Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaką pralkę kupić?


omzig

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ktoś powiedział już, bierz ładną i koniecznie przedłuż gwarancję w Saturnie/MM.

Masz też coś jak assitance, czyli jeśli w ciągu tygodnia nie naprawią to przywożą Ci drugą na czas naprawy. Bez pralki trochę lipa a przy dzieciach to już w ogóle.

Przerabiałem temat w zeszłym roku chyba.

Miałem whirlpoola, takiego jak znajomi. Znajomi ją męczą koło 10 lat a u mnie po dokładnie 2 latach coś zaczęła stukać pukać. Żonie przeszkadzało, kazała naprawiać mimo, że prała normalnie. Rozwulkanizowała się jakaś guma. Naprawa 300. Przy okazji Pan serwisant spieprz... jakieś łożysko w silniku bo zaczął wyć jak głupi. Jak go zjeba... to naprawił bez kosztów. Ale po kolejnych dwóch miechach padł programator, bo pewnie znowu coś spieprz...

Ostatecznie wziąłem jakiegoś Aristona, najcichszego, bo na tym mi najbardziej zależało.

To już nie te czasy, że pralki działały po 20 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki Panowie za info. Ja juz mniej wiecej wiem co kupić, teraz muszę przekonać zone, a to kolejny schodek. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Whirlpoorl padł mi w 2 tyg, pewnie jakaś wada fabryczna.

Wymieniłem na Boscha i śmiga 5 rok, a chodzi przynajmniej co drugi dzień.

Mamie kupiłem taki sam model i także bez zastrzeżeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Whirpool AWSP 63213P nie droga i w zupełnosci wystarczająca

Wysłane z Samsung

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi whirpool zjadał ubrania a najbardziej smakowały mu skarpetki :decayed: teraz też mam whirpool tylko że pakowany od góry.Moim skromnym zdaniem nie warto wydawać dużej kasy na pralkę jak dla mnie wszystko co teraz robią już nie pośmiga tyle lat co starsze polaroskie pralki czy odkurzacze zelmera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CANDY GRAND O, GO 510, ŚMIGA 6 rok i wymieniana tylko raz grzałka. Wytrzymała zabawy programatorem obydwu córek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie mamuska sobie wybrala BEKO wmb71031, ma ja juz rok i poki co wszystko jest w porzadku :)

Ja tez mam beko od 2och lat, zero problemow i super cicha praca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polara wykupił Whirlpool i jest to teraz najgorsza ich marka. Ma być tania i niekoniecznie dobra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza pralka to jest tarka tylko trzeba mieszkać blisko rzeki. Nie ma żadnych programatorów, nic się tam nie zepsuje. I jest ekologiczna bo pranie jest bez detergentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza pralka to jest tarka tylko trzeba mieszkać blisko rzeki. Nie ma żadnych programatorów, nic się tam nie zepsuje. I jest ekologiczna bo pranie jest bez detergentów.

Widzac jakie skarby sprzedajesz, pewnie i tarke dla kolegi bys znalazl :decayed: Tylko co na to jego zona?:shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednym zdaniem- każdy chwali co swoje:grin:

Heh, dokładnie.

---------- Post dopisany at 21:04 ---------- Poprzedni post napisany at 21:02 ----------

Wybór już padł - LG.

Jutro do 16ej będzie w domu: LG F1096ND - Dobra cena, Opinie w Sklepie RTV EURO AGD

Raz jeszcze dziękuję za zainteresowanie tematem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Boscha model WLO 20160 PL. Indeks (PL) na końcu E-nr świadczy o wykonaniu tego sprzętu w fabryce w Łodzi więc z Polski. Łożyska (zespół piorący) rozbieralne. Sprzęt godny polecenia. Są też pralki Boscha robione w Chinach i zespół piorący nie jest rozbieralny. Dobre pralki Boscha są też serii WAE (....) z końcówką PL.

Przyłaczam się do tego co kolega napisał. Jest jeszcze bosch składany w Niemczech ale te Polskie są lepsze.. Sam w zeszłym roku kupowałem i patrzyłem żeby z Polski był.

---------- Post dopisany at 22:03 ---------- Poprzedni post napisany at 22:00 ----------

Pralka Bosch Maxx 7 VarioPerfect WAE2448FPL A+++ (3925916845) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Zobacz jeszcze na tą.. Ma 7 kg wsadu a cena niższa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BEKO WMB 81242 LM

A ja polecam tą. Praktycznie nie slychac ze jest uruchomiona. 8kg wsadu no i 5 lat gwarancji producenta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...