Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Mierniki lakierów jakie polecacie


Dumel

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w tytule można wrzucać opinie na temat mierników z jakimi mieliście do czynienia.. aktualnie szukam czegoś przyzwoitego dla siebie bo mam dość pożyczania od znajomych i ciężko znaleźć jakieś sensowne porady wszędzie reklamują się tylko firmy które chcą zarobić a brak obiektywnych opinii..

---------- Post dopisany at 17:34 ---------- Poprzedni post napisany at 17:29 ----------

MIERNIK TESTER CZUJNIK GRUBOŚCI LAKIERU GL-8s +BAT (3913434326) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Miernik Grubości Lakieru MGR-11-S-AL ALU + BATERIA (3951128516) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Miernik grubości powłoki lakieru warstwomierz OK!! (3917678219) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Miał ktoś do czynienia z tymi miernikami.. ? Nie ukrywam że najbardziej podoba mi się miernik z pierwszego linka bo bardziej zadał by egzamin miernik który sam rozpoznaje rodzaj podłoża..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było już o tym dyskutowane.

Szukajka podpowie gdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie znalazłem coś ale to są stare wątki i trochę kiepskie mierniki są opisywane lub te zwykłe po 20 - 30zł.. ja szukam czegoś lepszego.. dlatego wrzuciłem jakieś przykładowe aukcje może ktoś miał z nimi do czynienia i mógł by coś podpowiedzieć.. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ten drugi z 2 lata i jestem zadowolony, znajomy kupił sobie ten trzeci i tez jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki koledzy.. :hi: zdecydowałem się na ten miernik MIERNIK TESTER CZUJNIK GRUBOŚCI LAKIERU MGR-10S AL (3932244971) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. mam nadzieję że będę również zadowolony:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam taki i jest ok.zmierzone wiele aut i prawdę mówi:-)

Ja też jestem bardzo zadowolony już w ten weekend próbowałem.. znajomy szuka czegoś dla żony i oglądaliśmy jakiś szpachlo wóz.. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozumiem że brać w ciemno ten. Czy ktoś porównywał je ze sobą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego jak najbardziej polecam.. :thumbup1: do tej pory mierzyłem znajomego a dokładnie tym modelem Miernik grubości powłoki lakieru warstwomierz OK!! (3917678219) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. i powiem Ci że bez porównania oczywiście na plus dla tego z sondą pomimo tego że ten jest dużo droższy.. kilka razy najadłem się wstydu bo pokazywał jakieś głupoty ścinał się i do tego niewygodnie się nim mierzy jeżeli zacznie się ręka chwiać np. na zimnie to już pokazuje głupoty bo ma główkę bardzo małą która musi idealnie przylegać.. a ten który kupiłem mogę śmiało polecić.. :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale siekiery :grin:

Moj ma 20 lat, jest nie wiele większy od grubego pióra i mierzy z dokładnością do jednego mikrona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...