Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż podświetlenia klamek zewnętrznych


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, lunatick napisał:

Klamki od 400 zł na alledrogo mi się trafiły w kolorze wiązke znalazłem na Aliexpress coś około 40€

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
 

Możesz podesłać linka z alli ? ?

I opisać mniej więcej jak to podłączyć ze składanymi luserkami ? ;) bo jestem trochę zielony a chciał bym to jakoś ogarnąć ?

Edytowane przez GrzegorzSi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak opisał podłączenie mar-m1  prościej się już chyba nie da  :facepalm:

 

MCE złącze 17-stykowe czarne pin 9 ( sterowanie masą do lampki sufitowej )

i stały + w drzwiach złącze 20-stykowe pin 18

 

Wiązka:

https://pl.aliexpress.com/item/4F0973702-Uchwyt-Klamki-Drzwi-wiat-a-wi-zki-przewod-w-Kabla-Dla-Audi-A6-C7-4F0/32839851962.html?spm=2114.13010708.0.0.aJI19l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej te złacza znajdę w drzwiach tak ? ;)  i trzeba to później jakoś kodować przez komputer czy po podpięciu będzie już chodzić tak jak powinno ;) ?

wizak zamówiona zobaczymy za ile dotrze a w między czasie trzeba wybrać jakieś klamki,poki co dzięki jak będę coś bliżej i się pogubię będę pytał ?

Edytowane przez GrzegorzSi
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

Okej te złacza znajdę w drzwiach tak ? [emoji6]  i trzeba to później jakoś kodować przez komputer czy po podpięciu będzie już chodzić tak jak powinno [emoji6] ? wizak zamówiona zobaczymy za ile dotrze a w między czasie trzeba wybrać jakieś klamki,poki co dzięki jak będę coś bliżej i się pogubię będę pytał [emoji16]

 

 

Nie nic nie trzeba kodować [emoji4] zaopatrz się jeszcze w 4 komplety (męskie-żeńskie) piny do kostki drzwi/słupek bo będą Ci potrzebne

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę ze to jest chyba jednak nie na moja głowę Haha i trochę bardziej skomplikowane niż się wydaje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w B8 w tych gumowych przelotkach między budą, a drzwiami piny męskie/rzeńskie są takie same jak w B6? Czy już się jakoś różnią ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś ma może kod wtyczki żeby podłączyć podświetlanie klamek ? Kupiłem oryginalne diody na prawa i lewa stronę i chce to jakoś sensownie podłączyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.04.2018 o 21:13, lunatick napisał:

Stary temat ale się pochwalę klamkami, podłączyłem pod stały prąd w drzwiach i pod MCE9b541c52f2b6da07ef168db1f097ef83.jpge6dbb87f9e37d4e07c6d6ffc73d6db71.jpg

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
 

Kurczę za***isty mod :)

Czy kolega jest jeszcze na forum?  Mam pytanie co do podłączenia instalacji:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w MCE jest wtyka z przewodem "+",która daje napięcie współgrając z zapalaniem i gaszeniem lampki na podsufitce? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy mod da radę zaadoptować do A5?

Edytowane przez jan.kow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak da radę bo sam jestem na etapie przygotowywania się do zrobienia w swojej A5 podświetlanych klamek.

Mam klamki szykuje je do malowania pod kolor i potem już tylko kompletowanie i przygotowanie do montażu jak zrobię to nie omieszkam wrzucę gotowy modzik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.12.2021 o 17:02, Yuiop28 napisał:

Tak da radę bo sam jestem na etapie przygotowywania się do zrobienia w swojej A5 podświetlanych klamek.

Mam klamki szykuje je do malowania pod kolor i potem już tylko kompletowanie i przygotowanie do montażu jak zrobię to nie omieszkam wrzucę gotowy modzik

Fajowo. A klamki szukałeś standard jak inni biorą od A6, A7? ... Twoja widzę jest przedliftowa, U mnie polift ale myślę, że tu nie będzie zonka. ... Analizowałem na zdrowy rozsądek jeśli klamka pasuje do A4, A6, A7 to dlaczego ma nie pasować do A5. Numery klamek takie same różnią się tylko literami. ... Miałem problem bo jeden gość na allegro (notabene znany z poważnych modów w VAG-u) miał takie klamki na sprzedaż ale stwierdził, że do A5 nie podejdą więc zbił mnie z tropu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.12.2021 o 19:35, jan.kow napisał:

Panowie czy mod da radę zaadoptować do A5?

Tak da się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, jako że klamki od C7 są P&P, miał ktoś do czynienia z tym zestawem? 

 

PL.ALIEXPRESS.COM

Smarter Shopping, Better Living! Aliexpress.com

Kolor to coś przypominającego LZ9Y?  Czy lepiej się nie bawić w takie coś i kupić ori klamki od A6?

Edytowane przez mlodyQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.01.2017 o 15:14, ira2 napisał(a):

witam

chcę tak zrobić w polifcie tylko mam dwa pytania:

- w przedliftach zasilanie sterownika drzwi było w złączu 20-stykowym pin 18 i pin 19, w polifcie został tylko pin 19 - rozumiem, że mogę się do niego podpiąć

- kabel z MCE 17-stykowy czarny pin 9 - podłączamy z pin 1 (jako masa) lampki klamki

cześć,

czy ktoś już montował to w polifcie?

przeczytałem wszystkie wpisy i szczerze mówiąc do końca nie wiem jak ten mod ogarnąć ( podłłączyć aby działało z LH /CM).

w jaki sposób przejść kablem z drzwi tylnych do przednich ? 

(trzeba wykorzystac kostke na słupku?  - jeżeli tak to w które piny się wpiąć? z jednej a w które  z drugoej strony ?)

MCE jest pod kierwonicą więc trzeba przejść również z drzwi przednich do środka auta i to samo od strony psażera.

w który pin w polifice wpiąć zasilanie w sterowniku drzwi?

Cy może ktoś usytematyzowć i pomóc mi w tym temacie? Będę bardzo wdzięczny za pomoc  ( klamki już zamówione ... :-)

 

 

W dniu 19.01.2017 o 15:14, ira2 napisał(a):

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...