Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

C5 Freak Biturbo+

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Misie kolorowe jaki kolor nitki wybrać do obszycia kierownicy itd? Czerwony, szary? :eusathink:

jak chcesz to jest z niebieską na handel.

Opublikowano
  • Autor
Misie kolorowe jaki kolor nitki wybrać do obszycia kierownicy itd? Czerwony, szary? :eusathink:

Do Raggi oddajesz? On i tak Ci zayebie albo róż albo w kolrze wymiocin za te dogryzanie:decayed:

Jeszcze mu podsuwaj pomysły :facepalm::polew::grin:

Misie kolorowe jaki kolor nitki wybrać do obszycia kierownicy itd? Czerwony, szary? :eusathink:

jak chcesz to jest z niebieską na handel.

Niebieski do niczego nie pasuje :wink:

Opublikowano

Niebieski do niczego nie pasuje :wink:

Więc będzie idealnie :whistling::decayed:

Opublikowano

Niebieski do niczego nie pasuje :wink:

Więc będzie idealnie :whistling::decayed:

to samo miałem pisać :decayed:

Opublikowano
Misie kolorowe jaki kolor nitki wybrać do obszycia kierownicy itd? Czerwony, szary? :eusathink:

ja bym robił czarną, u siebie zrobiłem zółta i teraz chcąc coś zmienić, to albo trzeba się pod ten zółty kombinować, albo wszystkie graty od nowa obszyć:facepalm:

Opublikowano
  • Autor

Niebieski do niczego nie pasuje :wink:

Więc będzie idealnie :whistling::decayed:

I ty brutusie przeciwko mnie :grin:

Misie kolorowe jaki kolor nitki wybrać do obszycia kierownicy itd? Czerwony, szary? :eusathink:

ja bym robił czarną, u siebie zrobiłem zółta i teraz chcąc coś zmienić, to albo trzeba się pod ten zółty kombinować, albo wszystkie graty od nowa obszyć:facepalm:

Też myślałem o czarnej. Sam nie wiem :decayed:

Opublikowano

pierdolnij sobie zamiast kiery klucz francuski. problem nici zniknie automatycznie :hi:

Opublikowano

ahahahahah Majfaju pipo :grin::decayed:

Rób czarną bo każdy inny kolor nie będzie pasował do niczego. Masz zwykły, szary jak piz*a środek więc kolorowe nici będą wyglądały jak damski okres na środku asfaltu :wink:

Także ja bym Ci radził czarną. No chyba, że mnie wkurwisz to Ci zajebię czerwony, żółty i łączenie zieloną :banan:

Opublikowano
  • Autor

Przemyślę i dam ci znać :wink:

Opublikowano
Misie kolorowe jaki kolor nitki wybrać do obszycia kierownicy itd? Czerwony, szary? :eusathink:

jak chcesz to jest z niebieską na handel.

jakieś jej foto może masz ?

wysłane z htc

---------- Post dopisany at 04:15 ---------- Poprzedni post napisany at 04:14 ----------

pierdolnij sobie zamiast kiery klucz francuski. problem nici zniknie automatycznie :hi:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

wysłane z htc

Opublikowano

Nelson ma z

niebieską nicią moją ex kiere z esy co ją ten piz*uś raguś obkutasił perforem, ale bez poduszki bo epicko za***rdolił w babe jak mu wymusiła, ale jak coś to poduszke mam u siebie to Ci mogę pchnąć w dobrym prajsie.

Opublikowano
Przemyślę i dam ci znać :wink:

Ci mówię Ci . Planujesz czarne Recaro więc na c**j Ci kolor sticzing :wink:

Nelson ma z

niebieską nicią moją ex kiere z esy co ją ten piz*uś raguś obkutasił perforem, ale bez poduszki bo epicko za***rdolił w babe jak mu wymusiła, ale jak coś to poduszke mam u siebie to Ci mogę pchnąć w dobrym prajsie.

Jak po strzale to na 80 % kiera krzywa :wink:

Opublikowano
  • Autor

Już wiem o co chodzi. Czarna nić jest tańsza więc chcesz zarobić więcej :facepalm::grin:

Opublikowano

U konkurencji tak jest. U nas się nie zdziera za kolorowe nici bo to jeden uj czy ja Ci zrobię fioletem czy czernią. Doradzam co następuje. Zrobisz kolor to później będziesz się łamał co by tu odpier**lić żeby pod tą nić pasowało. Znaczy..Ty lubisz dobrą wieś więc nic mnie nie zdziwi :grin::banan:

Opublikowano
U konkurencji tak jest. U nas się nie zdziera za kolorowe nici bo to jeden uj czy ja Ci zrobię fioletem czy czernią. Doradzam co następuje. Zrobisz kolor to później będziesz się łamał co by tu odpier**lić żeby pod tą nić pasowało. Znaczy..Ty lubisz dobrą wieś więc nic mnie nie zdziwi :grin::banan:

:polew:Jak Mefju fuge palcem kładzie to i tak kiera co roku do obszycia:decayed:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Andrzeju :grin::grin::grin:

Opublikowano
U konkurencji tak jest. U nas się nie zdziera za kolorowe nici bo to jeden uj czy ja Ci zrobię fioletem czy czernią. Doradzam co następuje. Zrobisz kolor to później będziesz się łamał co by tu odpier**lić żeby pod tą nić pasowało. Znaczy..Ty lubisz dobrą wieś więc nic mnie nie zdziwi :grin::banan:

:polew:Jak Mefju fuge palcem kładzie to i tak kiera co roku do obszycia:decayed:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

:nabijasie:

wysłane z htc

Opublikowano

elegancki furczan :) niedaleko ode mnie a jeszcze nie "powąchałem" jak to jest :)

Opublikowano
elegancki furczan :) niedaleko ode mnie a jeszcze nie "powąchałem" jak to jest :)

udusisz sie

Opublikowano
  • Autor

Dlaczego moi znajomi to idioci :facepalm::grin::polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.