Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Co myślicie o kutym aluminium z A8 D2 ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Po pierwsze 16 za male do b5, po drugie do nich potrzebna jest bardzo duza gleba a po trzecie wydaje mi sie ze na a5 to bedzie takoo sie prezentowac, ale to tylko moje zdanie.

Opublikowano
Po pierwsze 16 za male do b5

do B5 i 15" wchodzi więc raczej nie za małe

po drugie do nich potrzebna jest bardzo duza gleba

a niby dlaczego?

po trzecie wydaje mi sie ze na a5 to bedzie takoo sie prezentowac, ale to tylko moje zdanie.

kolega chce to założyć do A4 B5, a nie do A5

kolego Samek zajrzyj do działu "moja A4" tam kilku kolegów ma/miało te koła w swoich A4

Opublikowano
  • Autor

W związku z tym że jeżdżę dużo po szczecinie 17 odpadają. Gleba jakakolwiek tym bardziej. Na drogi czołgowe, max jaki chce założyć to 16. Na oponach 195/65/R15. Ogólnie Myślę że felgi mogą wyglądać fajnie. Inne niż wszystkie.

---------- Post dopisany at 11:22 ---------- Poprzedni post napisany at 10:55 ----------

Szukam w dziale moja a4, ale bez rezultatu.

Może któryś z kolegów się pochwali...

Opublikowano
W związku z tym że jeżdżę dużo po szczecinie 17 odpadają. Gleba jakakolwiek tym bardziej. Na drogi czołgowe, max jaki chce założyć to 16. Na oponach 195/65/R15. Ogólnie Myślę że felgi mogą wyglądać fajnie. Inne niż wszystkie.

---------- Post dopisany at 11:22 ---------- Poprzedni post napisany at 10:55 ----------

Szukam w dziale moja a4, ale bez rezultatu.

Może któryś z kolegów się pochwali...

podobają Ci się ... zakładaj, parametry podejdą, tylko ten rozmiar opon ??? 195/65/15 można zrozumieć, że na 16" chcesz założyć opony 15" ???

sporo jeżdżę po Szczecinie ( Gumieńce - centrum ) na 205/55/16 i dają radę

Opublikowano

Ja posiadam te fele et 42 polerowane bardzo lekkie w rozmiarze 16 na aucie wyglądają super zakupiłem od Krychy z forum gdzieś były foty nawet . Jak podoba ci się wzór to kupuj i się nie zastanawiaj

Opublikowano

Mam takie felgi w b6 na zimę. W 100% polecam ten wzór, na żywo spoko wygląda i jak na kutą ori felgę jest śmiesznie tania. Do b5 będzie pasowała elegancko :)

Opublikowano
  • Autor

Macie jakieś foty jak to się prezentuje w a4 ?

Opublikowano

rajan miał takie fele... poszukaj jego fot, miał czerwonego sedana tdi quattro na airridzie...

Opublikowano

interesująca felga, ciekawe jak w b6 by się prezentowała ;P

Opublikowano
interesująca felga, ciekawe jak w b6 by się prezentowała ;P

Marne, stare foto ale lepsze niż nic. Na żywo koła wyglądają dużo lepiej niż na zdjęciu.

4d0601025gz33.jpg

Opublikowano

jakby miały 18 cali...

Opublikowano

Widziałem ostatnio gość miał takie koła do sprzedania i raczej to było 18 cali a nie 16...

Opublikowano

16stki

Opublikowano

Osobiście oldschoolowe felgi dla mnie są świetne, aczkolwiek do mniejszych aut typu właśnie golfik 1,2

Opublikowano

Ktoś je wysoko ceni :) Na allegro jest taki komplet z oponami za chyba 800zł. Ja pod koniec 2012 za moje felgi zapłaciłem 550zł, dość śmieszna cena jak za ori kute felgi :) (niewiele taniej wychodziły stalówki)

Pięknie w b5 to koło wygląda :)

Opublikowano

a nie masz fotek b5 na felach strukturalnych :whistling: jestem pierwszy na swiecie ;D

Opublikowano

Ja dałem chyba około 600 na forum zakupiłem od krychy koła jak nówki lekkie i fajnie się prezentują w sedanie b5 . Zeby nowy nabywca ich nie dojrzał miałbym je w passku fl pasują też fajnie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.