Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] moja pierwsza A4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zboczuchy :facepalm::polew:

Opublikowano

Tako menda była u mnie i za***ała mi chromy na halogeny

002.jpg

003.jpg

008.jpg

006.jpg

:decayed:

Opublikowano

ale Kasia biednie wygląda przy tym drugim golasie :facepalm:

Opublikowano

Wytargaj mu jeszcze listwy s-line z progów :polew:

Opublikowano
  • Autor

Listwy napewno wpadną kiedyś ale nowe. Z używanymi nie warta zabawa i koszta. Był pomysl przeszczepu serducha kasi :-)

---------- Post dopisany at 14:56 ---------- Poprzedni post napisany at 14:51 ----------

ale Kasia biednie wygląda przy tym drugim golasie :facepalm:

Jędrek co Ty gadasz. Moja to bida z nędzą. Kasia to juz kultowe auto na tym forum

Opublikowano
Wytargaj mu jeszcze listwy s-line z progów :polew:

i uszczelki drzwi :kox:

:decayed:

Opublikowano

Nie denerwujcie mi tu synka bo mało co, a by mi do altany wjechał :wink::wink::wink:

486cef589a9e4623cd0483b38e1e.jpg Uploaded with fotem.pl

Opublikowano

miszcz :grin:

Opublikowano
  • Autor

Na zdjęciu to nawet to wygląda :slina:

Opublikowano

Skromniś...oj wygląda:thumbup:

Opublikowano

Main a gdzie na tej fotce zgubiłeś prawe tylne koło :decayed::polew::polew::polew:

Moja jak walła tapeta (makijaż ) na twarz też wyglądała jak Pamela :decayed:

Opublikowano

Twoje też kiedyś była landryneczka, ale teraz to ja nie wiem jak to nazwać...profanacja?

Opublikowano
  • Autor
Main a gdzie na tej fotce zgubiłeś prawe tylne koło :decayed::polew::polew::polew:

Moja jak walła tapeta (makijaż ) na twarz też wyglądała jak Pamela :decayed:

:facepalm::polew::polew::polew::polew:

---------- Post dopisany at 23:26 ---------- Poprzedni post napisany at 20:43 ----------

dziś zostały skończone kolejne mody :decayed:

chromowane przełączniki szyb i lusterek z polifta

10424068_779195382111948_965003473_o.jpg

głośniki i maskownice Bang & Olufsen

10439657_780162275348592_192591931_n.jpg

10439716_780162508681902_1684139093_n.jpg

10419744_780155685349251_1342526573_n.jpg

10409818_780156042015882_707329301_n.jpg

Opublikowano

Wszystko zabrałeś temu Andrzejowi :grin: blendy robią robotę :) masz side assist czy przy blędzie guzik tylko był :>

Opublikowano
  • Autor

tylko guzik, ale w drzwiach wpadły już sterowniki pod składane lusterka z eSy więc nigdy nie wiadomo co jeszcze pobroje :wink:

Opublikowano
chwilę nic się nie działo, i w między czasie wpadły piękne 19"tki z Q5. pora się pochwalić

http://s12.postimg.org/hz1fp4tbt/10439120_779193372112149_796698666_o.jpg

http://s9.postimg.org/rh37gxbvv/10426054_779190905445729_456296676_o.jpg

na razie tyle :wink: niebawem wpadnie więcej zdjęć

Teraz z tą piekielną mocą masz problem ze świateł ruszyć :grin:

Tomek i po co brudy wywalasz na forum :facepalm::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin:

nawet nie mów różnica między starymi 18" a nowymi 19" przy tej mocy kolosalna niestety na minus. ale idzie to po jakimś czasie rozkulać i nawet jedzie :grin::grin::grin: . program koniecznie trzeba zrobić

Coś o tym wiem [emoji12]

Opublikowano

Dziś zostały założone dekory RS4

:wink:

001.jpg

003.jpg

004.jpg

009.jpg

010.jpg

011.jpg

nawet ramki mi zabrał :facepalm:

014.jpg

015.jpg

A tak wygląda środek u maina -miłośnika marki audi :facepalm: jo w chlewie ma czyściej :grin:

005.jpg

006.jpg

007.jpg

008.jpg

012.jpg

013.jpg

:sick3::sick3::sick3::sick3: miłośnik :polew::polew::polew: u mnie to się nazywa świnia :grin::grin::grin::grin: :doh::doh::doh:

Opublikowano
  • Autor

Ramki wziąłem bo dodałeś w gratisie :decayed: dekory miażdżą gdyby nie czarne wnętrze można by se :jerk::polew::polew::polew::polew:

a co do syfu fakt zapuszczone ale gdy już wszystkie mody wpadną i przyjdą kosmetyki Meguiar's to go wyliże dosłownie :wink:

Opublikowano

Żebyście byli tak sumienni w pracy jak przy tych padlinach to kompania by nie miała co z kasą robić :naughty::decayed:

Opublikowano
  • Autor
Żebyście byli tak sumienni w pracy jak przy tych padlinach to kompania by nie miała co z kasą robić :naughty::decayed:

a raptem pól godz. temu powiedziałem Andrzejowi że ma poczekać jak to skomentujesz :grin::grin::grin::grin::grin:

Arturku może kasy nie ma za dużo za to węgla w pierony i z tym nie wiedzą co zrobić :facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.