Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ragga dawaj biegi sprinterskie.. :naughty: :naughty:

Łapiesz dziewczynę drecha za tyłek i długa :polew:

Ja zaczynam gimnastykę ekstremalną :polew:

strongman.jpg

Opublikowano

Ragga dawaj biegi sprinterskie.. :naughty: :naughty:

Łapiesz dziewczynę drecha za tyłek i długa :polew:

łehehehhhe ..toś mi poproawił humor :polew:

Ja zaczynam gimnastykę ekstremalną :polew:

Bedziesz sie gibał na czyimś sprzęcie ? :shocked::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Hehe :polew:

Ja wystawiam sprzęcior :>

Opublikowano

Hehe :polew:

Ja wystawiam sprzęcior :>

:polew:

Opublikowano

Ja zaczynam gimnastykę ekstremalną :polew:

Bedziesz sie gibał na czyimś sprzęcie ? :shocked::polew: :polew: :polew:

:laghing2: :laghing2: :laghing2:

o rety, ale się porobiło :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Rzucania ciąg dalszy :wink4:

Zgadza się :lol1:

Ja odpalam rowerek :decayed:

Opublikowano

O maaasz, ja dziś grałem w piłę i myślałem, że płuca zostawię na boisku. Jutro pewnie nie wstanę...

Ogólnie dobrze jest - co środę będę grał w piłkę, a na inny dzień tygodnia wstawię basen, no i może siłownię. Osz kurna... :decayed:

Opublikowano

A ja nic nie cwicze :decayed: tylko wcinam kabanosy :decayed::polew: :polew:

Opublikowano

A ja nic nie cwicze :decayed: tylko wcinam kabanosy :decayed::polew: :polew:

jako cwiczenie proponuje mycie reczne auta i woskowanie,a potem polerka reczna...mozna sie spocic-przyjemne z pozytecznym :wink4:

Opublikowano

A ja nic nie cwicze :decayed: tylko wcinam kabanosy :decayed::polew: :polew:

jako cwiczenie proponuje mycie reczne auta i woskowanie,a potem polerka reczna...mozna sie spocic-przyjemne z pozytecznym :wink4:

spoko to czasami robie :tongue4:

Opublikowano

spoko to czasami robie

jako progresje walnij auto obok :tongue4:

Opublikowano

Jak tam się trzymata? Ja właśnie dudnię piwo bez peta. :cool1:

Opublikowano

zaczął się trzeci dzień ;) tak właściwie nie zauważyłem, że nie palę - skończyła się paczka i nie miałem okazji kupić nowej :polew: może teraz przytyję bo obiady jakoś szybciej znikają :P

Opublikowano

Jak tam się trzymata? Ja właśnie dudnię piwo bez peta. :cool1:

graty

Opublikowano

wczoraj bilard + browar + drinki i nic !! Twardo sie trzymam :brawo::heat:

Ale bylo tam tak najarane, ze mam dzisiaj trampa jak bym wypalil pake :disgust:

Opublikowano

wczoraj bilard + browar + drinki i nic !! Twardo sie trzymam :brawo::heat:

Ale bylo tam tak najarane, ze mam dzisiaj trampa jak bym wypalil pake :disgust:

No właśnie tak wczoraj słyszałem odgłos szkła ..obijającego sie o drugie szkło ..jak dzwoniłem :decayed:

Ja to bym nie przepykał w kłębach dymu ..spaw prezydencki murowany :sick3:

Opublikowano

przeszliscie proby piwka,kawki,knajpki zadymionej-duze gratki dla was,ale czeka was wieksza proba-potezny stres...trzymam kciuki... :wink4:

Opublikowano

ale czeka was wieksza proba-potezny stres...trzymam kciuki... :wink4:

Ja mam juz to za sobą... :naughty::tongue4:

Opublikowano

Jeszcze tydzień temu, na zlocie w Sobieszewie czadziłem aż mi uszami szło... :thumbdown:

jutro mija tydzień jak nie biorę do ust śmierdzącego gówna... :good:

a Wy jak się trzymacie? :cool1:

Opublikowano

narazie nikt nie napisal,ze znow padl ofiara zgubnych obietnic nalogu-chyba nie zajarali,ale wiesz jak jest ,wczoraj sobotni wieczor polska grala,stres itp,,zobaczymy dzis :wink4:

Opublikowano

u mnie np, loozik :decayed: Byłem w knajpie, opiłem się browarów, znajomi mnie częstowali, bo nie wierzyli, że rzuciłem :naughty: , ale się nie dałem, chciało mi się, ale twardy byłem :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.