Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] moja pierwsza A4


main

Rekomendowane odpowiedzi

Ale KUBOTA jest :)

teraz to już mamy kącik modowy :facepalm::polew: :polew: :polew:

swoją drogą KUBOTY to jest coś :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No popatrz kubotę przeoczyłem :facepalm:

Żeby nie było, kiera fajna, woziłem się jakiś czas temu A3 z taka kierą i tak mi sie spodobała że już leży i czeka, będę miał ciekawe zajęcia urlopowe :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako że po ostatnich zakupach nie zostało za dużo kasy, a pojawiły się głosy bym kupił Andrzejowi koszulkę ... wykopałem taką moją co myszy ją podgryzły i okazało się, że leży jak uszyta na miarę :facepalm::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

35alssk.jpg

20swv49.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako że po ostatnich zakupach nie zostało za dużo kasy, a pojawiły się głosy bym kupił Andrzejowi koszulkę ... wykopałem taką moją co myszy ją podgryzły i okazało się, że leży jak uszyta na miarę :facepalm: [emoji14]olew: [emoji14]olew: [emoji14]olew: [emoji14]olew: [emoji14]olew: [emoji14]olew:

35alssk.jpg

20swv49.jpg

Tak myszy.... Idealnie na wylot :)

Następnym razem wyłącz żelazko jak Cię przyciśnie [emoji14]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz to już grubo przesadzacie. to mo dobre po wsi lotać :wink:

a tak poważniej to wpadł w końcu w moje ręce ostatnio zakupiony komfort z końcówką AE

20048kn.jpg

dzięki Grześ za radę :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako że po ostatnich zakupach nie zostało za dużo kasy, a pojawiły się głosy bym kupił Andrzejowi koszulkę ... wykopałem taką moją co myszy ją podgryzły i okazało się, że leży jak uszyta na miarę :facepalm: [emoji14]olew: [emoji14]olew: [emoji14]olew: [emoji14]olew: [emoji14]olew: [emoji14]olew:

35alssk.jpg

20swv49.jpg

Wy tam sie strasznie nudzicie przez dzień...a niby jak się dzwoni to wiecznie zarobieni i w drodze do albo z pracy...a tu proszę i sesję w przepdokoju jest czas zrobić :grin: Edytowane przez Arturoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur z tym czasem to różnie bywa. wpadasz do niego na kawę to wchodząc do mieszkania stoi już zaparzona na stoliku. masz 5 min na wypicie bo już zaś kajś musi jechać. kiedyś dojdzie do tego, że przyjadę na kawę dostanę ja do ręki i wypije na schodach albo mi ją da na wynos :facepalm: :facepalm: :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe widze ze to struj na tegoroczne upały a z Tym czasem u Andrzeja fakt coraz gorzej ;p;p Ale Mariusz lecisz z modami ostro ta kierownica bajka :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Main ty gołodupcu kto ci badania podbił :facepalm: słyszałem że jezdzisz na jakieś dziwne złot fiat 126P itp podobno furrora tam rpbisz tym twoim padłem 120KM :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Main ty gołodupcu kto ci badania podbił :facepalm: słyszałem że jezdzisz na jakieś dziwne złot fiat 126P itp podobno furrora tam rpbisz tym twoim padłem 120KM :P

ta wypowiedź nie wymaga nawet komentarza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Main ty gołodupcu kto ci badania podbił :facepalm: słyszałem że jezdzisz na jakieś dziwne złot fiat 126P itp podobno furrora tam rpbisz tym twoim padłem 120KM :P

ta wypowiedź nie wymaga nawet komentarza

sierota :grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Main ty gołodupcu kto ci badania podbił :facepalm: słyszałem że jezdzisz na jakieś dziwne złot fiat 126P itp podobno furrora tam rpbisz tym twoim padłem 120KM :P

ta wypowiedź nie wymaga nawet komentarza

sierota :grin::grin:

i powiedział to facet w pomarańczowej koszulce z wentylacją na bębnie :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Main ty gołodupcu kto ci badania podbił :facepalm: słyszałem że jezdzisz na jakieś dziwne złot fiat 126P itp podobno furrora tam rpbisz tym twoim padłem 120KM :P

ta wypowiedź nie wymaga nawet komentarza

sierota :grin::grin:

i powiedział to facet w pomarańczowej koszulce z wentylacją na bębnie :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:

:nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przez dwa dni jeździłem tak :facepalm::grin:

amsgn5.jpg

boczek poszedł do spawania, a raczej zmontowania jednego z dwóch. polecony fachowiec zrobił to bdb za dosłownie 40zł, a wygląda jak ori. i w ten sposób nie trzeba było wycinać otworu pod guzik klapy bagażnika i sama kieszeń jest mniej podrapana. do kompletu doszła rączka pod składane lusterka i jest parę pierdół które świecą :polew: :polew: :polew: :polew:

es0v1z.jpg

2vxkoy1.jpg

54wtaw.jpg

28k38qw.jpg

teraz jeszcze montaż siłowników klapy i reszta piedułek i kolejny modzik będzie kompletny

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

no i takie foto poszło do kalendarza i się dostało. jeśli się podoba to zapraszam do oddania głosu :wink:

11grtlj.jpg

Edytowane przez main
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak na świeżo bo właśnie wróciłem. dziś autko stało u pewnego magika który mówiąc krótko doprowadził auto do porządku. po zmianie komforty zniknęło prawie wszystko co było kodowane w aucie. dodatkowo wpadła elektryczna klapa :D pierdoła cieszy strasznie. i co najważniejsze to zrobił tak, że można otwierać klapę po machnięciu nogą pod zderzakiem :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: i nie ważne czy prawa czy lewą :kox: :kox: :kox: :kox:

poznajecie gdzie to???

35laed0.jpg

wielkie dzięki Grzesiu :decayed: :decayed: :decayed: miło było poznać osobiscie

podziękowania też dla hamera i krzysia za poświęcony czas na skanowanie

jakby tez nie było swoje łapy wsadził ten głupek PPOŻ no i co się z nim ubawilem i uśmiałem podczas jazdy to masakra :naughty: :naughty: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...