Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przekładka silnika i osprzetu z Anglika


xeides

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam Audi A4 b6 1.9 tdi, niestety auto sie spalilo, przedni zderzak,lampy, pas z chlodnicami wszystkie plastiki pod maska i kilka rzeczy. Troche szkoda mi auta i nie wiem co mozna bylo by z nim zrobic, wiec wpadlem na pomysl ze mozna bylo by kupic agnlika, lub jakiegos bitego w tyl i poprzekladac czesci (napewno taniej niz dokupywac) Pytanie tylko czy bedzie pasowalo wszystko ? silnik, zawieszenie, i reszte osprzetu plus elektryka. środek jest nie tkniety tak ze soadze ze mozna bylo by cos pokombinowac, co o tym sadzicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz czesci do przekladki to kup sprawnego.przeloz do angola zarejestruj i ciesz sie jazda ja mam przerobionego i sobie chwale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z anglika nie pasują: maglownica, wiązka silnika, wycieraczki, obudowa sterownika, plastikowa osłona podszybia. W lampach wystarczy przestawić przesłony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobno sa takie szpece ,szczegolnie handlarze i mechaniory dłuboki co zakladaja taka maglownice z anglika .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z anglika nie pasują: maglownica, wiązka silnika, wycieraczki, obudowa sterownika, plastikowa osłona podszybia. W lampach wystarczy przestawić przesłony.
podobno sa takie szpece ,szczegolnie handlarze i mechaniory dłuboki co zakladaja taka maglownice z anglika .

tak pany sa .ale ja takiego druta nie mam u siebie , chodzi mi ze moze ze swojego spalonego graty pociagnac do przekladki w angola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pisze ze ty masz ,teraz tak robia ,aby jak najtaniej zrobic i wypchnąć. wachacze tez już widziałem spawane z preta i na koncowkach tuleje jakies porobione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pisze ze ty masz ,teraz tak robia ,aby jak najtaniej zrobic i wypchnąć. wachacze tez już widziałem spawane z preta i na koncowkach tuleje jakies porobione.

chardcore :D zabilbym za cos takiego .w moim przypadku to pewna smierc :eek: za szybko .czego to. ludzie nie wymyslo . robia jakies niebezpieczne custom cary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trza dobrze sie przygladać kupowanym samochodom ,a ze troche juz kupilem tego na graty to rózne żeczy sie widziało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magiel z angola nie pasuje do eu i nie da go sie przerobić. a4 b6 z kat c kupisz juz za 6000 tys wiec jak masz czas i checi to sobie kup i po przekładaj uszkodzone czesci a resztę sprzedaj. Jest z tym troszke zachodu ale jest to opłacalne .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko pasuje po przeróbce nawet z fiata bys wsadził. ale jak dla siebie kupowac to lepiej ori kupic na szrocie lub na forum . i faktycznie b6 kupic sobie calego najlepiej w tym samym kolorze co masz i wtedy co potrzebujesz to masz reszta na allego i sie zwraca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wszystkim za odpowiedz. Toże wszystko nie bedzie plug and play to wiedziałem, tak jak napisaliscie maglownica, wycieraczki itp. Ale to juz nie bylo by problemem, bo to tylko kilka elementów by zostało do dokupienia, najgorsze to ze wszystkie przewody, zbiorniczki, rurki itp sie poplily a jak mial bym to wszystko osobno kupowac to sie nie opłaca w ogóle. Dlatego wlasnie mysle co z nim zrobic, deska z gory jest napewno ok, po wstepnym ogledzinach od wew tez chyba jest okej, troche mi sie kolo pedałow potopilo, Ale tak to srodek nie ruszony. A mozna jakos sprawdzic stan tego saplonego silnika i skrzyni ? ogien był bardziej na przodzie wiec mogl skrzyni nie siegnac, ale jak to sprwdzic ? mozna jakos nie rozbierajac tego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tylko zewnetrznie sie okopcił to nic temu nie bedzie ,chyba ze dosc długo sie palilo to w silniku pewnie sie coś potopiło skrzynia alu wiec tez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli na zdjęciu jest auto o którym pisałeś wcześniej, to nadaje się tylko i wyłącznie na złom, do odzysku jedynie elementy wnętrza , drzwi tylny zawias .... itp :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łooo matko !!! ktoś Cie bardzo nie lubi :kwasny: w takim stanie to nie wiem czy deska też nie dostała już po tyłku od środka:doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego njeszcze nie wiadomo, ale watpie zeby samo zaplon. A to tak tylko na zdjeciach zle wyglada, w rzeczywistosci troche lepiej :D Srodek jest okej, nie wiem jak pod sama deska ale tyle co wzrokiem sieglem to jest, ok. A jak by odmalowac komore silnika i przelozyc graty nie zdalo by to egzaminu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpusc naprawe raz mi splonal przo rajdowki . zrobilismy ja ale byla mieka i pekala na zlaczeniach lepiej szukaj budy nowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...