Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

C5 Freak Biturbo+

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Że też masz Swojego parcha pociąć na części... :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Że też masz Swojego parcha pociąć na części... :decayed:

:polew:

Wasze nie doczekanie :przebiegly:

Opublikowano

Z Krzyśkiem to jest tak, że jedne ceny ma dobre..a inne troszkę kosmos. Ale ogólnie idzie z nim ubić dobry deal ! :wink:

Tylko co to nawiązuje do mojego tematu? :decayed:

Ogólnie napisałem Ci ośla łąko :decayed:

Opublikowano

Kurfa w tym temacie to na 2 posty są 3 hejty:decayed:

Opublikowano
  • Autor
Kurfa w tym temacie to na 2 posty są 3 hejty:decayed:

:polew::polew::polew:

---------- Post dopisany 13-04-2014 at 20:43 ---------- Poprzedni post napisany 08-04-2014 at 10:59 ----------

Ledy se wrzuciłem :decayed:

RgXAYxw.jpg

xAMw13R.jpg

VZIUkI5.jpg

8OudEpn.jpg

MIfE6Iu.jpg

Opublikowano

Lubie tego wunderbauma :jerk:

Opublikowano
  • Autor
Lubie tego wunderbauma :jerk:

Chcesz to ci go dam :decayed:

Opublikowano
Lubie tego wunderbauma :jerk:

Chcesz to ci go dam :decayed:

biore :kox:

Opublikowano
Kurfa w tym temacie to na 2 posty są 3 hejty:decayed:

:polew::polew::polew:

---------- Post dopisany 13-04-2014 at 20:43 ---------- Poprzedni post napisany 08-04-2014 at 10:59 ----------

Ledy se wrzuciłem :decayed:

http://i.imgur.com/RgXAYxw.jpg

http://i.imgur.com/xAMw13R.jpg

http://i.imgur.com/VZIUkI5.jpg

http://i.imgur.com/8OudEpn.jpg

http://i.imgur.com/MIfE6Iu.jpg

:good::decayed:

Lubie tego wunderbauma :jerk:

Chcesz to ci go dam :decayed:

biore :kox:

Strasznie widzę deficytowych towar :naughty:....u nas też się wszyscy o to pytają :decayed:

Opublikowano

Mieszek zmarszczony jak moszna murzyna :grin::grin:

Opublikowano
  • Autor

Obszyjemy :wink4:

Opublikowano

Nie chcesz czarnych recaro w dobrej kasie ? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Recaro będzie ale nie teraz. Mam inne plany :wink:

Opublikowano
Recaro będzie ale nie teraz. Mam inne plany :wink:

żeni sie :naughty:

Opublikowano

tak sobie patrzę na to Audi i nie mogę dojść ładu :grin: to przedlift z przodem liftowym czy na odwrót ? :whistling:

Opublikowano
tak sobie patrzę na to Audi i nie mogę dojść ładu :grin: to przedlift z przodem liftowym czy na odwrót ? :whistling:

no ulep, co zrobisz :grin:

Opublikowano

właśnie widzę ... a mnie z każdej śrubki nieori rozliczają ... cóż widocznie nie trafiam na normalnych klientów :P

Opublikowano
tak sobie patrzę na to Audi i nie mogę dojść ładu :grin: to przedlift z przodem liftowym czy na odwrót ? :whistling:

Międzylift ( fabrycznie przedliftowy ryj ) z poliftowym ryjem i szyną kolejową wspawaną żeby nie rozjebał się na pół po tym sofcie co mu Nosbitsu zasadził :decayed:

---------- Post dopisany at 12:56 ---------- Poprzedni post napisany at 12:55 ----------

Recaro będzie ale nie teraz. Mam inne plany :wink:

żeni sie :naughty:

Kto go wykarmi ? łahaahahaha :grin::facepalm::naughty:

Opublikowano

samolift :decayed:

Opublikowano

:polew:

Ryjosław.. jak będziesz się żenił to przedryndaj do mnie to powiem Ci czym to śmierdzi :grin:

Tak w ogóle piękne auto..jakieś mody ?:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.