Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

C5 Freak Biturbo+

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ładnie :banan:

Opublikowano
:slina:
Opublikowano

A zdjęcia środka gdzie??

Opublikowano

3"? W dzisiejszych czasach już d*py nie urywa. Trzeba robić 4" a DP najlepiej 5":grin:

Opublikowano
Fajna:wink: polift dobrze wygląda:jerk:

Z niego taki polift jak moje w połowie S6 :grin::grin:

Opublikowano
  • Autor

Zdjęcia środka nie wyszły, strzelę coś kiedyś :decayed: No i d*pa na dwa kominy wpadła, dzięki Kryśka :wink:

---------- Post dopisany at 16:20 ---------- Poprzedni post napisany at 16:20 ----------

Fajna:wink: polift dobrze wygląda:jerk:

Z niego taki polift jak moje w połowie S6 :grin::grin:

:polew:

Opublikowano

Poebalem sie :polew:

Wyczłapane przy uzyciu dinksa od przyczłapki do bulbulatora

Opublikowano
  • Autor

To jest lift przecież :przebiegly:

Opublikowano

Ta z mordy to lift i lampy lift :) Ale takto 2001 :)

Ja meczylem to auto na codzien i nie dbalem od strony estetycznej/czystosci. Technicznie byla naprawde ok chociaz zawsze cos by mozna znalesc :) Najwazniejsze ze ma niecale 160kkm realnego przelotu i manual :) Blacharka/lakier bez szalu ale i bez tragedii.

W twoich rekach pewnie bedzie jej lepiej i nie bedzie wozila v10 w bagazniku 200km/h po obwodnicy :D:)

Opublikowano
  • Autor

Bym rzekł pół lift :decayed: Ja tą suczę jeszcze dopieszczę że będziesz prosił żebym ci ją sprzedał :polew::wink:

Opublikowano
Zdjęcia środka nie wyszły, strzelę coś kiedyś :decayed: No i d*pa na dwa kominy wpadła, dzięki Kryśka :wink:

---------- Post dopisany at 16:20 ---------- Poprzedni post napisany at 16:20 ----------

Fajna:wink: polift dobrze wygląda:jerk:

Z niego taki polift jak moje w połowie S6 :grin::grin:

:polew:

:hi:
Opublikowano

Białe Recaro kup..wiem kto ma w dobrym prajsie :wink:

Opublikowano
  • Autor

Ja się za bardzo rozpędziłem z modami :facepalm::polew:

Opublikowano

tak sobie popatrzyłem i myslałem że mocowo jest tak samo jak S4 a to d....pa :kwasny:

169 i 184 kW, ale skoro twierdzisz że ma "czysta" to super, w końcu masz normalny samohut :grin:

Opublikowano
tak sobie popatrzyłem i myslałem że mocowo jest tak samo jak S4 a to d....pa :kwasny:

169 i 184 kW, ale skoro twierdzisz że ma "czysta" to super, w końcu masz normalny samohut :grin:

zostało nakleić na silniku nicorette, żeby mniej palił :wink:

Opublikowano

czemu ma nie mieć trzysta ?

Opublikowano

nie no ma, na pewno ma, nie pisałem inaczej

każdy wie co te silniki są w stanie "wykrzesać" :naughty:

Opublikowano
Ta z mordy to lift i lampy lift :) Ale takto 2001 :)

Ja meczylem to auto na codzien i nie dbalem od strony estetycznej/czystosci. Technicznie byla naprawde ok chociaz zawsze cos by mozna znalesc :) Najwazniejsze ze ma niecale 160kkm realnego przelotu i manual :) Blacharka/lakier bez szalu ale i bez tragedii.

W twoich rekach pewnie bedzie jej lepiej i nie bedzie wozila v10 w bagazniku 200km/h po obwodnicy :D:)

Daniel ważne że półtuszy wieprzowych nie woziłeś albo Ukraińców na pole truskawek:decayed:

Opublikowano

Daniel ważne że półtuszy wieprzowych nie woziłeś albo Ukraińców na pole truskawek:decayed:

skąd wiesz? :bag::decayed:

Opublikowano
Fajna:wink: polift dobrze wygląda:jerk:

Z niego taki polift jak moje w połowie S6 :grin::grin:

Hmmm, zawsze myślałem że od końca 2001 juz wychodziły lifty. Myliłem sie?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.