Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[S4 4,2 V8]-nowe fotki -zimowe:)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no to jeszcze sie pochwal w jakim rejonie mozna tocudo zobaczyc :one:

Opublikowano

nie widzę tu kombi (kombi - avant jest w rs), ale tylko napisałem że lubię takie cicho-ciemne kombi, nie konkretnie w odniesieniu do tego auta.

PS: sedany tez bardzo lubię :D Sam przecież mam sedana :diabelek:

Tylko mam taki sentyment do RS6 (widziałem jedną kilkakrotnie i raz nawet jechałem - ten fotelik dla dziecka z tyłu..... i ten dyskretny niewinny wygląd avanta.... palce lizać)

Opublikowano

cudo :) nic dodac nic ujac :D

Opublikowano

Ach Audi wie jak robić auta - a ty masz jedną z najładniejszych audiczek :)

Opublikowano
bo to ona na codzien smiga tym autkiem

nie no w sam raz babski samochodzik :one: pewnie nie jednemu kopara opada jak strzela na zielonym :galy:

Opublikowano

Przyczajony tygrys , ukryty smok-miazga

Opublikowano

A ja to pierwszy raz widze zeby S4 mialo taka kiere i taka gałkę, ale nie zmienia to faktu ,że i tak bym ją przygarnął, byłem kiedyś wożony taką jako pasażer z tyłu- WRAŻENIA PAMIETAM DO DZIŚ :one:

Opublikowano
A ja to pierwszy raz widze zeby S4 mialo taka kiere i taka gałkę

Jak przy zakupie konfigurujesz sobie auto , to możesz sobie wybierać co chcesz :one:

Opublikowano
  • Autor
A ja to pierwszy raz widze zeby S4 mialo taka kiere i taka gałkę, ale nie zmienia to faktu ,że i tak bym ją przygarnął, byłem kiedyś wożony taką jako pasażer z tyłu- WRAŻENIA PAMIETAM DO DZIŚ :one:

Kierownica - syf to sam wiem i nawet sie zastanawialem czy cos nie kombinowane ale w instrukcji pisze ze trojramienna jest w opcji, co do galki to nie wiem jakie sa w innych s4 ale podejrzewam ze jest ona inna wtedy jak sie dobiera sportowa kierownice.

Opublikowano
A ja to pierwszy raz widze zeby S4 mialo taka kiere i taka gałkę, ale nie zmienia to faktu ,że i tak bym ją przygarnął, byłem kiedyś wożony taką jako pasażer z tyłu- WRAŻENIA PAMIETAM DO DZIŚ :one:

Kierownica - syf to sam wiem i nawet sie zastanawialem czy cos nie kombinowane ale w instrukcji pisze ze trojramienna jest w opcji, co do galki to nie wiem jakie sa w innych s4 ale podejrzewam ze jest ona inna wtedy jak sie dobiera sportowa kierownice.

Co do gałki to wszystko się zgadza, a co do kierwonicy to zawsze można zmienic na taka 3-ramienna pikowaną ;)

Opublikowano
co do galki to nie wiem jakie sa w innych s4 ale podejrzewam ze jest ona inna wtedy jak sie dobiera sportowa kierownice.

Tak wygląda gałka w S4

2003s4005.jpg

Opublikowano
co do galki to nie wiem jakie sa w innych s4 ale podejrzewam ze jest ona inna wtedy jak sie dobiera sportowa kierownice.

Tak wygląda gałka w S4

Obrazek

tak wygląda jak sie ma 3-ramienna kierę

A jak sie ma 4-ramienna to tak jak kolega Łukasz ma :D czy się znów mylę??

Opublikowano
  • Autor
tak wygląda jak sie ma 3-ramienna kierę

A jak sie ma 4-ramienna to tak jak kolega Łukasz ma :D czy się znów mylę??

Troche sie tym zmartwilem ale poszukalem w gogolach i znalazlem zdjecie s-ki z takim wnetrzem jak moja

01.jpg

Faktycznie mozna zmienic kiere , a co z poduszkami?

Opublikowano

piękne auto i do tego niepozorne - to co lubię najbardziej :diabelek:

Opublikowano

Faktycznie mozna zmienic kiere , a co z poduszkami?

Poduche musisz kupować nową do tej 3 ramiennej kierownicy

Opublikowano

Faktycznie mozna zmienic kiere , a co z poduszkami?

Poduche musisz kupować nową do tej 3 ramiennej kierownicy

no ta stara poducha troche by nie pasowala :/

Ja bym kupił 3-ramienna, a tą sprzedał, jak dobrze pójdzie to nic do tego biznesu nie dopłacisz, a wygląd niebo a ziemia IMO

Opublikowano

Piekna :diabelek:

Opublikowano

autko pikne !!!! co do kieronicy to masz racje do bani , sam mam taka .GRATULACJE

Opublikowano

Gratuluje !!Reweleacja moja przebila, niesety :zly:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.