Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Czy macie kontrolkę AIRBAG na tablicy ?


maciekg

Rekomendowane odpowiedzi

Masz kontrolke na 100% , tylko może auto po dzwonku i ktoś kontrolke odłączył , żeby cały czas się nie świeciła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja, laik w tych sprawach moge to jakos sprawdzic?

wyjmuj zegary i zobaczysz moze tylko zarowka spalona alno wyjeta ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ale nastapila pomylka!!!

Jednak swieci sie kontrolka, po wyciagnieciu klucza ze stacyjki i przekreceniu, Airbag swieci sie, ale gasnie inaczej niz kontrolka ABS. Okolo 2 sekundy pozniej.

Czy tak powinno byc?

Pozdrowienia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po wyciagnieciu klucza ze stacyjki i przekreceniu

co Ci się wtedy świeci ?? Po wyciągnieciu nic się nie powinno swiecic...

Chyba, że nie rozumiem czynności która wykonujesz.

Po włożeniu kluczyka do stacyjni, airbag gaśnie na końcu - to jest prawidłowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po włożeniu kluczyka do stacyjni, airbag gaśnie na końcu - to jest prawidłowe.

Ja jako użytkownik benzyniaka (1.8T AEB) mogę potwierdzić, że u mnie jest tak samo jak u pre_pl. Kontrolka od Airbagu gaśnie ostatnia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego @Furio ta kontrolka powinna gasnąć po ok. 5 sekundach. Jak zakładali Ci ten alarm musieli Ci jakiś przewód poluzować. A sprawdzałeś sterownik od Airbagów VAGiem???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie po zaistalowaniu alarmu zaczęła gasnać tak ookolo minuty po zapaleniu :-) W niczym mi to nie przeszkadza
Jak montowali alarm wyjęte były zegary i włączony na chwile zapłon w sterowniku siedzi bład niesprawnej żarówki na liczniku po wykasowaniu błedu będzie ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

U mnie było wszystko ok kontrolka gasla w normie ,

dziś wymieniałem żarówki z tylnej rejestracji i wywalio mi bezpiecznik a ze nie mam opisu gdzie jaki i od czego to wysiągałem pokolei i znalazlem ale za to mam inny problem kontrolka airbagu gaśnie dopiero po ok 3-4 min.

Co sie stało ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co masz zamiar z tym zrobić??

[br]Dopisany: 07 Marzec 2009, 18:02_________________________________________________prwnie to bedzie moim problemem :confused4:

u mnie po zaistalowaniu alarmu zaczęła gasnać tak ookolo minuty po zapaleniu :-) W niczym mi to nie przeszkadza
Jak montowali alarm wyjęte były zegary i włączony na chwile zapłon w sterowniku siedzi bład niesprawnej żarówki na liczniku po wykasowaniu błedu będzie ok.

[br]Dopisany: 07 Marzec 2009, 18:04_________________________________________________ :good:

zwykłe wykasowanie błedu VAG-iem i znikł mój problem :good: pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

U mnie było wszystko ok kontrolka gasla w normie ,

dziś wymieniałem żarówki z tylnej rejestracji i wywalio mi bezpiecznik a ze nie mam opisu gdzie jaki i od czego to wysiągałem pokolei i znalazlem ale za to mam inny problem kontrolka airbagu gaśnie dopiero po ok 3-4 min.

Co sie stało ??

_________________________________________________

Również wymieniałem żarówki w lampach przednich (żarówki od świateł mijania) Zanim wymienilem żarówke w prawej lampie musiałem zdemontowac

dolot bo ni jak nie mogłem dostac się do srub żeby zdemontowac lampe . Po wszytkim żaróweczki elegancko świecą :evil: i można było by powiedziec że cała operacja sie zakonczyła sukcesem poza jednym elementem :gwizdanie: . Świeci się cały czas kontrolka AirBag (oczywiscie po włożeniu i przekreceniu kluczyka nawet po odpaleniu śilnika i niewiem co jest grane :wallbash:

B6 1.8t 02r

Jakby Ktoś miał pojęcie Byłbym Wdzięczny :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...