Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!


hornet

Rekomendowane odpowiedzi

Zaczyna sie szał na szame

eee, troche za wczesnie :decayed:

U mnie jak nie zaczne dnia od fajki to musze coś szamać bo non stop czuje ssanko :)

Maksymalne parcie na lodówkę ..dniami i nocami zaczyna sie po około 3-7 dniach .. :kox:

Tylko z masą ciała jak nic sie nie ruszyło tak nic sie nie rusza :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek , jak tam ???? zapaliłbys czy raczej cie nie ciągnie ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moskal, myślę, że dopiero wieczorem zacznie ciągnąć, bo w ciągu dnia to i tak mało paliłem. Ale będzie dobrze. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parcie na lodówkę, proponuje zaminić na wodę mineralną bez gazu i kupić karnet na siłownie, bo inaczej "Będzie Buba"

Liczę na to, że teraz będę miał ochotę spożytkować gdzieś tą energię :notworthy: Siłownia, basen, masaże i inne bajery mam w pakiecie, a jedyne gdzie byłem to pograć w bilard przy piwku, a na drugi dzień w jacuzzi leczyłem kaca :kox: Jestem żałosny :zemdlal:

Dzisiaj za to odkurzam sprzęt w domu :paker:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak Wy, ale ja to bym sobie zajarał.

Dziabnąłem piwko i jak zwykle chciałem iść zapalić, ale wczas sobie przypomniałem, że nie jaram...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj wieczorem miałem lekkie ciśnienie na peta, ale jakoś minęło. Teraz zaczynam kolejny dzień bez papierosa. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko z masą ciała jak nic sie nie ruszyło tak nic sie nie rusza

spoko spoko chłopaku - ciesz się niska masą ciała, po 30-tce coraz częściej będzie Ci potrzebne lustro żeby stopy zobaczyć :decayed:

mi jutro o 23:30 minie tydzień bez papierosa ( poza honorowo-pozegnalnym na spocie )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam, że wczoraj to miałem wkurwienie, ale dzisiaj z racji tego, że już dzień wytrzymałem jakoś mi lepiej :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś się czuje świetnie :> Jeszcze nie mam ciśnienia, ale wczoraj wieczorem to miałem kryzys...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko z masą ciała jak nic sie nie ruszyło tak nic sie nie rusza

spoko spoko chłopaku - ciesz się niska masą ciała, po 30-tce coraz częściej będzie Ci potrzebne lustro żeby stopy zobaczyć :decayed:

mi jutro o 23:30 minie tydzień bez papierosa ( poza honorowo-pozegnalnym na spocie )

Po trzydziestce to ja mam zamiar mieć ciałko jak Apollo :polew:

Wczoraj i ja zateskniłem za browarkiem i fajeczka :wallbash: Szukam jakiejś pracy dodatkowej ..może bedzie łatwiej jak bede ciagle w ruchu :) :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam wieczorami ciśnienie, ale ogólnie sobie radzę. Dobrze jest. Fizycznie pewnie jeszcze nie, ale psychicznie czuję się świetnie. :good::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wszystko Ok :) Tęsknie sie troszke ..wiadomo ..ale dobrze czuć sie nie śmierdzącym :decayed::kox:

Szamke tez sie uskutecznia ..i delikatne ćwiczonka wieczorami :wink4::naughty::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ,ze wielu zmaga sie z tymn alogiem,wiec postanowilem opisac moja ''przygode''z papierosem,pierwszy byl jeszcze w podstawowce,jakos w 5 kl,jak bylem w 7 regularnie palilem,a w zawodowce,to juz normalka,ze na kazdej przerwie sie jaralo,ale prowadzilem dosc sportowy tryb zycia(bylem zwiazany z dwoma klubami sportowymi)na brak kondycji nie narzekalem,tak bylo do 20 roku zycia,w ktorym postanowilismy wspolnie z kilkoma kolesiami rzucic palenie,nota bene namowil nas koles,ktory nigdy nie palil,silownia i takie tam,wiec rzucilismy-wytrwalem pol roku,potem zaczalem znow,ale szybko sie opamietalem i zebralem sie,5 lat bez papierosa,ale przyszedl taki czas,ze zmienilem otoczenie i srodowisko,rzucajac sie w wir imprez i wyjazdow europo-poznawczych,po okolo 3 latach,kiedy moja dziewczyna(teraz zona)zaszla w ciaze,rzucilismy razem,ona nie pali do dzis,a ja czasem zapale na jakiejs imprezce i to wszystko,nazajutrz nie siegam po papierosa,pomoc moze kilka sposobow,jeden ,to kategoryczny zakaz palenia w domu,trzeba sie go trzymac-w lecie jest ok,ale w zimie nie bardzo chce sie wychodzic na balkon,czy lawke przed domem,przy lekkim przymrozku

nigdy nie urzywalem plastrow czy gum-

trzeba chciec,a ceny papierosow rosna co jakis czas w gore i nie powoduje to jakiegos zmniejszonego popytu na tyton,nie z takich nalogow ludzie wychodzili :wink4: ,troche wiary w siebie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie sie zachciało .. :disgust:

Powiedziałem se ...NIE i ..uj :decayed: a jak juz sie mozno zachce to trzeba czymś przegryźć :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie chce się wam spać bo ja zawsze jak próbowałem rzucić to przez pierwsze 3-5 dni spałbym na okrągło.Kryzys zawsze przychodził po ok 2 miechach.palę nadal ale powoli znowu się przymierzam może tym razem skutecznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra tak jak obiecalam...dolaczam do was......

Mialam rzucic od 1wrzesnia..........ale co tam......wlasnie wypalilam ostatniego papierosa......

Takze mam nadzieje, ze bedziecie mnie wspierac......bo czuje,ze moze byc ciezko.....

Aaaaa i wielkie graty dla tych co wytrwali.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w piątek, na imprezie doszedłem do wniosku, że jak jednego zajaram to nic się nie stanie...

Wypaliłem połowę, nie dałem rady więcej :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie sie zachciało :angry: wszystko przez ten stres :thumbdown:

Walnąć trza coś zimnego moze przejdzie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurna, zapaliłem... :kwasny:

Żartowałem!! :decayed:

angela, jesteśmy z Tobą. Będzie dobrze. Dzielna dziewczynka z Ciebie. :th:

Kolkov, masz minusa. Dobrze chociaż, że nie wypaliłeś całego peta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...