Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kolejny szarak

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kolorek jak mój xD

Opublikowano

co do modów sugeruje 2 din z polifta :) pasowało by jej

Opublikowano

jaki masz zawias zalożony bo fajnie usiadł ..

Opublikowano
  • Autor

Skad brales zaslepke tylniej wycieraczki?

send by GT-I9505

ZAŚLEPKA TYLNEJ WYCIERACZKI AUDI A3 A4 VW GOLF IV (5205453536) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

to jest ten gość

dziś zmiana opon z 225 45 17 dramat :facepalm:

na 205 50 17 :kox::kox:

o niebo lepiej

Opublikowano

Koło jak u mnie co prawda w innym odcieniu ale zawsze. Fajnie idziesz do przodu z modami, ja nie moge ściągnąć tylnej wycieraczki bedzie cięcie. Tobie poszło z ta tylną wycieraczką bez problemów?

Opublikowano
  • Autor

Koło jak u mnie co prawda w innym odcieniu ale zawsze. Fajnie idziesz do przodu z modami, ja nie moge ściągnąć tylnej wycieraczki bedzie cięcie. Tobie poszło z ta tylną wycieraczką bez problemów?

żadnych dwie albo trzy śrubki na klucz 10 i po wycieraczce

sam zabieg trwał może 15 minut

Opublikowano

A od zewnątrz jak odkreciles ta śrubę pod osłona spryskiwacza to ramię wycieraczki bez problemu zdjoles?

Opublikowano
  • Autor

A od zewnątrz jak odkreciles ta śrubę pod osłona spryskiwacza to ramię wycieraczki bez problemu zdjoles?

tak chyba nie pamiętam bo nie miałem z nią problemu to wiesz nie kodujesz :)

chodzi o to że od środka na pewno a zewnątrz też bo przecież musisz ramię wycieraczki zdjąć

Opublikowano

No właśnie moje ramię jak przyspawane do oski silnika. No nic bedzie cięcie [emoji6]

Opublikowano
  • Autor

Weź to spryskaj jakimś WD 40 bo tam jest taki wieloklin i to tam trzyma

Opublikowano

możesz też opukać młotkiem nakrętkę przykręconą tak żeby nie wystawał gwint żeby go nie zbić (możesz nakręcić dwie nakrętki) . też miałem taki problem tylko że z przodem zrobiłem tak i w końcu puściło ;)

Opublikowano

Chłopaki ja trzy dni chodziłem przy tym opukiwalem psikalem na to różne specyfiki typu wd-40, i nic, trzyma jak zespawane, nawet sciagaczem próbowałem.

Opublikowano
  • Autor

Chłopaki ja trzy dni chodziłem przy tym opukiwalem psikalem na to różne specyfiki typu wd-40, i nic, trzyma jak zespawane, nawet sciagaczem próbowałem.

No to nieźle :facepalm:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Pieknie ! Moja audi jest w takim samym kolorze, nigdzie nie mogłem znaleźć grafik, jak taka audii wygląda w tym kolorze z przyciemnionymi szybami i widzę, u Ciebie jak to wygląda cudnie :decayed:. Jeżeli fundusze pozwalają to bym tylko inne felgi dobrał i pieknie :)

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

adbcd47bfb730c82med.jpg34912653f2ad1b51med.jpg571a21a8d885da2fmed.jpg

:bry: Nowy front tylko nie wiem czy zostawić tak na czarno czy powrócić do polifta w chromie sugestie mile widziane :)

Opublikowano

tak jak jest tylko zderzak polift z halogenami dawaj

Opublikowano

Piękne audi kolego. Wkońcu się upewniłem że w tym kolorku ciemne szyby wyglądają pięknie. Mam polifta w tym samym kolorze i jak fundusze pozwolą to chciałbym właśnie ściemnić szybki ;) Na ile % są twoje przyciemnione ? :wink:

Opublikowano
  • Autor

Piękne audi kolego. Wkońcu się upewniłem że w tym kolorku ciemne szyby wyglądają pięknie. Mam polifta w tym samym kolorze i jak fundusze pozwolą to chciałbym właśnie ściemnić szybki ;) Na ile % są twoje przyciemnione ? :wink:

Kurde nie pamiętam ile procent ale z tego co kojarzę to folia na blacie wyglądała na jaśniejszą niż po założeniu na auto na początku byłem nawet wkurzony że za ciemna ale teraz nie żałuje jest git

Opublikowano

Właśnie jest odpowiednio przyciemnione i dlatego pytam bo użył bym tej samej folii :wink: :wink: Też zauważyłem że masz czarne relingi na dachu, ja nie mam w ogóle zastanawiałem się nad srebrnymi, ale czarne będą chyba bardziej odpowiednie do tego koloru :D :D

Opublikowano
  • Autor

Panowie mam możliwość okleić dach folią tylko teraz pytanie czy warto i czy tylko dach czy na przykład jeszcze lusterka

inaczej co o tym sądzicie dobry pomysł czy odpuścić :)


Właśnie jest odpowiednio przyciemnione i dlatego pytam bo użył bym tej samej folii :wink: :wink: Też zauważyłem że masz czarne relingi na dachu, ja nie mam w ogóle zastanawiałem się nad srebrnymi, ale czarne będą chyba bardziej odpowiednie do tego koloru :D :D

Z relingami rzecz gustu jak relingi to i listwy na szyby

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.