Skocz do zawartości
IGNOROWANY

lotka na klape do avanta - jaką wybrać ? / zaślepienie wycieraczki


Dave.

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, chciałem zamontować lotkę do swojego avanta. Czy taka będzie dobra ? AUDI A4 B6 AVANT 01-04r SPOILER LOTKA GT SHOP (3922682459) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Chciałem również zaślepić wycieraczkę tył. Czy jest jakiś specjalny kapsel, którym się zaślepi ? czy na zasadzie poszukiwania w ciemno :P ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz taką przykładową zaślepkę: Zaslepka otworu tylnej wycieraczki MASKOWNICA TYL (3984606478) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Taka rada, nie zaślepiaj, to na prawdę nie jest praktyczne, wiem bo sam mam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, chciałem zamontować lotkę do swojego avanta. Czy taka będzie dobra ? AUDI A4 B6 AVANT 01-04r SPOILER LOTKA GT SHOP (3922682459) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Chciałem również zaślepić wycieraczkę tył. Czy jest jakiś specjalny kapsel, którym się zaślepi ? czy na zasadzie poszukiwania w ciemno :P ?

Szukaj porządnej lotki a nie jakiegoś badziewia z laminatu... Od czasu do czasu i na forum pojawiają się daszki S-line, fakt że to koszt już ok 400zł ale będzie wyglądało jak należy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do lotki to tylko ori...a co do zaślepki śmiało ściągaj wycieraczkę:naughty: ja mam zaślepkę taką jak kolega wyżej pokazał...moim zdaniem wygląda nieźle a i tak nie używałem wycieraczki więc kwestia gustu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lotka z laminatu niestety potrafi pracować w lato dość intensywnie.

Widziałem już dwukrotnie poprawianą lotkę po malowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laminat nie jest dobrym pomysłem bo faktycznie będzie problem z odchodzeniem lakieru...może lepiej zainwestować w ori i nie mieć komplikacji później.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...