Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adaptacja zawieszenia do B5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

mam mały dylemat czy podejdzie zawiesznie gwint przód tył z B6 Q kombi do B5 Q sedan ? Planuję obniżyć troszkę auto ponieważ zakładam felgi 18, mam zawieszenie Ambition więc w serii troszkę niżej ale chciałbym zejść jeszcze 2-3 cm. Czy opłaca się pakować springi obniżające czy odrazu kit, bądź gwint ?

Pozdrawiam

Opublikowano

Nie da rady

Opublikowano
  • Autor

A co polecacie na początek, felga 18 wyląduje na 100% więc nie chce żeby to wszytko wyglądało jak koza :D Gwint czy springi -40 mm i czy do springów trzeba zakładać utwardzane amorki, czy na serii polata jeszcze (mam jakieś czerwone amorki)

Opublikowano

sprawdz na wlepie jaki masz zawias... cos czuję, że możesz mieć 1bv...

jeśli tak, to spoko możesz na nim latać... u mnie przy 18" nie było wielkiej kozy...

musiałem zmienić, bo miałem sprężyny połamane z tyłu i wylał jeden amorek...

teraz mam gwinta od listopada jakoś i już wahacze zaczynają się sypać :/

Opublikowano

na -30 była szpara na 2,5palca, troche koza

DSC00573w.jpg

z tyłu jeszcze gorzej:whistling:

Opublikowano

szpara to mowisz o tej na zderzaku?:P

Opublikowano
szpara to mowisz o tej na zderzaku?:P

Mi też jakoś ona pierwsza wpadła w oko :grin:

A co do zawiasu to poluj na używany gwint, ewentualnie jakieś sprężyny niższe od tych co masz, o ile amorki jeszcze dobre. Nowych zarówno sprężyn jak i gwintu raczej bym nie brał.

Opublikowano

heheh po zimie takie ekscesy:decayed: ale to 2lata temu

Opublikowano
  • Autor

Sprawdziłem na wlepie, mam zawias 1BV, a sprawność amorków to przód 70% tył 60%. Już z moich poszukiwań mogę stwierdzić, że ciężko znaleźć używane springi do Q i jeszcze najlepiej żeby były H&R. Jeszcze sprawa amortyzatorów, jeśli założę niższe springi to amorek nadmiernie się będzie zużywał przez to, że nie będzie pracował w całym zakresie?

Opublikowano

jesli zalozysz jakies HRy albo Eibachy pro kit -30 to na amorach nie zrobi to roznicy wzgledem 1BV ktore jest fabrycznie -20mm

smialo mozesz zakladac jesli amory masz ok

---------- Post dopisany at 10:59 ---------- Poprzedni post napisany at 10:59 ----------

tylko szukaj takich do silnika 4 cylindrowego nie od V6

Opublikowano
  • Autor

Jeszcze mam jedno pytanie, może trochę głupie ale nie mam pewności co do tego, jeśli mam 1BV i -20 mm w serii to jeśli dam springi -30 mm to usiądzie o 30 w dół czy 50 ?

Opublikowano

30, chyba nie dodajesz jednych sprezyn do drugich tylko zamieniasz :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.