Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Polecone noclegi w Zakopanem lub Karpaczu


Sqizzy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, na moja głowę spadło zorganizowanie wyjazdu w góry w terminie 27 luty - 2 marca. W zasadzie sami nie wiemy gdzie jechać :smile: Zastanawiałem się trochę nad tym i skupilem uwagę nad dwiema miejscowościami, ZAkopanem i Karpaczem. Czy macie jakieś sprawdzone miejsca w tych miejscowościach na noclegi ?

Wysłane z mojego Xperia J przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Zakopanem polecam noclegi w sieci API są 4 miejscówki wszystkie blisko centrum. Ładnie urządzone etc ja byłem w API 4 bodajże, albo API 2 nie pamiętam już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możemy mieć problem ze znalezieniem noclegów z racji na to że mazowsze ma w tym terminie ferie i zostało tylko dwa tygodnie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Karpaczu zobacz Sandra SPA chyba nic lepszego nie znajdziesz, tylko cena będzie spora pewnie, ale o tym nic nie napisałeś :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toć panie ja biedny jakie spa :wink: spa to na działce sobie robię :smile: żeby było w miarę tanio ale żeby przynajmniej łazienka była :-)

Wysłane z mojego Xperia J przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Karpaczu polecam Polonez II (zmienili nazwę chyba, ale nie pamiętam na jaką). http://www.fajnewczasy.pl/noclegi/karpacz/pensjonaty/46715 Byłem tam z moją lubą roku temu - cena bardzo przystępna i na prawdę ładne pokoje. Mieliśmy TV, łazienkę oczywiście również. Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Karpaczu polecam pensjonat Jemioła.W necie są zdjęcia i cennik. Noclegi ze śniadaniem w cenie 60 os/doba.Wysoki poziom wyposażenia i obsługi. Korzystałem w sierpniu 2013.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokoje CENTRUM - WiFi - Zakopane, Nowotarska 63a

Bylem i fajna lokalizacja, pokoje w porzadku, jedynie minus to brak kuchenki, jedynie mikrofala . Ale mega blisko do centrum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Zakopanem jest fajne miejsce byłem na sylwestra - dokładnie Kościelisko 7 min od centrum. Nie wiem jak na ferie ale ceny są spoko i da się coś zawsze uszczuplić. Willa Bocianie Gniazdo tak się nazywa gdzie koło willi to nigdy nie stało - jest to domek gdzie mieszka rodzina i wynajmuję jest ok 7 pokoi do wynajęcia. Ale zakopane to drogo strasznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byle nie Zakopane i okolice. Chyba, że kręci was wdychanie różnych specyfików, które górale wrzucają do pieca np. skrawki skór różnych zwierzy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brat był w tamtym roku tutaj: Dom Gościnny Dorota

Fajne miejsce, warunki bardzo dobre. Do centrum niedaleko. Bardzo fajna gospodyni. Zadzwoń zapytaj, cena też nie była najwyższa. Aha jeszcze jedno, właścicielka ma szkółkę narciarską. Więc myślę, że jak ktoś śmiga na nartach to warto zapytać.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...