Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki najwiekszy przebieg na benzynke??


Piotrek B.

Rekomendowane odpowiedzi

Jeden z forumowiczów pracujących w ASO w tej chwili już nie pamiętam kto to był ale pisał że kiedyś zholowano do niego ADR-a z przebiegiem zaczynającym się od 5 i jeszcze pięć cyfr po tej piątce a samochód miał problem jedynie z immo. Ja na twoim miejscu zadał bym sobie pytanie jak poprzedni właściciele dbali o samochód i ewentualnie o ile został budzik przekręcony.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najgorsze to poprzedni właściciel auta

jest na allegro audi AJM z sprzebiegiem 132 tys. tyle ma na blacie ale w rzeczywistosci to grubo po 400 tys. silnik sie poprostu zużył w tym modelu.ogladałem i testowałem jak wyciagnołes bagneet to kopcił jak smok i cały zalany olejem.ale kurcze na blacie ma te 132 tys :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawe pytanie :) tez jestem ciekaw ile silniki audi sa w stanie wytrzymac przy "normalnej" jezdzi :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam u siebie ponad 260 tys i tez nic powaznego nie bylo robione.

dolewanie oleju jakies przeguby. Wiem ze wlasciciel regenerowal/wymienial turbine dla mnie gdy go kupowalem przy 240 tys

Slyszalem ze turbina jest traktowana jako material eksploatacyjny wiec licze sie z jej wymiana ale za dlugo dlugo dlugo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema. Był tu na forum koles który miał przebieg koło 500 000 w ADR-rze i narzekał ze troche słabo jedzie i sie zbiera , wymieniał swiece , filtry , itp , szukał przyczyny. wszystko zalezy od tego jak dbasz o auto , ja np moim przejechałem 35 000 przez półtorej roku (na zegarze mam 175 000 ale na bank był licznik kręcony), oprócz rozrządu i węza od wspomagania nic sie nie popsuło (nie licze filtrów itp ) jestem pewny ze auto mnie nie zawiedzie i bede jeszcze długo nim jeździł , dopóki sie nie rozsypie. napewno w tym czasie kupie B6 ale tej B5 którą teraz mam nie pozbede sie.

Poza tym na all....ro itp mozna do 2000 pln kupić drugi silnik z mniejszym przebiegiem jesli nie chcesz bawic sie w remonty , a tak na marginesie ciekawe ile kosztuje kapitalka silnika...??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak za 2tys mozna kupic uzywany silniczek to nie ma co remontowac starego tylko poszukac uzywki z miare malym przebiegiem :) Ale ciekawe ile mozna nim zrobic realnie kilometrow przy normalnej eksploatacji :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak za 2tys mozna kupic uzywany silniczek to nie ma co remontowac starego tylko poszukac uzywki z miare malym przebiegiem :) Ale ciekawe ile mozna nim zrobic realnie kilometrow przy normalnej eksploatacji :disgust:

ciekawe jak to jest w tym przypadku z "udokumentowanym przebiegiem"

http://moto.allegro.pl/item419461869_audi_a4_b5_vw_passat_1_8_5v_20v_silnik_w_calosci.html -1400 pln

http://moto.allegro.pl/item415317273_audi_a4_1997_silnik_1_8_benzyna_gwarancja_kuj_pom.html -800 pln

http://moto.allegro.pl/item415945191_silnik_vw_passat_b5_audi_a4_a6_1_8_20v_adr_98rok.html -1200 pln

to takie "pierwsze z brzegu" propozycje z all...o. nic tylko brac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

passat b53b salon 1 wlasciciel 380tys. Silnik ? 1.6 benzyna..... :shocked: Pierwszy pasek kupiony w kraku :notworthy: Auto naprawde juz wyglada na przymęczone. ale zadne remonty nie byly przeprowadzane. Tylko jest porysowany poobijany (na dachu sa wykwity rdzy :( ) W srodku augiasz bylby zadowolony :evil: Ale z silnikiem nic a nic sie nie robi. Oleje filtry swiece.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj wojek ma tez silnik 1.6 ADP jak sie nie myle 96 albo 97r w zeszlym roku mial 310tys. km tylko ze on lata dziennie po autobanie DE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...