Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

deal!

ale fajki yaramy nie?

(ja sie bana nie boje) :naughty:

Opublikowano

Na imprezach klubowych to tylko... klubowe :naughty:

Opublikowano

Angel Ty naprawde myslisz, że na zlocie bedziesz tak jarała jak piszesz? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: 2-3 dziennie to max :tongue4::polew: :polew:

no wlasnie tak mysle :decayed:

przez ten tydzien to mi sie dyspensa na fajki nalezy od Ciebie slonce :tongue4::polew: no bo wiesz 1 wrzesnia rzucam :>

Opublikowano

Angel Ty naprawde myslisz, że na zlocie bedziesz tak jarała jak piszesz? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: 2-3 dziennie to max :tongue4::polew: :polew:

no wlasnie tak mysle :decayed:

przez ten tydzien to mi sie dyspensa na fajki nalezy od Ciebie slonce :tongue4::polew: no bo wiesz 1 wrzesnia rzucam :>

Właśnie Słońce. Odpuść, bo to dla Angeli ostatnie 11 dni palenia. :decayed:

Opublikowano

Angel Ty naprawde myslisz, że na zlocie bedziesz tak jarała jak piszesz? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: 2-3 dziennie to max :tongue4::polew: :polew:

no wlasnie tak mysle :decayed:

przez ten tydzien to mi sie dyspensa na fajki nalezy od Ciebie slonce :tongue4::polew: no bo wiesz 1 wrzesnia rzucam :>

Właśnie Słońce. Odpuść, bo to dla Angeli ostatnie 11 dni palenia. :decayed:

Pomyslimy :cool1::tongue4:

Opublikowano

Sławeku, czy Ty nigdy nie paliłeś petów? Wczuj się w naszą sytuację. :decayed:

Opublikowano

Witam. Nie palę od 1,5 miesiąca. :tongue4: ale mimó wszystko ciągnie mnie tak jakby z drugiej strony liną chwytało mnie stu bandziorów na raz.Jeszcze daję rade , zobaczymy jak długo

Opublikowano

Nie wiem jak Wy, ale ja to idę na peta. Mnie zostało jeszcze 6 dni... :decayed:

:palacz:

Opublikowano

Nie wiem jak Wy, ale ja to idę na peta. Mnie zostało jeszcze 6 dni... :decayed:

:palacz:

luuuzer :kox: :gwizdanie:

Opublikowano

Sławeku, czy Ty nigdy nie paliłeś petów? Wczuj się w naszą sytuację. :decayed:

Sławeku :shocked::polew: :polew: :polew:

Nigdy nie paliłem i strasznie nie lubie gdy sie pali w moim towarzystwie, smierdzi mi dym :disgust:

Opublikowano

Nigdy nie paliłem i strasznie nie lubie gdy sie pali w moim towarzystwie, smierdzi mi dym :disgust

Sławequ jak chcesz to można wywrzeć większa presję na Angele... :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Nigdy nie paliłem i strasznie nie lubie gdy sie pali w moim towarzystwie, smierdzi mi dym :disgust:

wiem cos o tym.......

strasznie mnie gnebisz za faje :embarrassed::polew: :polew:[br]Dopisany: 20 Sierpień 2008, 17:37 _________________________________________________

Sławequ jak chcesz to można wywrzeć większa presję na Angele... :gwizdanie: :gwizdanie:

taaaaa ciekawe jaka :gwizdanie: ban :kox::polew: :polew:

Opublikowano

Sławequ jak chcesz to można wywrzeć większa presję na Angele... :gwizdanie: :gwizdanie:

Poziu no tak własnie sobie pomyslałem, ale nie chciałem tego głośno mowić :naughty:

Opublikowano

Nie no Poziu.........nie rob mi tego :polew: 11 dni i bede czysciutka jak lza...... :wink4: (bez papieroska )

Opublikowano

Poziu[/b] no tak własnie sobie pomyslałem, ale nie chciałem tego głośno mowić :naughty

sugeruję przenieść się na PW lub GG w tej sprawie...pomyślimy :gwizdanie: :evil:

Opublikowano

Poziu[/b] no tak własnie sobie pomyslałem, ale nie chciałem tego głośno mowić :naughty

sugeruję przenieść się na PW lub GG w tej sprawie...pomyślimy :gwizdanie: :evil:

Osz Wy........ :angry: :angry: :angry:

Opublikowano

Osz Wy........ :angry

Prace trwają :kox:

Angela to dla twojego dobra, słoneczko :naughty:

Opublikowano

Angela to dla twojego dobra, słoneczko :naughty:

Dokładnie :good: :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.