Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

C5 Freak Biturbo+

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Felgi byś se kupił to cudujesz jakaś cepelię :grin:

Odezwał się kozak z wybrzeża co 3 rok jeździ kozą :grin:

O teraz to się pomyliles:whistling: Będzie gleba:naughty:

Opublikowano
  • Autor

Nie no pany robię przy aucie na lajcie bez napinki :wink: A teraz tak na poważnie. Mam chwilowy postój w garażu, lampy idą do Gwertego więc myślę czy by nie zrobić zaślepki na wnękę rejestracji. Pomalować w kolor i było by git. Teraz pytanie czy nie lepiej by było to zrobić na gładko? :eusathink:

6epy7a5u.jpg

Ktoś da radę jakieś vt zrobić? :decayed:

Opublikowano
Nie no pany robię przy aucie na lajcie bez napinki :wink: A teraz tak na poważnie. Mam chwilowy postój w garażu, lampy idą do Gwertego więc myślę czy by nie zrobić zaślepki na wnękę rejestracji. Pomalować w kolor i było by git. Teraz pytanie czy nie lepiej by było to zrobić na gładko? :eusathink:

http://img.tapatalk.com/d/14/05/17/6epy7a5u.jpg

Ktoś da radę jakieś vt zrobić? :decayed:

jak już malujesz to bym to robił na gładko:wink:

Opublikowano
  • Autor

Zderzaka nie miałem zamiaru malować :whistling: Chyba że by był zrobiony na gładko to już nie mam wyjścia :decayed:

Opublikowano

no to nie masz wyjścia - rób na gładko :grin:

Opublikowano
  • Autor

Niech ktoś może mi zrobić jeszcze VT z zaślepką i na gładko i będę pewny decyzji :rolleyes:

Opublikowano

nie bądź faja i rób na gładko

Opublikowano
c2v4.jpg
Opublikowano
  • Autor

Sam nie wiem :whistling:

Opublikowano

Robert, ale mu szpachli najebałeś na ten zderzak :polew:

Opublikowano
Sam nie wiem :whistling:

rób USa, blende masz, Gwerty niech Ci ogarnie obrys i bedzie kosa:jerk:

Opublikowano

Rób na gładko człeniu..zaślepki masz gotowe od Allroada, ale to szkoda dolarów na to gówno :wink:

Opublikowano
  • Autor
Sam nie wiem :whistling:

rób USa, blende masz, Gwerty niech Ci ogarnie obrys i bedzie kosa:jerk:

Po to właśnie lecą lampy do Grzesia :naughty:

Tylko pytanie. Czy na gładko zrobić tylko wnękę na tablice? Bo po obu stronach są takie załamania na zderzaku jak by się przyjrzeć :whistling:

Opublikowano

tylko wnęke na tablice, zostaw te przetłoczenia pod lampami

Opublikowano
  • Autor

Ori zderzak ma tylko wnękę :decayed:

499887998_o.jpg

Opublikowano
Sam nie wiem :whistling:

rób USa, blende masz, Gwerty niech Ci ogarnie obrys i bedzie kosa:jerk:

Po to właśnie lecą lampy do Grzesia :naughty:

Tylko pytanie. Czy na gładko zrobić tylko wnękę na tablice? Bo po obu stronach są takie załamania na zderzaku jak by się przyjrzeć :whistling:

przeleć po googlach, chłopaki napewno coś już takiego rezali:wink:, ale ja bym chyba wszystko wygładził:wink:

jakieś wieści w sprawie Nysy?

Opublikowano
  • Autor
tylko wnęke na tablice, zostaw te przetłoczenia pod lampami

No właśnie to już wiem co mi nie pasowało w vt Roberta :polew:

Opublikowano
tylko wnęke na tablice, zostaw te przetłoczenia pod lampami

No właśnie to już wiem co mi nie pasowało w vt Roberta :polew:

Najpeirw je zostawiłęm, a później wywaliłem.

Opublikowano
tylko wnęke na tablice, zostaw te przetłoczenia pod lampami

No właśnie to już wiem co mi nie pasowało w vt Roberta :polew:

to mówie, że Ci szpachli napierdolił :grin: ryju zrób jak ja, poszukaj jakiegoś rozdupconego zderzaka i wytnij z niego wnęke na rejke i wydystansuj sobie go na kleju do szyb - sam widziałeś, że u mnie nawet git to wyszło, reszte i tak szpachlą lakiernik wypełni, albo jakimś włóknem.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.