Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[S4 4,2 V8]-nowe fotki -zimowe:)


łukasz_S4

Rekomendowane odpowiedzi

no to jeszcze sie pochwal w jakim rejonie mozna tocudo zobaczyc :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MorgothDBMA

nie widzę tu kombi (kombi - avant jest w rs), ale tylko napisałem że lubię takie cicho-ciemne kombi, nie konkretnie w odniesieniu do tego auta.

PS: sedany tez bardzo lubię :D Sam przecież mam sedana :diabelek:

Tylko mam taki sentyment do RS6 (widziałem jedną kilkakrotnie i raz nawet jechałem - ten fotelik dla dziecka z tyłu..... i ten dyskretny niewinny wygląd avanta.... palce lizać)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo to ona na codzien smiga tym autkiem

nie no w sam raz babski samochodzik :one: pewnie nie jednemu kopara opada jak strzela na zielonym :galy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja to pierwszy raz widze zeby S4 mialo taka kiere i taka gałkę, ale nie zmienia to faktu ,że i tak bym ją przygarnął, byłem kiedyś wożony taką jako pasażer z tyłu- WRAŻENIA PAMIETAM DO DZIŚ :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja to pierwszy raz widze zeby S4 mialo taka kiere i taka gałkę

Jak przy zakupie konfigurujesz sobie auto , to możesz sobie wybierać co chcesz :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja to pierwszy raz widze zeby S4 mialo taka kiere i taka gałkę, ale nie zmienia to faktu ,że i tak bym ją przygarnął, byłem kiedyś wożony taką jako pasażer z tyłu- WRAŻENIA PAMIETAM DO DZIŚ :one:

Kierownica - syf to sam wiem i nawet sie zastanawialem czy cos nie kombinowane ale w instrukcji pisze ze trojramienna jest w opcji, co do galki to nie wiem jakie sa w innych s4 ale podejrzewam ze jest ona inna wtedy jak sie dobiera sportowa kierownice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja to pierwszy raz widze zeby S4 mialo taka kiere i taka gałkę, ale nie zmienia to faktu ,że i tak bym ją przygarnął, byłem kiedyś wożony taką jako pasażer z tyłu- WRAŻENIA PAMIETAM DO DZIŚ :one:

Kierownica - syf to sam wiem i nawet sie zastanawialem czy cos nie kombinowane ale w instrukcji pisze ze trojramienna jest w opcji, co do galki to nie wiem jakie sa w innych s4 ale podejrzewam ze jest ona inna wtedy jak sie dobiera sportowa kierownice.

Co do gałki to wszystko się zgadza, a co do kierwonicy to zawsze można zmienic na taka 3-ramienna pikowaną ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do galki to nie wiem jakie sa w innych s4 ale podejrzewam ze jest ona inna wtedy jak sie dobiera sportowa kierownice.

Tak wygląda gałka w S4

2003s4005.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do galki to nie wiem jakie sa w innych s4 ale podejrzewam ze jest ona inna wtedy jak sie dobiera sportowa kierownice.

Tak wygląda gałka w S4

Obrazek

tak wygląda jak sie ma 3-ramienna kierę

A jak sie ma 4-ramienna to tak jak kolega Łukasz ma :D czy się znów mylę??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wygląda jak sie ma 3-ramienna kierę

A jak sie ma 4-ramienna to tak jak kolega Łukasz ma :D czy się znów mylę??

Troche sie tym zmartwilem ale poszukalem w gogolach i znalazlem zdjecie s-ki z takim wnetrzem jak moja

01.jpg

Faktycznie mozna zmienic kiere , a co z poduszkami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie mozna zmienic kiere , a co z poduszkami?

Poduche musisz kupować nową do tej 3 ramiennej kierownicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie mozna zmienic kiere , a co z poduszkami?

Poduche musisz kupować nową do tej 3 ramiennej kierownicy

no ta stara poducha troche by nie pasowala :/

Ja bym kupił 3-ramienna, a tą sprzedał, jak dobrze pójdzie to nic do tego biznesu nie dopłacisz, a wygląd niebo a ziemia IMO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...