Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kundel srebrny by mrogal

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Nie no nie moze byc :grin:

suszylem gitare i wujek watek o parchu zalozyl :kox:

krec tam jakies focisze z kalosza to wrzuce do pierwszego na a3squad :whistling:

jak auto siadze to dam narazie nic nie sprzyja dobrym fotom
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Działaj, działaj, bo nie mam co na fejsa wrzucać na a3 squad :decayed::decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
Działaj, działaj, bo nie mam co na fejsa wrzucać na a3 squad :decayed::decayed:
dobrze Tatku, działam :thumbup1:

s3ty1420_zps248a84e0.jpg

Opublikowano
:banan:
Opublikowano

działasz, czy zderzak leży w garażu? :naughty:

Opublikowano
  • Autor
działasz, czy zderzak leży w garażu? :naughty:
lezy w moim gabinecie w robocie :grin:

ooooostatniiii :grin:

przodspryskikomplet_zpsc07946da.jpg

Opublikowano
działasz, czy zderzak leży w garażu? :naughty:
lezy w moim gabinecie w robocie :grin:

ooooostatniiii :grin:

http://i1245.photobucket.com/albums/gg590/mrogal/przodspryskikomplet_zpsc07946da.jpg

chyba z zamówionych do tej pory :grin:

Opublikowano
  • Autor
działasz, czy zderzak leży w garażu? :naughty:
lezy w moim gabinecie w robocie :grin:

ooooostatniiii :grin:

http://i1245.photobucket.com/albums/gg590/mrogal/przodspryskikomplet_zpsc07946da.jpg

chyba z zamówionych do tej pory :grin:

im dalej w las tym ciemniej :facepalm: do obecnego gwinta dokupilem jeszcze 3: tesco kw i koni :grin: mialem nie rezac mielem nie rezac mielem nie rezac :kwasny:

---------- Post dopisany at 17:02 ---------- Poprzedni post napisany at 17:01 ----------

działasz, czy zderzak leży w garażu? :naughty:
lezy w moim gabinecie w robocie :grin:

ooooostatniiii :grin:

http://i1245.photobucket.com/albums/gg590/mrogal/przodspryskikomplet_zpsc07946da.jpg

wujek ale on popsuty taki jakis :grin:

auto juz w garazu nie parkuje, reszte sobie dopowiedz :decayed:
Opublikowano
działasz, czy zderzak leży w garażu? :naughty:
lezy w moim gabinecie w robocie :grin:

ooooostatniiii :grin:

http://i1245.photobucket.com/albums/gg590/mrogal/przodspryskikomplet_zpsc07946da.jpg

chyba z zamówionych do tej pory :grin:

im dalej w las tym ciemniej :facepalm: do obecnego gwinta dokupilem jeszcze 3: tesco kw i koni :grin: mialem nie rezac mielem nie rezac mielem nie rezac :kwasny::decayed:

Qźwa mam to samo, mówie sobie odłoże na bok, nic nie kupie, więcej nie modze, a później to trafi się okazja na to, tamto itp., paczki przychodzą jedna za drugą, czasami się gubie co gdzie i kiedy:facepalm: Dobrze, że żona jest bardzo wyrozumiała:decayed:

Opublikowano
  • Autor
działasz, czy zderzak leży w garażu? :naughty:
lezy w moim gabinecie w robocie :grin:

ooooostatniiii :grin:

http://i1245.photobucket.com/albums/gg590/mrogal/przodspryskikomplet_zpsc07946da.jpg

chyba z zamówionych do tej pory :grin:

im dalej w las tym ciemniej :facepalm: do obecnego gwinta dokupilem jeszcze 3: tesco kw i koni :grin: mialem nie rezac mielem nie rezac mielem nie rezac :kwasny::decayed:

Qźwa mam to samo, mówie sobie odłoże na bok, nic nie kupie, więcej nie modze, a później to trafi się okazja na to, tamto itp., paczki przychodzą jedna za drugą, czasami się gubie co gdzie i kiedy:facepalm: Dobrze, że żona jest bardzo wyrozumiała:decayed:

tez tak masz ? :kwasny::grin:

no ja powiedzialem sobie ze kupuje takie w promocji zeby moc sprzedac jakby co, jak narazie sie udaje nie przeplacac cen rynkowych, na aucie mam jedne lampy 2 komplety w garazz i jeden lezy w duzym pokoju :grin:

Opublikowano

piękne autko , szkoda że tamtej czarnuszki pozbyłeś się:facepalm: , była za***ista i w życiu bym nie powiedział że ma 700tyś.km

Opublikowano
  • Autor
piękne autko , szkoda że tamtej czarnuszki pozbyłeś się:facepalm: , była za***ista i w życiu bym nie powiedział że ma 700tyś.km

czesc Hariett :decayed:

---------- Post dopisany 17-03-2014 at 18:19 ---------- Poprzedni post napisany 16-03-2014 at 21:50 ----------

lmwszarym_zps044b5eb1.jpg

Opublikowano

225/60 ? :decayed:

Opublikowano
225/60 ? :decayed:

:polew:

Opublikowano

CO TO MA BYĆ ZA BALON? :shock3:

Opublikowano

A pomyśleć że masz tanie opony w ofercie:polew::polew::polew:

Opublikowano

nie trzeba gwintem krecic... cale blotniki wypelnione :naughty:

Opublikowano

Myślałem o takich ale trzeba trochę uzbierać. ;)

Opublikowano
  • Autor
225/60 ? :decayed:
prorok jaki?:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.