Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

1.8T AWT LY7L/Gwint KW/18" CLK/Stop LED/BIX

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

na 15-stkach jezdzisz ?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

16[emoji14]15 bym nie przezyl xD

Wpadlo na chwile letnie kolo na zlot [emoji14]

13ed3ea803fee314524341e336a4be16.jpg03373dafa6bcbf1541576acf06b85ad9.jpg9d967e1194ec9fc32e7f39d41360c260.jpg

Edytowane przez jacca90

Opublikowano

wrzuć coś porządnego, te buty średnie :D

Edytowane przez PiotrasPoznań

Opublikowano
  • Autor

Rolka jest odpowiednia [emoji14] mnie sie podoba :) na zywo robi wieksze wrazenie niz na zdjeciach moze przez do ze jest czarna xD

Opublikowano

Nizej go i jakies dystanse ;) po Lodzi jakos sie da rade jezdzic

Wysłane z mojego GT-I9505

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Nizej go i jakies dystanse ;) po Lodzi jakos sie da rade jezdzic

Wysłane z mojego GT-I9505

Wszystko w swoim czasie [emoji14] narazie mam inne wydatki :(

Up w 1 poscie :)

Wpadl zderzak pod xenon i zolte halo. Ogarnalem w koncu fele i mozna latac :)

35bd59935ec1c2c9e6603c3c34d84f0c.jpg

Ktos wie co jest z Gwertym? Ogarnia mi bix juz 2 miesiac... nie chce go niepotrzebnie meczyc telefonami ale jak do jutra sie nie odezwie to chyba bede musial bo mc temu pisal ze juz prawie zrobione a do tej pory ani lamp ani zadnego info... :(

Opublikowano

Koło jest dobre ;) tylko straszna koza. Żółte halo fajnie wygląda do tego koloru.

Opublikowano
  • Autor

Koło jest dobre ;) tylko straszna koza. Żółte halo fajnie wygląda do tego koloru.

w planach jest jakis gwincik KW ale narazie kasy brak

Edytowane przez jacca90

Opublikowano

bardzo ładnie jacca : ) ) )

Opublikowano

Nizej go i jakies dystanse ;) po Lodzi jakos sie da rade jezdzic

Wysłane z mojego GT-I9505

Wszystko w swoim czasie [emoji14] narazie mam inne wydatki :(

Up w 1 poscie :)

Wpadl zderzak pod xenon i zolte halo. Ogarnalem w koncu fele i mozna latac :)

35bd59935ec1c2c9e6603c3c34d84f0c.jpg

Ktos wie co jest z Gwertym? Ogarnia mi bix juz 2 miesiac... nie chce go niepotrzebnie meczyc telefonami ale jak do jutra sie nie odezwie to chyba bede musial bo mc temu pisal ze juz prawie zrobione a do tej pory ani lamp ani zadnego info... :(

na opłacony zlot też nie dotarł, tak wiec coś z nim sie musiało stać, ja też czekam na graty, bo pośredniczy w zakupie dla mnie.

Opublikowano
  • Autor

na opłacony zlot też nie dotarł, tak wiec coś z nim sie musiało stać, ja też czekam na graty, bo pośredniczy w zakupie dla mnie.

No dam mu jeszcze czas. Nie spieszy mi sie bo mam lampy wiec auto nie jest uziemione ale troche sie niepokoje ta sytuacja... a masz z nim jakis kontakt?

bardzo ładnie jacca : ) ) )

Powoli do przodu [emoji14]

Edytowane przez jacca90

Opublikowano

Z tego co wiem żyje bo widziałem jego pomarańczową strzałę, ale na forum nie logował się już od X czasu

Opublikowano
  • Autor

Z tego co wiem żyje bo widziałem jego pomarańczową strzałę, ale na forum nie logował się już od X czasu

Pod koniec kwietnia ostatnio byl na forum. Pozniej napisal mi esa ze jesta na wyjezdzie i lampy prawie skonczone wiec jak wroci to ogarnie i wysle ale do tej pory nic nie dostalem...

Edytowane przez jacca90

Opublikowano
35bd59935ec1c2c9e6603c3c34d84f0c.jpg

rameczke w czarnym połysku bym widział :naughty:

Opublikowano
  • Autor

wymyslilem sobie czarny bix wiec caly przod bedzie "czarny". tyl emblemat tez czarny i lampy full red ;) ale to juz wszystko machne ja bedzie bix ;)

Opublikowano

wymyslilem sobie czarny bix wiec caly przod bedzie "czarny". tyl emblemat tez czarny i lampy full red ;) ale to juz wszystko machne ja bedzie bix ;)

W czarny połysk? Mi przyszedł grill od RSa i zastanawiam się, żeby dać go całego oprócz znaczka + dokładke od cupry w black piano. Ale nie mogę nigdzie takiego lakieru znaleźć. Czy zwykły czarny połysk + klar na to i polerka załatwi sprawę, orientujesz się może?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Raczej mat [emoji14] w polysku jakos tego nie widze.

Tak black piano to chyba zwykly gleboki czarny. Wiec tak jak mowisz powinno zalatwic sprawe :) ewentualnie akryl

Wie ktoś jaki jest nr OEM pompki spryskiwaczy lamp?

BTW moje zawieszenie 1BV na sprzedaż ;)




Dzisiejszy dzien pod haslem "wymiana rozrzadu" :)

f40a75de48848aed7fd1418066fe79d4.jpg

O dziwo nic nie zepsulem i auto ma sie dobrze xD

Z nowinek w weekend prawdopodobnie wpadnie gwint KW ;D jak bedzie czas to moze zdam jakas fotorelacje ;)


d51d35df47da2035e5074ffdf24904ae.jpg

Siadlo xD


Niedzielny spocik w moim rodzinnym miescie :)
fe1689928b7b8c6dae04b6def8edb875.jpgc03ac8f8bf48426e3c46c53232ac990f.jpg44bd637159793a4a70481b10d2efc451.jpg095973199b85a304a3c4caae289e6c55.jpgfb19bfb61bb4c995198e181abd4fa3b0.jpg

Wpadl bix [emoji14] mial byc czarny ale Gwerty cos pomieszal i zrobil zwykly. Zalozylem na czas urlopu i swieci to kozacko! Po urlopie sciagam i wysylam na poprawkie :)

Edytowane przez jacca90

Opublikowano

Jaka barwa xenon ?

Opublikowano
  • Autor

Jaka barwa xenon ?

Philips 4800k
Opublikowano

Jaki bix tam siedzi ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.