Skocz do zawartości
IGNOROWANY

1.8T AWT LY7L/Gwint KW/18" CLK/Stop LED/BIX


jacca90

Rekomendowane odpowiedzi

16[emoji14]15 bym nie przezyl xD

Wpadlo na chwile letnie kolo na zlot [emoji14]

13ed3ea803fee314524341e336a4be16.jpg03373dafa6bcbf1541576acf06b85ad9.jpg9d967e1194ec9fc32e7f39d41360c260.jpg

Edytowane przez jacca90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rolka jest odpowiednia [emoji14] mnie sie podoba :) na zywo robi wieksze wrazenie niz na zdjeciach moze przez do ze jest czarna xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nizej go i jakies dystanse ;) po Lodzi jakos sie da rade jezdzic

Wysłane z mojego GT-I9505

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nizej go i jakies dystanse ;) po Lodzi jakos sie da rade jezdzic

Wysłane z mojego GT-I9505

Wszystko w swoim czasie [emoji14] narazie mam inne wydatki :(

Up w 1 poscie :)

Wpadl zderzak pod xenon i zolte halo. Ogarnalem w koncu fele i mozna latac :)

35bd59935ec1c2c9e6603c3c34d84f0c.jpg

Ktos wie co jest z Gwertym? Ogarnia mi bix juz 2 miesiac... nie chce go niepotrzebnie meczyc telefonami ale jak do jutra sie nie odezwie to chyba bede musial bo mc temu pisal ze juz prawie zrobione a do tej pory ani lamp ani zadnego info... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koło jest dobre ;) tylko straszna koza. Żółte halo fajnie wygląda do tego koloru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koło jest dobre ;) tylko straszna koza. Żółte halo fajnie wygląda do tego koloru.

w planach jest jakis gwincik KW ale narazie kasy brak

Edytowane przez jacca90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nizej go i jakies dystanse ;) po Lodzi jakos sie da rade jezdzic

Wysłane z mojego GT-I9505

Wszystko w swoim czasie [emoji14] narazie mam inne wydatki :(

Up w 1 poscie :)

Wpadl zderzak pod xenon i zolte halo. Ogarnalem w koncu fele i mozna latac :)

35bd59935ec1c2c9e6603c3c34d84f0c.jpg

Ktos wie co jest z Gwertym? Ogarnia mi bix juz 2 miesiac... nie chce go niepotrzebnie meczyc telefonami ale jak do jutra sie nie odezwie to chyba bede musial bo mc temu pisal ze juz prawie zrobione a do tej pory ani lamp ani zadnego info... :(

na opłacony zlot też nie dotarł, tak wiec coś z nim sie musiało stać, ja też czekam na graty, bo pośredniczy w zakupie dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na opłacony zlot też nie dotarł, tak wiec coś z nim sie musiało stać, ja też czekam na graty, bo pośredniczy w zakupie dla mnie.

No dam mu jeszcze czas. Nie spieszy mi sie bo mam lampy wiec auto nie jest uziemione ale troche sie niepokoje ta sytuacja... a masz z nim jakis kontakt?

bardzo ładnie jacca : ) ) )

Powoli do przodu [emoji14] Edytowane przez jacca90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem żyje bo widziałem jego pomarańczową strzałę, ale na forum nie logował się już od X czasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem żyje bo widziałem jego pomarańczową strzałę, ale na forum nie logował się już od X czasu

Pod koniec kwietnia ostatnio byl na forum. Pozniej napisal mi esa ze jesta na wyjezdzie i lampy prawie skonczone wiec jak wroci to ogarnie i wysle ale do tej pory nic nie dostalem... Edytowane przez jacca90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymyslilem sobie czarny bix wiec caly przod bedzie "czarny". tyl emblemat tez czarny i lampy full red ;) ale to juz wszystko machne ja bedzie bix ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymyslilem sobie czarny bix wiec caly przod bedzie "czarny". tyl emblemat tez czarny i lampy full red ;) ale to juz wszystko machne ja bedzie bix ;)

W czarny połysk? Mi przyszedł grill od RSa i zastanawiam się, żeby dać go całego oprócz znaczka + dokładke od cupry w black piano. Ale nie mogę nigdzie takiego lakieru znaleźć. Czy zwykły czarny połysk + klar na to i polerka załatwi sprawę, orientujesz się może?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej mat [emoji14] w polysku jakos tego nie widze.

Tak black piano to chyba zwykly gleboki czarny. Wiec tak jak mowisz powinno zalatwic sprawe :) ewentualnie akryl

Wie ktoś jaki jest nr OEM pompki spryskiwaczy lamp?

BTW moje zawieszenie 1BV na sprzedaż ;)




Dzisiejszy dzien pod haslem "wymiana rozrzadu" :)

f40a75de48848aed7fd1418066fe79d4.jpg

O dziwo nic nie zepsulem i auto ma sie dobrze xD

Z nowinek w weekend prawdopodobnie wpadnie gwint KW ;D jak bedzie czas to moze zdam jakas fotorelacje ;)


d51d35df47da2035e5074ffdf24904ae.jpg

Siadlo xD


Niedzielny spocik w moim rodzinnym miescie :)
fe1689928b7b8c6dae04b6def8edb875.jpgc03ac8f8bf48426e3c46c53232ac990f.jpg44bd637159793a4a70481b10d2efc451.jpg095973199b85a304a3c4caae289e6c55.jpgfb19bfb61bb4c995198e181abd4fa3b0.jpg

Wpadl bix [emoji14] mial byc czarny ale Gwerty cos pomieszal i zrobil zwykly. Zalozylem na czas urlopu i swieci to kozacko! Po urlopie sciagam i wysylam na poprawkie :) Edytowane przez jacca90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...