakości też je chciałem.. ale mój fundusz jest mniejszy ;d:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...jest masa różnych głośników, nie kupisz- nie dowiesz się , czy dobrze grają. Pewnie,że warto kupić jakieś firmówki, niż coś firmy "krzak" ale i tak wszystko zależy od tego, czego oczekujesz od nowych głośników. Głośno mają grać? czy dobrze mają grać...co będziesz odtwarzał? radio? mp3-ki? a może coś w flac? choć w tym ostatnim przypadku , nasze auta trzeba by wygłuszyć tak jak studia radiowe.....;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głośniki Audi A4 B5 zamiast BOSE Nokia system Łódź (3901793088) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

ja kupiłem takie.. cena niska efektywnosc dobra bo 92 dB pozatym niska moc a co za tym idzie samo radio będzie je dobrze ruszać ogólne paramatery są Ok w porównaniu np do Magnata gdzie skutecznosc to 90 db a pionier 89 db... wiec czasem taniej nieznaczy gorzej.. wiec jeśli planuje sie granie na samym radiu lepiej coś z dolnej półki ;) o dobrych paramatrach a można coś znaleść... i wcale to nie musi byc gniot ;) bo obecnie często płaci sie juz wcześniej wyrobioną marke a nie za sam produkt wyjsciowy ;) weźmy np nasze auta BMW po np 2010 roku to już nie to samo trwałe bmw lat 90 ;) audi tyczy sie to samo... pozatym głosniki tanie może nie wyglądają efektownie ale są efektywne ;) bo płacimy za materiały a nie za dizajn takie moje zdanie:decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamierzam od tego typa kupic glosniki dostales juz je ? normalnie sie podlacza te jego dystanse i redukcje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro będą ;) są to praktycznie zamienniki ori jeśli chodzi o wielkośc ja kupiłem z kompletem od wkrętów dystansów po przez kabelki "przesciówki" żeby nie modzic w ori okablowaniu poprostu kabel z zestawu podłącze pod głośnik a ten do kostki w drzwiach bo o ile pamiętam tak to w audi wyglądało.... to są założenia teoretyczne

specjalnie kupowałem pasujące idealnie aby zrobic zwyczajną podmianke ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj znac jak to wyglada w praktyce jak bedzie ok to tez zamowie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego a ja polecam głośniki oryginalne fabryczne z audi, żadne głośniki ze średniej półki nie zagrają lepiej niż fabryka. Fakt że nie kupisz głośników z auta 18-sto letniego bo są zużyte ale ja kupiłem na allegro komplet głośników z czteroletniej audi a3 i powiem Ci że to jest brzmienie o jakie mi chodziło. A cena ok 60zł plus wysyłka. Jest ciężko znaleść i trochę czasami trzeba kombinować przy montażu ale jest efekt. Szukaj z młodych rozbitych samochodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Helix B 62 C. I będziesz Pan zadowolony.

Co do Magnata to syf na poziomie buszmanna. ;-)

A do Herza trzeba wzmak bo inaczej cienizna.

http://www.eltexco.pl/promocja-glosniki-helix-b62c-blue-system-dystanse-mdf-lub-6-mat-gratis.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiadomo że orignalne gosniki w sensie fabryczne są najbardziej dopasowane pod względem grania na samym radiu i mam 2 ori głosniki z tym że jeden zaczyna trzeszczec i no cuż 2 głośniczki a zawstydzają golfiarzy z tubami w bagażniku tyle w temacie kolego sk0s jutro bede to montował wiec zdam Ci relacje ;) pod wieczór...

co do używanych głóśników.. to hmm... ciężka sprawa nigdy nie wiesz co kupisz jak kto je katował taka loteria jak z używana zawiechą ;) jednak wole średnią półke z gwarancja ;p :wink: a tym czasem ide bo kot postawił kloca w kuwecie i smród total :slina: pozdro

---------- Post dopisany at 15:01 ---------- Poprzedni post napisany at 14:55 ----------

a nawiasem mówiąc głośnik ze średniej półki.. też dobrze zagraja jeśli maja dobre paramatery ;) i nie zadużą moc... jak ma ok 40 watt to samo radio ładnie go rozbuja.. po ustawieniu basu i trebli na radiu odtrzymamy ładny efekt.. no chyba że chcemy robić szpan we wsi... i zapodawac tak żeby rejstracja skakała... a sąsiad z rana zamiast skrobania szyb pod blokiem o 5:40 usłyszał dobry dubstep z efektem trzeszczącej ramy okiennej to możemy inwestować w 2 głosniki 250 zł ;) ale dla przecietnego użytkownika i słuchacza eski styknie śr. półka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiec nie montowałem bo przy -16 u mnie bez garazu to :thumbdown: czekam na cieplejsze dni xD mam brak chęci ale głośniki z linka mam ;) jak dla mnie jakościowo :git: są dystense 2x i kabelki materiały wyglądają solidnie ;) wykonanie również na duży plus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...