Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ingolstadt - był ktoś kiedyś?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jestem ciekaw....

odwiedziliście już to miejsce?

ktoś może się podzielić wrażeniami ?

Opublikowano

Byłem, w 1994r. :grin:

Widzialem jak składali RS2 :slina:

Opublikowano
  • Autor

deva

to Ty stara doopa jesteś :decayed:

i jak wrażenia

zayebioza?

Opublikowano
  • Autor

a coś więcej ?

Opublikowano

Kamyk , kiedy jedziemy ????

Opublikowano
deva

to Ty stara doopa jesteś :decayed:

i jak wrażenia

zayebioza?

Fajnie było ale teraz to już inna bajka.

W 1995r bylem w Wolfsburgu i miałem okazję przejechać się vw golfem 3 2.9 VR6 syncro na ówczesnym "full wypasie" :kox:

Opublikowano

Hej bylem rok czy dwa temu wejsciowka chyba 7 e z czego całość do wydania w restauracji ale nie jestem pewien czy na kawe starczy :-)

Wysłane z mojego GT-I9100

Opublikowano
  • Autor
Hej bylem rok czy dwa temu wejsciowka chyba 7 e z czego całość do wydania w restauracji ale nie jestem pewien czy na kawe starczy :-)

Wysłane z mojego GT-I9100

you made my day ...

i jak, fajowo ?

jest sens pojechać do matecznika ?

długo trwa wizyta, co się ogląda ?

dostajesz na koniec jakiś certyfikat, czy coś w ten deseń ?

Opublikowano

Ja byłem przy okazji delegecji i weszliśmy 2h przed zamknięciem ale wszystko udalo sie zwiedzić, nie dostaliśmy żadnego certyfikatu ale moze dla grupy zorganizowanej z przewodnikiem jest coś takiego choć wątpię do ogladania muzeum full aut, automatyczny magazyn aut i sale tematyczne marek wiecej nie widziałem moze jakieś foto wrzucę

Wysłane z mojego GT-I9100

---------- Post dopisany at 10:43 ---------- Poprzedni post napisany at 09:43 ----------

Foty

20130205_161523.jpg

20130205_174255.jpg

20130205_163526.jpg

20130205_174514.jpg

Opublikowano

A ja byłem na tasmie kontroli jakosc w grudniu 2012 Hala N29 obok linii kolejowej

Widziałem jak burzyli hale gdzie moja niumia była kontrolowana jakościowo

Pracowałem tam jako elektryk mogłem chodzic po całej fabryce

Super sprawa Dla nie do wiarków moge zrobic zdjecie przepustki

Opublikowano
  • Autor

zdjecie nr 2 po prostu zayebioza

biurowiec audi

no cudeńko

:kox:

Opublikowano

Zdjecie 2 to muzeum przekrój przez większość aut

Wysłane z mojego GT-I9100

Opublikowano

:wink:

2sok.jpg

6lgs.jpg

hkc4.jpg

Jak by się kilku chętnych znalazło, można by było coś zorganizować:wink:

Opublikowano

I ja byłem dwa lata temu :decayed: Na środku jednego ronda przy wjeździe do miasta stoi olbrzymie Audi TT wykonane z jakiegoś tworzywa. Będąc w mieście zauważyłem że ludzie mają dużo gadżetów z logiem OOOO (czapki, koszulki, kurtki, bluzy). Przejeżdżałem koło siedziby Audi i jakiegoś mega wrażenia na mnie z zewnątrz nie zrobiła, jedynie samochody które pod nią stały zaparkowane jeden przy drugim :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.