Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zmiana Lamp Przednich na DAYLIGHT BLACK

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie jest tak, że po prostu gość zbyt blisko stał robiąc do zdjęcie? im dalej tym bardziej ten ring będzie widoczny.

Co do jakości, mam coś podobnego, właśnie te daylight black, o ile bi-xenon świeci bardzo dobrze, daje świetną widoczność, o tyle te diody to totalna porażka. Kompletnie nie sprawdza się ich zastosowanie, bo w dzień są po prostu niewidoczne. Wyboru nie miałem, bo te lampy założył poprzedni właściciel, dlatego szukam jakiejś alternatywy. Nie chcę wydawać xk zł na oryginalne xenony. Wiec jeśli te ringi sprawdzają się w dzień, a bi-xenon świeci porównywalnie do tych które mam teraz, to chętnie je zamienię. Co do jakości, w tej chwili te lampy kosztują 470zł, co jest odpowiedzią samą w sobie.

Opublikowano

Ja nie mówię, że ten ring nie jest okrągły, tylko, że klosz jest niespasowany do maski

Opublikowano

Mnie gryzła by świadomość, że swoją kochaną czarnulkę spaskudziłem a'la bmw

Opublikowano
Mnie gryzła by świadomość, że swoją kochaną czarnulkę spaskudziłem a'la bmw

Pomyśl jeszcze o "bólu d*py" szanownych użytkowników BMW.. to z pewnością nie umknie ich uwadze :)

Opublikowano
  • Autor

Dobre mowy :)

Opublikowano
Mnie gryzła by świadomość, że swoją kochaną czarnulkę spaskudziłem a'la bmw

Pomyśl jeszcze o "bólu d*py" szanownych użytkowników BMW.. to z pewnością nie umknie ich uwadze :)

Dobrze gada - polać mu :)

Opublikowano
  • Autor

Wreszcie dostarczyli mi lampy za granice.

20140202_185014.jpg

bedzie ktorys weekend wolny i pokazuje nowe szkla na pokladzie:)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ja Wam powiem że się mocno zastanawiam nad założeniem ringów przy okazji malowania wkładów lamp na czarno. Jest jednak mały problem- nie chcę żeby mi się razem z bixem świeciły te ringi, a z drugiej żal mi tracić DRL na takie coś...

Opublikowano
  • Autor

Każdy lubi co lubi :)

Dlatego każde Audi jest inne każdy ma swoje podglady i robi co chce i to jest to...

Ja swoje lampy musze zmienic ze wzgledu na rozwalone orginalne wiec pomyslalem ze coś innego wsadze na pokład.

Zobaczymy rezultat....

Dzis albo jutro montaż :)

Opublikowano

W serii znowu nie bardzo mi pasują te paski ledowe (jak w a6) zabardzo mi to przypomina b8 a nie chcę się na siłę upodabniać do nowszego modelu ALE w S4 to już inna historia

Opublikowano
  • Autor

uuuuu to to jest tooo :D

Opublikowano

Świetnie, wrzuć jak najszybciej jakieś poglądowe fotki. Już nie muszę się zastanawiać nad zmianą lamp, ja je muszę zmienić. Dziś jedna zaczęła świecić najsłodszy różem jaki w życiu widziałem, nie muszę dodawać jak cudownie to się komponuje z czarną gablotą :grin:m

Opublikowano
  • Autor

PO 3 godzinach pracy są nowe oczy na pokładzie :)

20140223_132924.jpg

Opublikowano

A jak widoczność w nocy w porównaniu do zwykłych lamp? Lepiej ? Gorzej ? Podobnie ?

Opublikowano
  • Autor

Sciemni się pojade na jazde testową ;)

wiadomo czeka mnie jeszcze ustawianie swiateł :)

---------- Post dopisany at 21:53 ---------- Poprzedni post napisany at 16:18 ----------

Widoczność bardzo znakomita jestem bardzo zadowolony.

Tylko czeka mnie tak jak wspominałem profesjonalne ustawianie świateł :)

i dobranie jakiś dobrych zarówek jak narazie mam w nich Bosch Pure Light ale szukam jakiś lepszych :)

Opublikowano

Czy same ringi są wystarczające do jazdy dziennej? tzn. czy w dzień są widoczne?

Opublikowano
  • Autor

I teraz wygląd inny :)

2014_02_24_17_44_24.jpg

Opublikowano
Sciemni się pojade na jazde testową ;)

wiadomo czeka mnie jeszcze ustawianie swiateł :)

---------- Post dopisany at 21:53 ---------- Poprzedni post napisany at 16:18 ----------

Widoczność bardzo znakomita jestem bardzo zadowolony.

Tylko czeka mnie tak jak wspominałem profesjonalne ustawianie świateł :)

i dobranie jakiś dobrych zarówek jak narazie mam w nich Bosch Pure Light ale szukam jakiś lepszych :)

Skoro masz teraz soczewki, możesz spróbować takich:

Żarówka Żarówki H7 Cree Led 1800lm 25W 12V - 24V (4004394173) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.