Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

zawór n75 - gdzie się znajduje ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mozna prosic o nr czesci co najlepiej kupic? Ogarne aso jutro

Uwaga pilne!

Ma ktoś schemat podciśnień do AEB?

Nie wiem gdzie podpiąć ten wężyk wychodzący z kolektora, od przodu samochodu. Idzie mi do tego miejsca gdzie powinien być N75

Opublikowano

Z kolektora w aeb wezyk idzie tylko do dv.

Opublikowano

Mozna jakies zdjecie jak to ma wygladac?


Mam wstawiony taki DV. Dobrze mi się wydaje, że powinien być inny?

8f7ZXIkt.jpg

058145710 jak wstawię taki będzie ok?

Edytowane przez Filip?ysy

Opublikowano

To tam niżej chyba nic nie ma tylko żywcem rura w rurę :) Jutro rano zobaczę dokładnie

Byłem zerknąć i tak to wygląda, rura w rure nie widac zaworu. Jutro ściągnę tą rurę i będę pewny

W razie czego

http://allegro.pl/audi-a6-c5-1-8-turbo-99-zawor-upustowy-turbiny-i6356172181.html

czy to jest zawór DV, który powinien być tam gdzie go prawdopodobnie nie ma?

Dobra złożyłem to i działa wszystko

Edytowane przez Filip?ysy

  • 1 rok później...
Opublikowano

Wybaczcie chłopaki za odgrzewany kotlet ale chciałem się zapytać czy w 3.0 benzyna gdzie jest zawór cisnienia doładowania ?  Gdzieś przy pompie SAI?

Opublikowano

To 3.0 V6 ma turbosprężarkę !!?? wydaje mi się że to wolnossący jest zatem zaworka tam niema. Niech mnie ktoś poprawi jak źle myślę ?

Opublikowano
Godzinę temu, radi88PL napisał:

To 3.0 V6 ma turbosprężarkę !!?? wydaje mi się że to wolnossący jest zatem zaworka tam niema. Niech mnie ktoś poprawi jak źle myślę ?

Bo został mi jeden przewód podcisnienia i szukam gdzie go wpiąć. ? wychodzi pod filtrem powietrza. Do pompy SAI możliwe ze jest tam podłączenie ? Bo bez tego brakuje mu 150 km ?:(

Edytowane przez Rikone
Avant ma chyba zawór powietrza wtórnego tylko nie wiem gdzie go szukac

  • 4 lata później...
Opublikowano
W dniu 25.07.2016 o 14:44, Filip?ysy napisał:

 

""Uwaga pilne!

Ma ktoś schemat podciśnień do AEB?

Nie wiem gdzie podpiąć ten wężyk wychodzący z kolektora, od przodu samochodu. Idzie mi do tego miejsca gdzie powinien być N75""

 

A może ktoś ma do AJL ? Czy to będzie raczej to samo ?. Planuję zrobić remont podciśnień  i złożyć wszytko od nowa na nowych częściach.

 

 

Edytowane przez Damian.filar

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.