Skocz do zawartości
IGNOROWANY

C5 Freak Biturbo+


WhyMe?

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie też tak myślę nad rozbudową audio w przyszłości, a rnse mi tego nie pociągnie tak jak ma. Chyba że home made by kriss i dwa radia :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie też tak myślę nad rozbudową audio w przyszłości, a rnse mi tego nie pociągnie tak jak ma. Chyba że home made by kriss i dwa radia :decayed:

miałem to proponować :naughty:

---------- Post dopisany at 11:04 ---------- Poprzedni post napisany at 11:01 ----------

moge Cie zapewnić, że po montażu rnse na jakiś czas Ci wystarczy, bo na wyjściu ma 4x25W w RMS, gdzie concert czy symphony raptem 4x10 chyba... Mi po miesiącu w B5 zaczęło bose pierdzieć jak wsadziłem rnse :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bohater z basem na +5 :decayed: Kowi mi jakiś czas temu fajne pionierki podrzucił i powiem że było by git :naughty: Automape wrzucam i jadę :rolleyes:

---------- Post dopisany at 13:12 ---------- Poprzedni post napisany at 13:06 ----------

Mowa o tym :wink:

moniteur.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może i +5 ale tam regulacji coś koło 16 w każdą strone, sam widziałeś jak jechałeś :wink:

---------- Post dopisany at 11:16 ---------- Poprzedni post napisany at 11:15 ----------

wiesz że ja oemowy jestem i mnie takie wynalazki nie jarajo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę ładował stację..ale budżetowo do tysiaka bo nawi mi dynda :wink:

c**jowo tylko że nie kumka to z FISem :thumbdown:

Kaju logicznie, że przedlifty miały navi plus..a nie RNS-e :decayed: Za dużo ćpasz curry tygrysie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukaszu ten kredes co wrzuciłem, leży na allegro w stanie bdb za 1100 zł :wink: I ma wszystko co potrzeba :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dużo ćpasz curry tygrysie :grin:

ja Ciebie też :buziak::kwiatek::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ja się boję używek. Jak coś się sp***doli to kasa psu w d*pę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ja się boję używek. Jak coś się sp***doli to kasa psu w d*pę :wink:

PIONEER AVIC-F920BT NAVI/SD/USB/DVD/DIVX (4326772642) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Też racja. A za tysiaka to też uj wie co kupisz :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to przypoluje tego jak fundusz odrobię

Sony XAV-65 Odtwarzacz multimedialny DVD 2DIN USB (4331584086) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Lepsiejszego mnie nie trza..a i panel ściągany dla mnie wyznacznikiem jest.

Chociaż BT też się by przydało

JVC KW-AV61BT LEPSZY NIŻ PIONEER AVH-X2500BT PROMO (4302796207) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ja się boję używek. Jak coś się sp***doli to kasa psu w d*pę :wink:

Dopóki nie przesadzasz jest ok:good::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to przypoluje tego jak fundusz odrobię

Sony XAV-65 Odtwarzacz multimedialny DVD 2DIN USB (4331584086) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Lepsiejszego mnie nie trza..a i panel ściągany dla mnie wyznacznikiem jest.

Chociaż BT też się by przydało

JVC KW-AV61BT LEPSZY NIŻ PIONEER AVH-X2500BT PROMO (4302796207) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

BT dobra rzecz :banan: moze nie miec GPS na (yanosiku smigam) ale BT to miszczostfo, nie docenialem dopoki duzo nie rozmawialem przez telefon :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściągany panel na dłuższą metę wkurza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym się wkurzać ściąganym panelem niż kupować raz w miesiącu szybę i nowe radio :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym się wkurzać ściąganym panelem niż kupować raz w miesiącu szybę i nowe radio :wink:

Dobrze prawi :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym się wkurzać ściąganym panelem niż kupować raz w miesiącu szybę i nowe radio :wink:
fajnie mieszkasz :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym się wkurzać ściąganym panelem niż kupować raz w miesiącu szybę i nowe radio :wink:

nawet za kasę z ac ?? :decayed:

---------- Post dopisany at 18:02 ---------- Poprzedni post napisany at 17:59 ----------

Ściągany panel na dłuższą metę wkurza

też sobie nie wyobrażam zakładać dziennie po 2-3 razy i ściągać .....mi odpukać mojego radyja jeszcze nie dłubnęli....aczkolwiek bym się chyba ucieszył :decayed: po wypłacie z ubezpieczenia:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym się wkurzać ściąganym panelem niż kupować raz w miesiącu szybę i nowe radio :wink:
fajnie mieszkasz :decayed:

Nie mieszkam źle..ale wiadomo czy komuś nie będzie w szeleszczącym garniturze na gościnnych występach w okolicy i nie postanowi czegoś za***rdolić dla sportu :wink:

AC nie mam i miał nie będę z racji wieku auta więc wolę nie kusić losu. Wiadomo jak ktoś parkuje w nocy na garażu podziemnym/strzeżonym lub na posesji za płotem to bez sensu ściągany panel. Moje auto stoi pod blokiem więc jak zdejmę raz dziennie na noc to mi korona z głowy nie spadnie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...