Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

najgorszy jest smrod ubran po wizycie miejsca,gdzie wszyscy pala,np w jakiejs knajpce-w drodze powrotnej otwieram okna w aucie ,bo prawie pawia mozna puscic :sick3:,a w domu ciuchy do prania...

Przerabiałem to całą szkołę średnią :sick3:

Od pewnego czasu unikam takich lokali ..pieką oczy , człowiek śmierdzi i wdycha "syfy" innych :sick3::evil:

Opublikowano

do tyłka jest to ze palacz w ogóle nie odczuwa tego smrodu :shocked:

Opublikowano

do tyłka jest to ze palacz w ogóle nie odczuwa tego smrodu :shocked:

Nie no ..czasami czuć ..ze ma sie w buzi "popielniczkę" ..ale napewno odczucie nie jest tak silne jak w przypadku osoby niepalącej :)

Opublikowano

najlepszy moment jest,kiedy na biegu ktos konczy papierosa przed sklepem,czy autobusem,a potem trzeba koloniego stac :sick3:

Opublikowano

najlepszy moment jest,kiedy na biegu ktos konczy papierosa przed sklepem,czy autobusem,a potem trzeba koloniego stac :sick3:

najlepszy dla kogo :polew:

jak widzę jak jakaś dzieucha pali to aż nie dobrze sie robi :sick3:

nie wiem why ale jak widzę faceta to juz rutyna.

Mój znajomek rzucił palenie wraz z żoną jak dowiedzieli się że za parę m-cy powiększy się rodzinka.

Wujas zaś podziękował jak obejrzał operacje raka płuc.

Opublikowano

najlepszy moment jest,kiedy na biegu ktos konczy papierosa przed sklepem,czy autobusem,a potem trzeba koloniego stac :sick3:

Taa..tylko pawia rzucić :sick3::thumbdown:

Najlepsze z palenia jest niepalenie :decayed:

Opublikowano

Dobrze gadacie, wódki Wam trza dać. :th: :naughty:

Opublikowano

ciekawy wątek :polew:

ale mogę się pochawlić że po prawie 7 latach zasmradzania swojego otoczenia udało mi się przestać :)

pełen spontan: pracuję w transporcie, więc czasem jest nerwówka - a jak są ciśnienia to się pali :) no i tak pewnego zwykłego dnia kończyłem palić i wyrzucając peta powiedziałem sobie 'ten był ostatni'. koniec :tongue4:

minęły jakieś dwa miechy i nic, dodatkową motywacją był zakład o skrzynkę piwa ( ale założyłem się dopiero po tym jak przestałem palić :kox: ) zakład już dawno wygrałem ale do fajek dalej mnie nie ciągnie, czasem mam ochotę ale nie na tyle żeby zapalić. Nie wiem czy to silna wola czy zmęczenie tym gów#%, ale jestem zadowolony i nie chcę już palić bo jest o wiele lepiej bez fajek. W biurze jest nas 7 osób i z czego 5 pali non stop prawie. Czasem dym mnie drażni, ale daję radę :)

Opublikowano

Dobrze gada.. Piwa mu trza dać !! :good::decayed: :decayed:

Opublikowano

a ciekaw jestem co u angeli,czy dalej niepali,bo nic sie nie odzywa :wink4:-chyba zaczela i teraz jej glupio sie przyzac :tongue4:

Opublikowano

a ciekaw jestem co u angeli,czy dalej niepali,bo nic sie nie odzywa :wink4:-chyba zaczela i teraz jej glupio sie przyzac :tongue4:

a wlasnie,ze nie pale :tongue4:

nic sie nie odzywam........ale caly czas obserwuje :przebiegly:

Opublikowano

nawet przez chwile nie zwatpilem w jedno i drugie... :wink4:

Opublikowano

nawet przez chwile nie zwatpilem w jedno i drugie... :wink4:

to dobrze :)

Opublikowano

a teraz pytanie do wszystkich-kto sie wylamal i zajaral? :baseball:

Opublikowano

a teraz pytanie do wszystkich-kto sie wylamal i zajaral? :baseball:

pewnie Raggaman sie wylamie jutro i na spocie ze trzy wyjara :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

a teraz pytanie do wszystkich-kto sie wylamal i zajaral? :baseball:

pewnie Raggaman sie wylamie jutro i na spocie ze trzy wyjara :polew: :polew: :polew:

Eeeeee tam :tongue4:

Opublikowano

raggaman ---obiecaj,ze nie zajarasz :cool1:

Opublikowano

raggaman ---obiecaj,ze nie zajarasz :cool1:

Nie obiecuje sie w kwestiach w których nie można dotrzymać słowa :naughty:

Dlatego nie obiecuje .. postaram sie ...bardziej :tongue4::decayed:

Opublikowano

ale chociarz szczery chlopak jest :gwizdanie: :good:[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2008, 23:08_________________________________________________a postarasz sie berdziej nie zajarac,czy bardziej mniej niz trzy? :cool1:

Opublikowano

a teraz pytanie do wszystkich-kto sie wylamal i zajaral? :baseball:

ja nie zapaliłem, zaraz będzie 16-ty dzień bez fajki :good:

ale wczoraj nie mogłem się opanować i powąchałem papieroska prosto z paczki

był to mój ulubiony goldenik amerykanik, pachniał piramidalnie, wręcz przecudnie...pomyślałem sobie jak to było kiedyś :punk::pali::cygaro::pali::buhaha:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.