Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaka gruszka do VNT15?


talesbite

Rekomendowane odpowiedzi

Moze ktos podac numery, albo namiary na gruszke (zawor) turbiny VNT15?

Silnik AFN, A4 B5, '98.

Numery na gruszcze sa ledwo czytelne, wyszlo mi jakos tak: 434855-3

Na allegro przewaznie sa 434855-0015. Podejdzie do mojej turbawki?

---------- Post dopisany 27-02-2014 at 13:17 ---------- Poprzedni post napisany 25-02-2014 at 08:45 ----------

Nikt nie zmieniał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś pomoże? bo mam ten sam problem orginał 434855-3 silnik AFN na allegro przeważnie numer 434855-0015 ktoś montował??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze ktos podac numery, albo namiary na gruszke (zawor) turbiny VNT15?

Silnik AFN, A4 B5, '98.

Numery na gruszcze sa ledwo czytelne, wyszlo mi jakos tak: 434855-3

Na allegro przewaznie sa 434855-0015. Podejdzie do mojej turbawki?

---------- Post dopisany 27-02-2014 at 13:17 ---------- Poprzedni post napisany 25-02-2014 at 08:45 ----------

Nikt nie zmieniał?

Ori numer puszki ciśnieniowej to...

028 145 716 C

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki , ale na aukcjach nie ma takiego numeru : 028 145 716 C nawet google.pl mało co mówi....mozliwe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki , ale na aukcjach nie ma takiego numeru : 028 145 716 C nawet google.pl mało co mówi....mozliwe?

to jest numer z etki puszka Garrett ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już nie wiem sam , rozkładam ręce , niech się wypowie osoba która montowała , wymieniała gruszkę w AFN sprężarka to VNT15 028145702h i czy ta gruszka podejdzie:

http://allegro.pl/zawor-turbiny-gruszka-vw-seat-audi-skoda-1-9-tdi-i5173149279.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro mogę sprawdzić u kumpla, niedawno wymieniał, jeżeli będzie numer to Ci napiszę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jak tam sprawdziłeś ten numer u kolegi :) jaki numer ma wymieniona z allegro?

Edytowane przez ponek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

434855-0015- taki numer na niej widnieje, kupił na allegro coś za około 120zł jakieś dwa miesiące wstecz, jak na razie śmiga ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ufff na całe szczęście taki sam numer zamówiłem bo tylko z tym numerem są na allegro:) Także jeśli ktoś szukałby informacji na temat gruszki w 1.9 TDI AFN A4/ A6 to 434855-0015.

Pozdrawiam

Edytowane przez ponek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ufff na całe szczęście taki sam numer zamówiłem bo tylko z tym numerem są na allegro:) Także jeśli ktoś szukałby informacji na temat gruszki w 1.9 TDI AFN A4/ A6 to 434855-0015.

Pozdrawiam

Montowałem u siebie taką gruszkęi z tymi numerami w AFN 96 r. kiedyś i niestety też z allegro za 90 zł po montażu pracował gorzej niż stara (sztanga przestawiana na różne położenia) u mnie była wcześniej taka mniejsza , w środku jest za mocna sprężyna i zbyt szybko zbijała doładowanie i zbyt wolno wstawała i dopiero korekta mapy doładowania dała pozytywny efekt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Montowałem u siebie taką gruszkęi z tymi numerami w AFN 96 r. kiedyś i niestety też z allegro za 90 zł po montażu pracował gorzej niż stara (sztanga przestawiana na różne położenia) u mnie była wcześniej taka mniejsza , w środku jest za mocna sprężyna i zbyt szybko zbijała doładowanie i zbyt wolno wstawała i dopiero korekta mapy doładowania dała pozytywny efekt

Różne bywają przypadki, można trafić na bubla, logowaliśmy kumpla auto, turbo wstaje natychmiast i nie przeładowuje co najważniejsze.Ja też mam tą dużą i jak na razie nic się nie dzieje(komp z chipem), a podejrzewam, że mam jakiś zamiennik, bo nawet numeru na niej nie ma, ale śmiga więc nie ruszam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co ty gadasz z tym numerem mam najtanszą z allegro bo szkoda byłoby mi płacić 150 zł i nie być pewnym i wiesz co ci powiem śmiga aż miło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...