Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Dolphin Gray w Avancie, diody i płomienie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Na forum jestem już kilka dobrych lat, wcześniej jeździłem golfem 4, a od ponad roku ujeżdżam a4b6 wiec trzeba się pochwalić.

Autko to A4 B6 wyprodukowane w koncu 2004r w wersji S-line.

Silnik: 1.9 TDI

Moc: 131 KM ( 96 KW )

Skrzynia biegów: 6- cio biegowa manualna

Wyposazenie jest dość bogate, chociaż jak na forumowiczow rezaczy ubogie :decayed: wiec nie wiem czy uda mi się wszystko wymienić ale sie postaram:

-Półskórzana tapicerka

-Sportowe kubełkowe fotele z wysuwanym przodem S-Line

-Skórzana multifunkcyjna kierownica

-Listwy progowe S-Line

-Czarna podsufitka S-Line

-Zawieszenie S-Line 1BV

-Wykończenia aluminiowe w szczotkowanym amelinium

-Reflektory Bixenonowe

-Spryskiwacze reflektorów

-4 X Elektryczne szyby (rzadkość)

-Komputer pokładowy FIS

-System parkowania Parktronic

-Klimatronic Dwustrefowy

-Podgrzewane fotele

-Chromowe relingi

-Dodatkowy pakiet oświetlenia

-Doły zderzaków w kolorze nadwozia

-Alufelgi 17 '' S-Line

-Radio CD Concert

-Oryginalny subwoofer i wzmacniacz AUDI w bagażniku

-ABS,ESP

-Autoalarm zabezpiecznie przed holowaniem

-Centralny zamek z pilotem

-Elektrycznie i podgrzewane lusterka

-Domykanie szyb z pilota

-Halogeny

-Roleta bagażnika pozioma i pionowa

-6 X airbag

A teraz kila zdjęć przed zakupem auta:

71126261.jpg

45168703.jpg

77791496.jpg

83385132.jpg

61282547.jpg

36429282.jpg

Czarna podsufitka rarytas wśród fanatyków :heartpump:

31048123.jpg

44192305.jpg

77915571.jpg

12234791.jpg

93872982.jpg

Teraz to co zrobiłem od czasu zakupu:

Zestaw startowy, filtry oleje rozrzad

Auto dostało virusika zrobionego przezemnie :decayed: 178km/380Nm teraz w miare to się odpycha

Wymieniłem odbłyśniki w bixach na te od saba, zakupiowe od Qwertego :)

Zdj_cie0081.jpg

Postojówki na przód 4300k by się nie odróżniały od bixa, oraz podświetlenie na tablicy na tył 6000K.

Zdj_cie0120.jpg

Włożyłem suba z końcówką "A" od audi q5 w koło zapasowe, jestem na tyle zadowolony z dźwięku, że zaprzestaje mody z nagłośnieniem w tym aucie

Jakie plany:

Kierownica od a4 b7 multi trójramienna

Rns-e, ciągle się wahacz czy led czy zwykły

Montaż drl przy użyciu H7 drogowych

Gałka w wersji s-line

Montaż GTB22

Fmic

Na zakończenie niuna po prysznicu

Zdj_cie0050.jpg

Zdjęcia robione kalkulatorem, wiec przepraszam za to

Update:

Obiecane zdjęcia suba z ori sruba mocującą koło :) inny tak nie mają :D

Zdj_cie0140.jpg

Opublikowano

piękna sztuka, s-line środek i taka gałka??? graty a4

Opublikowano

Kierę i galkę z a3 i wnętrze bajka.

Fajna fura niech służy dobrze.

Opublikowano
  • Autor
piękna sztuka, s-line środek i taka gałka??? graty a4

gałka nie jest przypadkiem parą do kierownicy ?

---------- Post dopisany at 22:51 ---------- Poprzedni post napisany at 22:50 ----------

Kierę i galkę z a3 i wnętrze bajka.

Fajna fura niech służy dobrze.

czekam aż mi sprzedasz ta b7 mf kiere :)

Opublikowano

Gałka pewnie zmeczona była to gdzieś przy granicy się zmieniła.

Opublikowano

Gratki furki, kolorek :kox:

Opublikowano

Bas się poprawił w stosunku do subwoofera harman w boczku?

Opublikowano
  • Autor
Bas się poprawił w stosunku do subwoofera harman w boczku?

Różnica jest kolosalna :) mimo że jestem dosyć wymagający w kwesti audio bo kiedyś budowałem kolumny to obecne granie mi wystarcza i zupełnie nic już z tym nie będę robić :)

Opublikowano

RNS-E i zewnętrzny s-line i będzie super ;) gratki zakupu fajna A4

---------- Post dopisany at 10:36 ---------- Poprzedni post napisany at 10:35 ----------

jakbys chciał kiere multi z chromem taka jak z A4 B8 daj znac na PW ;)

Opublikowano

lukjar7, Pod zapasówkę 16 wejdzie ten sub?

Opublikowano

Piękna, piękna. Fajna sztuka Ci się trafiła.

Obyś długo ją ujeżdżał bez usterek :decayed:

Opublikowano

Jak nałożę letnie koła, trzeba będzie się gdzieś spotkać w Białymstoku. Może być fajny widok dwóch prawie identycznych audi obok siebie =P

Opublikowano
  • Autor
RNS-E i zewnętrzny s-line i będzie super ;) gratki zakupu fajna A4

---------- Post dopisany at 10:36 ---------- Poprzedni post napisany at 10:35 ----------

jakbys chciał kiere multi z chromem taka jak z A4 B8 daj znac na PW ;)

rns-e zamontuje w tym roku napewno :)

podaj cene na pw kiery

---------- Post dopisany at 20:36 ---------- Poprzedni post napisany at 20:35 ----------

lukjar7, Pod zapasówkę 16 wejdzie ten sub?

min 17 :decayed:

---------- Post dopisany at 20:37 ---------- Poprzedni post napisany at 20:36 ----------

Piękna, piękna. Fajna sztuka Ci się trafiła.

Obyś długo ją ujeżdżał bez usterek :decayed:

dzięki dzięki :)

w razie usterek to prowadze warsztat ze specjalizacja vaga wiec nie bedzie problemow ;)

---------- Post dopisany at 20:38 ---------- Poprzedni post napisany at 20:37 ----------

Jak nałożę letnie koła, trzeba będzie się gdzieś spotkać w Białymstoku. Może być fajny widok dwóch prawie identycznych audi obok siebie =P

no można będzie można :)

Opublikowano

Moje zdanie znasz na temat tej niuni :decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

zdj suba q5 z ori sruba w pierwszym poście :)

---------- Post dopisany 06-02-2014 at 19:33 ---------- Poprzedni post napisany 24-01-2014 at 12:11 ----------

Dzisiaj założyłem gałke s-line od A3 i w związku z tym chciałbym się podzielić spostrzeżeniami :

Na pierwszy rzut oka gałka jest matowa, jeśli chodzi o skórę, co nie wygląda jak super jakość, zacząłem zakładać ten mieszek na ori ramke a4, naciągniecie nie stanowi jakoś wielkiej trudności, wpasowałem to w obudowe i lipaa... jest szczelina miedzy mieszkiem a obwódką srebrną, zaczełem pasować mieszek idealnie by szwy były idealnie prosto i po środku i co ? i na szwie truuuu i porwał się mieszek, decyzja krótka, włożyłem gałke s-line a3 do ori mieszka i ori ramki, cieżko było wsunąć ring który dosuwa mieszek do gałki bo mieszek ori był duzo grubszy, ale posmarowałem kremem i wlazło :) wygłada fajnie, trzymanie w rece w porównaniu do tej zwykłej to niebo a ziemia, co do gałki to wolałbym, żeby była z lepszej skóry ale idzie się przyzwyczaić, zdjęcia wkrótce,

Jeśli chodzi o podsumowanie, lepiej kupić nową ori gałkę od a4 i sama przełożyć

Opublikowano

No A3 to chyba sztuczna skóra więc szału nie ma :wink:

Opublikowano

ładny egzemplarz:) przypadkiem nie kupowałes od blądyna o imieniu radek?

Opublikowano
  • Autor
No A3 to chyba sztuczna skóra więc szału nie ma :wink:

no sztuczna i jako, że jestem wymagający to będę się chyba rozglądał za ori, ale to powoli, teraz kiera mf z b7 a potem rnse

---------- Post dopisany at 01:35 ---------- Poprzedni post napisany at 01:35 ----------

ładny egzemplarz:) przypadkiem nie kupowałes od blądyna o imieniu radek?

siedlce ? chyba był on radek, a co oglądałeś ją ?

Opublikowano

Super Avancik:wink:

Opublikowano

nie ogladalem jako kupujacy ale ogladalem ja jak przyjechala:) tak ze wiem ze ladne autko

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.