Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Głośniki do laptopa-Jakie


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

Czy ktoś może polecić jakieś fajne głośniki 2.1 albo 2.0 do laptopa.Niestety wcześniej miałem Logitecha LS21 w którym bass był porównywalny do uderzenia w bębenek:D był pusty twardy i psuł cały efekt w filmach bądź przy odsłuchu muzyki,a zależy mi na tym by podkreślał efekty filmu,bass był głębszy.Może ktoś coś polecić do 250zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kazde creative 2.1

mam 3 zestawy w domu

bardzo fajne na biurko - chyba że potrzebujesz czegoś więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od roku mam takie Głośniki Logitech Z323 Z-323 30W dźwięk 360 stopni (3949584173) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Jako amator, który nie wyczuwa wszystkich drobnych niuansów w muzyce mogę stwierdzić że dla mnie idealne, dobry bas, głośne, grają czysto i sprawiają dość solidne wrażenie - cały czas wygladają jak nowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem wczesniej Creativy z subem i byłem bardzo zadowolony.Ale tam był głośnik na boku.W tych nieszczęsnych Logitec-ach głosniczek był pod spodem.I nie wiem czy to ma wpływ ale oglądajac inne i widząc że głośnik jest od spodu to przypomina mi się te głuche puste uderzenie.

Mariusz 90r możesz coś więcej napisać ?głównie o tym basie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głośniki PHILIPS SPA5300 100W Wzmacniacz Extra BAS (3934426805) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Takie głośniczki mam przy kompie i grają naprawdę super. Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głośnik basowy też jest od spodu, na pewno to nie jest bas jak w jakiejś dużej skrzyni basowej z auta ani z pro sprzętu, jeśli zależy Ci głównie na basie to zobaczyłbym te Philipsy wrzucone przez medik'a, jak szukałem głośników do siebie to brałem je pod uwagę ze względu na dobre opinie głównie o basie. Jednak przy moich sąsiadach w mieszkaniu i Logitechy z basem ustawionym na niecałe pół gwizdka potrafią im przeszkadzać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie microlab.

Miałem kilka rodzai głośników i póki co lepszych od microlab'ów nie znalazłem.

Głośniki 2.1 Microlab FC330 RMS 56W DREWNO RMS (3925551314) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...