Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Slo, teraz to jeszcze zdjęcia w stopce byś musiał zmienić, albo co najmniej podkolorowac w Photoshopie:grin:

Opublikowano
  • Autor
Slo, teraz to jeszcze zdjęcia w stopce byś musiał zmienić, albo co najmniej podkolorowac w Photoshopie:grin:

no muszę to ogarnąć :grin:

Opublikowano

Kocur straszny, już nie mogę się doczekać jak sprawdzimy te 190 KM :naughty:

Opublikowano

nooooo czekalem kiedy zrobisz watek z nowym autem:naughty: swietny kolor no i bex:kox: w dobre rece trafila:wink: Tomek do planow dorzuc jakies porzadne hample bo na razie masz spowalniacze :decayed:

Opublikowano
  • Autor
nooooo czekalem kiedy zrobisz watek z nowym autem:naughty: swietny kolor no i bex:kox: w dobre rece trafila:wink: Tomek do planow dorzuc jakies porzadne hample bo na razie masz spowalniacze :decayed:

no Ci powiem 345mm fajnie byłoby mieć :)

Opublikowano
nooooo czekalem kiedy zrobisz watek z nowym autem:naughty: swietny kolor no i bex:kox: w dobre rece trafila:wink: Tomek do planow dorzuc jakies porzadne hample bo na razie masz spowalniacze :decayed:

no Ci powiem 345mm fajnie by było mieć :)

jak zalozylem to chyba jeden z lepszych modow roznica jest mega:wink:

Opublikowano

kolor miazga:decayed:ogolnie auto prezetuje sie pieknie:thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

W międzyczasie doszły znaczki s-line na listwy oraz szufladki światło chrom od siemiana :wink:

8deERME.jpg

JWioNqn.jpg

---------- Post dopisany at 18:34 ---------- Poprzedni post napisany at 18:32 ----------

Powoli będzie trzeba zacząć myśleć o felunku na ten sezon :whistling: jakieś pomysły ? w głowie siedzi mi 19 cali rs4 b7 ;)

Opublikowano
W międzyczasie doszły znaczki s-line na listwy oraz szufladki światło chrom od siemiana :wink:

http://i.imgur.com/8deERME.jpg

http://i.imgur.com/JWioNqn.jpg

---------- Post dopisany at 18:34 ---------- Poprzedni post napisany at 18:32 ----------

Powoli będzie trzeba zacząć myśleć o felunku na ten sezon :whistling: jakieś pomysły ? w głowie siedzi mi 19 cali rs4 b7 ;)

fajnie bedzie ta fela wygladac :wink: widzisz a chciales moim sedanem jezdzic a trafil ci sie niezly avancior i to w takim kolorze:grin:
Opublikowano
  • Autor

no trafił się w końcu. Ale na Twoją tez się jarałem ostro :)

Opublikowano

Ale bryczka ognista powodzenia w dalszych modach super kolorek:wink:

Opublikowano

Ciężko było podłączyć łopatki?

Opublikowano
  • Autor

Kiera jeszcze nie podłączona. Żeby wszystko działało musi być inna taśma oraz moduł kierownicy z b7

Ale z tego co wiem, to jeśli założyłbym starą 3ramienną kiere z b6 z guzikami + -, można byłoby to podłączyć bez zmiany modułu i taśmy.

Opublikowano

Ładna franca! :kox: Jakieś konkretne plany na koło? :wink4:

Opublikowano

Ładna sztuka Panie! :kox::kox::kox:

---------- Post dopisany at 12:15 ---------- Poprzedni post napisany at 12:14 ----------

Powoli będzie trzeba zacząć myśleć o felunku na ten sezon :whistling: jakieś pomysły ? w głowie siedzi mi 19 cali rs4 b7 ;)

koło troche oklepane ale pięknie się prezentuje na B6 :wink:

Opublikowano
  • Autor
Ładna sztuka Panie! :kox::kox::kox:

---------- Post dopisany at 12:15 ---------- Poprzedni post napisany at 12:14 ----------

Powoli będzie trzeba zacząć myśleć o felunku na ten sezon :whistling: jakieś pomysły ? w głowie siedzi mi 19 cali rs4 b7 ;)

koło troche oklepane ale pięknie się prezentuje na B6 :wink:

masz racje, popularny wzór w klubowych audi, jednak ma to coś w sobie :)

Opublikowano

fura :kox:

i koło jedyne słusze jak wybierzesz rs`owe

Opublikowano

gratulacje piękna sztuka ten kolor petarda

Opublikowano
  • Autor

nowe foto

kiera założona. Dzięki Bart-S ! :drunk:

yxEmGCN.jpg

B07cmqN.jpg

P6kCtMs.jpg

YPAVDeo.jpg

Opublikowano

no ładnie ładnie :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.