Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

1.8T AWT LY7L/Gwint KW/18" CLK/Stop LED/BIX

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Jaki bix tam siedzi ?

Intemo [emoji14]

Na przetwornicach koito d2s

Cos sie dzieje :)

0483432c7ab123d2605c1f026429edb0.jpgc221223ab71f750de5f3cc0cd92e127e.jpg1beb79adf9a73f96f6eadbce90a9e0da.jpg

Edytowane przez jacca90

Opublikowano

Ile już widziałem b5 z wgniotami w tych miejscach :D

Opublikowano
  • Autor

Ile już widziałem b5 z wgniotami w tych miejscach :D

Mialem ja robic ale musze wyciac szybe bo ruda wychodzi... niestety musze to przelozyc bo wokol szyby jest uszczelka i drutem nie da rady jej wyciac bo potne cala uszczelke i musze ogarnac wyzynarke do szyb [emoji14]

a wgniotka z mojej winy :(

Opublikowano

Uu słaba akcja :/

Opublikowano

Prysnij fele w srebro

U mnie tak to wyglądało 97d060527393af8cc139dc978f98a0ec.jpg

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Prysnij fele w srebro

U mnie tak to wyglądało 97d060527393af8cc139dc978f98a0ec.jpg

Nie wiem czy jest sens bo juz po glowie chodzi mi nowa rolka [emoji14] poza tym w uj podobaja mi sie czarne felgi :)

cfa4efcd36c776a3e4b80ed8d670ad44.jpg883d21a26ef9cf657fe5e842004ea20d.jpg237ca4b9d52b1787227dbfd203f3aed5.jpgc86099940227c845c1692d004fd7a230.jpg314a5fa70f68fbd6c8fd4eaf494363cc.jpg622f6cdfc1988e9bf2f77345aa9e97b0.jpga100a6c0421b9e8e54faa04bf3a59a78.jpg290792b671799662d39f3c77ec8c0765.jpg

W tym sezonie juz sie raczej nic nie zmieni [emoji14]

Opublikowano

podoooba mi się :good::good::good:

Opublikowano

Całkiem fajna B5tka :thumbup1:

Opublikowano

Jak się jeździ na kw w porównaniu do Serii? Masz kw v1 inox?

Opublikowano
  • Autor

Jak się jeździ na kw w porównaniu do Serii? Masz kw v1 inox?

Tak v1 :)

Wczesniej mialem 1bv wiec jakiegos duzego przeskoku nie ma [emoji14]

Ogolnie gwint dosc komfortowy nawet czasami dla mnie za miekki ale jak do jazdy na co dzien to polecam :)

Opublikowano

Jak się jeździ na kw w porównaniu do Serii? Masz kw v1 inox?

Tak v1 :)

Wczesniej mialem 1bv wiec jakiegos duzego przeskoku nie ma [emoji14]

Ogolnie gwint dosc komfortowy nawet czasami dla mnie za miekki ale jak do jazdy na co dzien to polecam :)

Pytam bo montuje taki na wiosnę :) wcześniej miałem ta techix to była masakra.. Pingpong jak cholera xd

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Lampa tylna oklejana czy można dorwać czerwone?

Opublikowano
  • Autor

Lampa tylna oklejana czy można dorwać czerwone?

Oklejone ale docelowo maja byc pomalowane :)

Chociaz ostatnio mysle nad zmiana koncepcji i wrzucic czarne [emoji14]

Opublikowano

Bardzo ładna Audiczka :P z chęcią zamieniłbym się za polifta :D powiedz mi jak z komfortem jazdy na gwincie kw bo się rozglądam do swojej :grin: I pytanie lampy z przodu sam przyciemniałeś ?

Opublikowano

Gwint kw jest gut, sehr gut ;) A lampy są pomalowane od środka bo ma bixa :)

Opublikowano
  • Autor

Gwint kw jest gut, sehr gut ;) A lampy są pomalowane od środka bo ma bixa :)

Dokladnie :) chociaz z racji ze gwint kupilem uzywany to wydaje mi sie ze sie konczy przod bo za bardzo buja i siada przy progach. Czy w gwincie sprezyny tez sa dobierane pod silnik i nadwozie czy nie ma to roznicy?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.