Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] moja pierwsza A4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

I tak ma wyglądać przód autka ,tylko ringi z A5 na halogeny :naughty: a nie jak wieś tuning :facepalm: i ostatni raz ci mówie ramki klubowe :whistling::facepalm::decayed:

Opublikowano
:decayed: Foty trochę za ciemne :wink: i tak jak ci sysek napisał ,ściągaj ten psełdo chrom :facepalm: bo będziesz miał zakaz wjazdu na mój plac :decayed: a jak pojedziesz na spota do gliwic to miron ci to osobiście wywali :grin::grin::grin:

Macie bez chromu :naughty::wink::wink::wink:

http://www.fotem.pl/data/4a229539a8321a912497acbd6aba.jpg

:jerk::thumbup1:
Opublikowano
:decayed: Foty trochę za ciemne :wink: i tak jak ci sysek napisał ,ściągaj ten psełdo chrom :facepalm: bo będziesz miał zakaz wjazdu na mój plac :decayed: a jak pojedziesz na spota do gliwic to miron ci to osobiście wywali :grin::grin::grin:

Macie bez chromu :naughty::wink::wink::wink:

http://www.fotem.pl/data/4a229539a8321a912497acbd6aba.jpg Uploaded with fotem.pl

Jeszcze S-line out bo w B8 go nie było w tym miejscu:wink:

Opublikowano

No i rozbiorą chłopakowi auto no:facepalm:

Opublikowano
  • Autor

i dziś wpadły nowe żarówki do ksenonów. padło na Philips XenEcoStart czyli ori jakie były

Opublikowano
i dziś wpadły nowe żarówki do ksenonów. padło na Philips XenEcoStart czyli ori jakie były

:naughty:

Opublikowano
No i czas zaprezentować moje pierwsze mody. popołudnie i wieczór nie poszły na marne :wink:

podświetlenie wewnętrznych klamek drzwi

http://s29.postimg.org/6ssggb7dv/2014_01_21_00_49_37.jpg

http://s27.postimg.org/a7ecuz6rz/1013754_829845740365337_328155124_n.jpg

masz może gdzieś foto-story odnośnie tego moda?

ta wyszukiwarka na forum doprowadza mnie do...

Opublikowano

Ta łajza dzisiaj neony montuje :grin::decayed:

Opublikowano

już ma zamontowane:whistling:

Opublikowano

Królewicz jak cie niema za 15 minut na placu , to te heble sam się będziesz przekładał :whistling::grin::grin:

Opublikowano
Królewicz jak cie niema za 15 minut na placu , to te heble sam się będziesz przekładał :whistling::grin::grin:

Nie pyskuj :naughty: Zemną gadał na fejsie :wink::wink:

Opublikowano
  • Autor

no i kolejne mody wpadły. wczoraj wskoczyły tylne lampy neony a dziś heble S4 :jerk:

idę teraz umyć auto bo jeden ciaprok mi tak ją uwalił przy zakładaniu hebli że wstyd pokazać ją na zdjęciach. więc foty wjadą jutro.

wielkie dzięki Andrzejku za montaż i że mnie z placu nie wywaliłeś za te moje dogadywanie :notworthy::notworthy::notworthy::notworthy:

---------- Post dopisany at 16:17 ---------- Poprzedni post napisany at 16:11 ----------

No i czas zaprezentować moje pierwsze mody. popołudnie i wieczór nie poszły na marne :wink:

podświetlenie wewnętrznych klamek drzwi

http://s29.postimg.org/6ssggb7dv/2014_01_21_00_49_37.jpg

http://s27.postimg.org/a7ecuz6rz/1013754_829845740365337_328155124_n.jpg

masz może gdzieś foto-story odnośnie tego moda?

ta wyszukiwarka na forum doprowadza mnie do...

niestety nie mam. nie było czasu przy wkładaniu na pstrykanie zdjęć

Opublikowano
:grin: mam cie dosyć :facepalm: ale heble robią robotę :thumbup1:
Opublikowano
  • Autor
:grin: mam cie dosyć :facepalm: ale heble robią robotę :thumbup1:

a jo Cie kochom. kiedy mnie adoptujesz??? :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
:grin: mam cie dosyć :facepalm: ale heble robią robotę :thumbup1:

a jo Cie kochom. kiedy mnie adoptujesz??? :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

nigdy :decayed: przy ciebie bym musiał cały czas w garażu siedzieć ,myślałem że jo mom zjebany łeb na punkcie audi :grin: ale z ciebie to dopiero będzie świrus :polew::polew:

Opublikowano
  • Autor
:grin: mam cie dosyć :facepalm: ale heble robią robotę :thumbup1:

a jo Cie kochom. kiedy mnie adoptujesz??? :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

nigdy :decayed: przy ciebie bym musiał cały czas w garażu siedzieć ,myślałem że jo mom zjebany łeb na punkcie audi :grin: ale z ciebie to dopiero będzie świrus :polew::polew:

Twoja szkoła :wink:

Opublikowano

Teraz to dokładnie umyj i wosk collinite:wink:

Opublikowano
012.jpg
Opublikowano

sesyjka była :wink: dawaj więcej fot :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.