Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] moja pierwsza A4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No ja właśnie czytałem opinie i ludzie chwalili że są ciche :shock3:

porównując do opon, na których jeździłem - te są głośne ;)

Opublikowano

Dunlopy letnie są głośne i szybko znikają ale za to trzymają się idealnie.

Opublikowano

Dunlopy letnie są głośne i szybko znikają ale za to trzymają się idealnie.

Continental też szybko mi zniknął po 3 sezonach

Opublikowano

jak za szerokie jak to fabryczny rozmiar do b8 ^_^

Opublikowano
  • Autor

jak za szerokie jak to fabryczny rozmiar do b8 ^_^

święta racja. Marcin tu raczej dyskusja jak na zimę czy to nie za wielki lacz :wink:

mnie to nie przeszkadza bo guma zdrowa i w dobrym stanie. koła są fajne, a jak z wszystkim będą zwolennicy jak i przeciwnicy takiej zimówki. zakup cieszy jak lizok dzieciaka :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Edytowane przez main

Opublikowano

No to lizaj chłopaku :grin:

Opublikowano
  • Autor

No to lizaj chłopaku :grin:

:naughty::thumbup1:

dziś małe zebranie u prezesa Wolnego i pełna flota zakładu ;)

uwqvat8s.jpg

Opublikowano

Co wy u jednego lakiernika malowaliście te parchy :P ?

Opublikowano
  • Autor

Co wy u jednego lakiernika malowaliście te parchy :P ?

Damian nie widzisz że ta najładniejsza jest w innym kolorze :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Opublikowano

No to lizaj chłopaku :grin:

:naughty::thumbup1:

dziś małe zebranie u prezesa Wolnego i pełna flota zakładu ;)

uwqvat8s.jpg

hehe a Co Prezes Wolny szrot otworzył :naughty::naughty::naughty: ?

Co wy u jednego lakiernika malowaliście te parchy :P ?

Damian nie widzisz że ta najładniejsza jest w innym kolorze :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

No faktycznie ten czerwony całkiem fajny :D

Opublikowano
  • Autor

no pewnie że czerwony :wink:

Opublikowano

Ten 1 od lewej musi się zgłośić do mnie po tylne lampy bo :facepalm:

Opublikowano

firma sztywnych w tych garażach trzyma?? :grin:

Opublikowano
  • Autor

ta od lewej to od prezesa ;) a zjazd to rodzinno firmowy, bo mnie już traktują jak rodzinę :kox:

a co do garaży to takich informacji udzielać nie mogę :facepalm::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Opublikowano

No to lizaj chłopaku :grin:

:naughty::thumbup1:

dziś małe zebranie u prezesa Wolnego i pełna flota zakładu ;)

uwqvat8s.jpg

:grin::banan:

Opublikowano

Panie Main modzisz coś w tym sowim padełku ?? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Panie Main modzisz coś w tym sowim padełku ?? :decayed:

Ty mie tu Maniuś nie fikej yny wklejej u siebie zdjęcie tego nowego grilla :wink:

Edytowane przez main

Opublikowano

ee tam będę wklejał jak będzie troche czasu to trzeba jakiegoś spota zrobić to sobie na żywo zobaczysz :P a tak poza tym to szału nie robi :grin:

Opublikowano
  • Autor

no i ostatnio było trochę czasu by zrobić z kumplem parę fotek i wykorzystać ostatnie dni fajnej pogody

wdtgf2ro.jpg

mm32yzio.jpg

pnyztddu.jpg

uipyrzho.jpg

soizceuy.jpg

vp46jnja.jpg

v5oo3g32.jpg

Opublikowano

podeślij na listopad do kalendarza ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.