Na jakie radio wymienić Concert?

Witam!

W mojej B5 mam radio concert, niestety mam problem z pogłaszaniem i ściszaniem (standard). Chciałbym to radio wymienić na jakieś inne ORI 1DIN, które bez żadnych problemów podeszłoby zamiast Concert. Jakie radia brać pod uwagę? Dodam, iż w aucie mam zmieniarkę oraz BOSE.

Pozdrawiam, Mateusz

szukaj concert plus nie ma wady głośności lub concert 2 z a6 c5

A nie lepiej wymienić procesor w Concercie ? Koszt takiego procesora to 100zł z haczykiem ,a wymienić można samemu , na youtube jest film instruktażowy . Ja też mam ten sam problem co ty ale chyba naprawie Concerta

Życze powodzenia w zakupie procesora :decayed: Motorola zaprzestała produkcji procesorów do tych radii już pare ładnych lat temu więc wszystkie dostepne to chińśkie szmelce w których wada wystąpi szybciej niż ci się wydaje. Czy można wymienić samemu hmmm? jak każdy dysponuje hotem i doświadczeniem w lutowaniu smd. Widziałem takie wymiany psudo elektroników wyrwane,stopione ścieżki zdmuchnięte lub wypalone elementy. Po takiej naprawie radio robi za popielniczke.

Co do tych procesorów to na allegro można znaleźć jakieś z 12 miesięczną gwarancją istnieje nawet opcja od razu zrobić wejście aux.

Więc mówicie że to szmelc? Kurde a już miałem nadzieję że naprawie swoje radyjko ;/

Podłącze się pod temat. Czy concert II o oznaczeniu producenta: 8Z0035186F będzie pasował do B5 polift?

Będzie pasować tylko jeśli zaczyna się od 4B0 - to jest z a6 , ma po 22 cm u góry i na dole, jeśli 8L0 - to z a3 i trzebaby szlifować ramkę radia bo ma kształt trapezu, a 8Z0 to pewnie jakieś z b6 b7 i raczej pasować nie bedzie