Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[S4 4,2 V8]-nowe fotki -zimowe:)


łukasz_S4

Rekomendowane odpowiedzi

Zaje...sta furka, a silniczek tez niczego sobie, fotele bardzo mi sie podobają. Miłego śmigania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OT :

ono jest po prostu zaje..ste

a skad wiesz przeciez nie byles u nas na spocie zeby zobaczyc tego dzika :053:

nie moglem pohamowac bajery zdeniu :one:

a co do S4 to ile Ci spala tylko nie jak zona jezdzi tylko Ty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do S4 to ile Ci spala tylko nie jak zona jezdzi tylko Ty

W trasie przy spokojnej jezdzi e(bylo slisko ) wyszlo 10,7l a poza tym to ok 17l , ale przyznam sie ze odkad kupilem to auto to nawet nie mialem czasu nim porzadnie posmigac, no ale jutro wybieram sie do krakowa to zrobie troche km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyznam sie ze odkad kupilem to auto to nawet nie mialem czasu nim porzadnie posmigac, no ale jutro wybieram sie do krakowa to zrobie troche km.

rozumiem, że jeżdzisz fajniejszym....bo do tego tak ciebie nie ciągnie :027: :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja to pierwszy raz widze zeby S4 mialo taka kiere i taka gałkę, ale nie zmienia to faktu ,że i tak bym ją przygarnął, byłem kiedyś wożony taką jako pasażer z tyłu- WRAŻENIA PAMIETAM DO DZIŚ :one:

Kierownica - syf to sam wiem i nawet sie zastanawialem czy cos nie kombinowane ale w instrukcji pisze ze trojramienna jest w opcji, co do galki to nie wiem jakie sa w innych s4 ale podejrzewam ze jest ona inna wtedy jak sie dobiera sportowa kierownice.

Jakbym był żydem to bym się chwycił za łowe i powiedział aj waj - to nie syf tylko skórza kiera multifunkcyjna dostępna za dopłatą. Wolałbyś kiere S-lina prawie identyczną w wyglądzie począwszy od bodajże 1995 roku? Jak stwierdzisz ,że tapicerka też ci się nie podoba to ją od ciebie odkupie :).

BTW Autko słuszne. Silnik sam bym taki chciał, ale bałbym sie kosztów utrzymania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolałbyś kiere S-lina prawie identyczną w wyglądzie począwszy od bodajże 1995 roku? Jak stwierdzisz ,że tapicerka też ci się nie podoba to ją od ciebie odkupie .

BTW Autko słuszne. Silnik sam bym taki chciał, ale bałbym sie kosztów utrzymania.

_________________

Pewnie zebym wolał bo jest dużo ładniejsza a co do tapicerki to nie oddam :diabel:

[ Dodano: 06-01-2007, 18:57 ]

rozumiem, że jeżdzisz fajniejszym....bo do tego tak ciebie nie ciągnie

Eeee tam fajniejszym S4 jest fajniejsze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zartuje ;) to nie moje auto ale czesto tez takim mam okazje pojezdzic

No ladne, ale jak nie Twoje :one: To jakie Twoje ?? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dajesz żonie jeżdzić s4, no wiesz co :) :?:

[ Dodano: 08-01-2007, 15:02 ]

ja bym w nim spał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ladne :)) zazdroszcze mocy :)) super :D tylko ta kierownica maks brzydka :D aluski tez bym zmienil ;) pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mi by coś takiego kopciło w garażu, to bym się kierownicą nie przejmował. Jeżeli będziesz w trasie to nie zapomnij odwiedzić A4-ki (autostrady). Mógłbyś sprawdzić jak to rwie asfalt. Nawet 2 checkpoint'y masz (bramki) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prześliczne autko. Też bym takie chciał, najbardziej podobają mi się właśnie "Takie" pakiety stylistyczne, gdyby tylko nie były takie drogie :/ to bym sobie taki strzelił do mojego. :mikolaj:

A fele ok ale tylko na zimę, myślę ze na lato masz orginalne a jak nie to proponowałbym nowe od RS4 (zobacz kombi Wojtka na 18 , Wojtek_A4)

-Niech Moc Będzie Z Tobą-

-szacuneczek- :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A fele ok ale tylko na zimę, myślę ze na lato masz orginalne a jak nie to proponowałbym nowe od RS4 (zobacz kombi Wojtka na 18 , Wojtek_A4)

Własnie sie nad takimi zastanawiam ale nie wiem czy do orginalnej S4 nie lepiej poszukac orginalnych felg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moja głowa nawet nie próbuje śnić po nocach o takim aucie :P

w dzień tylko marzę, jak by to było .......... :<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...