Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

C5 Freak Biturbo+

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Obrys pod odzielny przycisk?

Obrysy zrobione pod postoje, palą cały czas :wink:

Opublikowano

Jaki sens jest dzierżyć obrysy świecące bez obrysów amberowych ? :decayed:

Jak to wyrezałeś bo może i ja bym ze zmodził swe:naughty:

Opublikowano
  • Autor

Tak jest dobrze, bez zbędnych włączników i innych. Potrzeba ci będzie oprawki i żarówki a reszta to pikuś :naughty:

Opublikowano

Ile to roboty zrobic wyłącznik :)

Opublikowano
Jaki sens jest dzierżyć obrysy świecące bez obrysów amberowych ? :decayed:

Jak to wyrezałeś bo może i ja bym ze zmodził swe:naughty:

oprawki, żarówki i zostanie druta pociągnąć :banan:

Ile to roboty zrobic wyłącznik :)

ja się pytam: na c**j? :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Ile to roboty zrobic wyłącznik :)

Tylko po co? :decayed:

Opublikowano

jak juz rezałes klape to Proponuje przytwierdzić tablice i ramke na Nity....

Zeby za tydzien nie skonczyło sie jak Rok temu w Ostrowie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Teraz kij wam w oko bo ramka nie wejdzie :grin:

Opublikowano

spokojnie mamy

skrzynka-uciosowa-pilka-300mm-plast-.jpg

kropelka.jpg

i sie poskłada ramke USA:naughty:

Opublikowano
  • Autor
:grin::grin::grin:
Opublikowano
Ile to roboty zrobic wyłącznik :)

ja się pytam: na c**j? :decayed:

Żeby nie ciąć kabla, jak dowód będą chcieli zabrać :)

Opublikowano
Ile to roboty zrobic wyłącznik :)

ja się pytam: na c**j? :decayed:

Żeby nie ciąć kabla, jak dowód będą chcieli zabrać :)

jak sie uprą to i tak wezmą i tak :polew:

---------- Post dopisany 23-03-2014 at 14:31 ---------- Poprzedni post napisany 21-03-2014 at 17:19 ----------

Btw widziałem na żywo, przejechałem się i powiem

tak:

1. Nie jedzie.

2. Nie jedzie.

3. Jest tak c**jowo pospawana, że szczelina pomiędzy przednimi a tylnymi drzwiami pasażera ma

jakieś 2cm - no porażka...

a tak szczerze: podoba mi sie fhói! :banan:

Opublikowano
  • Autor

Kaju podrapał mnie po jaju i mógł się przejechać :naughty: Tymczasem KW on board :wink:

PESBXa0.jpg

Opublikowano

maluj te listwy

Opublikowano
  • Autor

Czekają listwy RS6 na malowanie i montaż. Będę to robił za jednym razem czyli z malowaniem zderzaka. Dorwać jeszcze dokładkę S6 i malowanko :banan:

Opublikowano
maluj te listwy

dokłądnie

Opublikowano
Czekają listwy RS6 na malowanie i montaż. Będę to robił za jednym razem czyli z malowaniem zderzaka. Dorwać jeszcze dokładkę S6 i malowanko :banan:

Jakie listwy z Rs6 ? Jaką dokładkę z S6 ? O czym ty nawijasz człeniu ? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Listwy S6, literówka :decayed: A robię patent ze zderzakiem. Dokładkę ze zderzaka S6 zamieniam z dokładką liftowego zderzaka, całość zaspawać i pomalować :naughty: Znajomy tak miał u siebie i wyglądało dobrze :wink:

Opublikowano
Tak jest dobrze, bez zbędnych włączników i innych. Potrzeba ci będzie oprawki i żarówki a reszta to pikuś :naughty:

Mefju jakie dawałeś żarówki i oprawki do obrysów?

Opublikowano

mam nadzieje że tez mi się dasz przejechać :whistling:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.