Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

adaho bo w twoim organizmie wciąż jest tona nikotyny, póki co niezbędne zasoby pobierane są z tych rezerw, jak one sie skończą to Cię zaśsie :evil::wink4:

:polew: :polew: :polew::good: może i tak - czyli co, zabijać lodówkę ??

Zabijaj lodówke i przykuj sie kajdankami do kaloryfera :polew:

Lecą jakieś zakłady kto pierwszy plaster przkleji , alb o zaciumka gumę nikotynową ? :tongue4::decayed:

Opublikowano

DZISIAJ WIELKI DZIEN :hi:

LUUUZERY STANA SIE PRAWDZIWYMI MEZCZYZNAMI

Do zobaczenia na spocie :naughty: Kupie sobie paczkę czerwonych marlboro, seteczki i będę częstował :naughty::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

czerwonych marlboro, seteczki i będę częstował :naughty::polew: :polew: :polew:

Poź..kurna tylko nie setki ..we no kup lepiej zwykłe :decayed:[br]Dopisany: Sierpień 26, 2008, 10:42:56 _________________________________________________Juz lepsze Nosferyczne Pallmale :polew:

Opublikowano

DZISIAJ WIELKI DZIEN :hi:

LUUUZERY STANA SIE PRAWDZIWYMI MEZCZYZNAMI

Do zobaczenia na spocie :naughty: Kupie sobie paczkę czerwonych marlboro, seteczki i będę częstował :naughty::polew: :polew: :polew:

Juz po całej ceremonii rzucenia, napewno którys wezmie cie na bok gdzies dalej za kolumne pod pretekstem obgadania jakiejs istotnej sprawy zeby se zacmikać :polew:

Opublikowano

Nosferyczne Pallmale

:decayed: :decayed:

Zabieram dzisiaj Panią Nosferową na spot - Ona też dzisiaj kończy palić :good:

Opublikowano

Nosferyczne Pallmale

:decayed: :decayed:

Zabieram dzisiaj Panią Nosferową na spot - Ona też dzisiaj kończy palić :good:

zabieraj zabieraj... :naughty: pogadamy...popalimy :kox::naughty: :gwizdanie:

Opublikowano

DZISIAJ WIELKI DZIEN :hi:

LUUUZERY STANA SIE PRAWDZIWYMI MEZCZYZNAMI

Do zobaczenia na spocie :naughty: Kupie sobie paczkę czerwonych marlboro, seteczki i będę częstował :naughty::polew: :polew: :polew:

widze że temat Cię wciągnął :gwizdanie: aż za mocno :cool1:

Opublikowano

widze że temat Cię wciągnął :gwizdanie: aż za mocno :cool1

Jak to powiedział jeden rolnik: nic do bani :gwizdanie:

Opublikowano

Nosferyczne Pallmale

:decayed: :decayed:

Zabieram dzisiaj Panią Nosferową na spot - Ona też dzisiaj kończy palić :good:

Zabieraj ..poznam ..popale sobie ..Twoje Pallmale :polew:

Opublikowano

widze że temat Cię wciągnął :gwizdanie: aż za mocno :cool1

Jak to powiedział jeden rolnik: nic do bani :gwizdanie:

nawet nie posądzam :naughty:

Opublikowano
  • Autor

DZISIAJ WIELKI DZIEN :hi:

LUUUZERY STANA SIE PRAWDZIWYMI MEZCZYZNAMI

Gościu .... miała matka syna bez zęba ??? :naughty: :naughty: :cool1:

Opublikowano

DZISIAJ WIELKI DZIEN :hi:

LUUUZERY STANA SIE PRAWDZIWYMI MEZCZYZNAMI

Gościu .... miała matka syna bez zęba ??? :naughty: :naughty: :cool1:

Agresor ci się włącza o fajeczki ? :naughty: :naughty: :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Spoko loko :>

Opublikowano

Czas iśc do garażu :palacz::song:

Opublikowano

jak tak będziecie wszyscy rzucać palenie to koncerny tytoniowe zbankrutują :tongue4::polew:

Opublikowano

Kurna, myślałem, że będę przed 19:00, ale jestem jeszcze w Radumiu. Będę ok 20:00. :kwasny:

Opublikowano

Kurna, myślałem, że będę przed 19:00, ale jestem jeszcze w Radumiu. Będę ok 20:00. :kwasny:

oj ... nagle się okaże że korek był i ostatniego puffff pufffff trzeba będzie przełożyć na kolejny spot :naughty:

Opublikowano

oj ... nagle się okaże że korek był i ostatniego puffff pufffff trzeba będzie przełożyć na kolejny spot :naughty

takie cfaniakowanie :tongue4:

Opublikowano

oj ... nagle się okaże że korek był i ostatniego puffff pufffff trzeba będzie przełożyć na kolejny spot :naughty

takie cfaniakowanie :tongue4:

własnie - nie ma bata - zaraz wylatuje z firmy i czekam na Ciebie, palisz ostatniego..trudno .. mam nadzieję że lodówkę masz pełną :decayed:

Opublikowano

no i wypalone :decayed:

Zobaczymy co przyniesie jutro...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.