Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

C5 Freak Biturbo+

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Tak jest dobrze, bez zbędnych włączników i innych. Potrzeba ci będzie oprawki i żarówki a reszta to pikuś :naughty:

Mefju jakie dawałeś żarówki i oprawki do obrysów?

Żaróweczki dwuwłóknowe 21/5W, oprawki wygrzebałem z jakiś lamp z mercedesa :decayed:

Opublikowano
mam nadzieje że tez mi się dasz przejechać :whistling:

nie ma czym :grin:

Opublikowano
Listwy S6, literówka :decayed: A robię patent ze zderzakiem. Dokładkę ze zderzaka S6 zamieniam z dokładką liftowego zderzaka, całość zaspawać i pomalować :naughty: Znajomy tak miał u siebie i wyglądało dobrze :wink:

Że tak się spytam..na c**j ? :decayed:

Kup tył polifta pod pdc na dwa kominy i nie cuduj :naughty:

Opublikowano
Tak jest dobrze, bez zbędnych włączników i innych. Potrzeba ci będzie oprawki i żarówki a reszta to pikuś :naughty:

Mefju jakie dawałeś żarówki i oprawki do obrysów?

Żaróweczki dwuwłóknowe 21/5W, oprawki wygrzebałem z jakiś lamp z mercedesa :decayed:

masz zdjęcie tych oprawek? szukam w internecie, ale nie mogę znaleźć:kwasny:

Opublikowano
  • Autor
Listwy S6, literówka :decayed: A robię patent ze zderzakiem. Dokładkę ze zderzaka S6 zamieniam z dokładką liftowego zderzaka, całość zaspawać i pomalować :naughty: Znajomy tak miał u siebie i wyglądało dobrze :wink:

Że tak się spytam..na c**j ? :decayed:

Kup tył polifta pod pdc na dwa kominy i nie cuduj :naughty:

Liftowy na dwa kominy z pdc już leży w garażu :decayed: Tylko dorwać jeszcze dokładkę z S6 :wink: Szymon postaram się zrobić :wink4:

Opublikowano

Chyba będziesz musiał kupić cały zderzak od S6 :decayed: Sztuka dla sztuki..szkoda lepienia, ale Ty lubisz chyba dobrą rzeźbę w gównie :grin::grin:

Opublikowano
  • Autor
:grin:
Opublikowano
Listwy S6, literówka :decayed: A robię patent ze zderzakiem. Dokładkę ze zderzaka S6 zamieniam z dokładką liftowego zderzaka, całość zaspawać i pomalować :naughty: Znajomy tak miał u siebie i wyglądało dobrze :wink:

Że tak się spytam..na c**j ? :decayed:

Kup tył polifta pod pdc na dwa kominy i nie cuduj :naughty:

Liftowy na dwa kominy z pdc już leży w garażu :decayed: Tylko dorwać jeszcze dokładkę z S6 :wink:Szymon postaram się zrobić :wink4:

będę wdzięczny :wink:

Opublikowano

Wujek usiadła całkiem całkiem . Co zawita na pierwszy strzał ,wydech cy koło?:wink:

Opublikowano
  • Autor

Zobaczymy :decayed:

Opublikowano

Mefju ale miałes farta z tym konkursem na najwiekszą glebe , co ? :naughty::naughty::naughty:

Opublikowano
  • Autor

To wszystko było ustawione :decayed:

Opublikowano

Czyje bagaże miałeś w aucie :decayed: ??? :wink::grin:

Opublikowano
  • Autor
:polew:
Opublikowano

Chłopaki zdali relacje, że niezły ulep toto :grin:

Opublikowano
Chłopaki zdali relacje, że niezły ulep toto :grin:

pier**lą , wszystko jest okej , wygrał konkurs na najwieksza glebe bo ja nie przyjechałem swoim autem :grin:

Zreszta zobaczyłbys fakeS4 mirona , przechodzilismy miedzy ośkami na czworaka :naughty::naughty::naughty:

Opublikowano
Chłopaki zdali relacje, że niezły ulep toto :grin:

pier**lą , wszystko jest okej , wygrał konkurs na najwieksza glebe bo ja nie przyjechałem swoim autem :grin:

Zreszta zobaczyłbys fakeS4 mirona , przechodzilismy miedzy ośkami na czworaka :naughty::naughty::naughty:

:polew::polew::polew:

Opublikowano
  • Autor

Się uczepiłeś tego mirona :polew: Parę fotek z Bukowiny:

IMG_7740.JPG

IMG_7738.JPG

IMG_7739.JPG

No i jeszcze wkładka filtra powietrza pipercross została zamieniona na K&N :naughty:

RyErgtM.jpg

Opublikowano

a spawy ci nie pusciły bo jak jechałeś do BT to wygadalo ze sie zaraz złamie :grin:

Opublikowano
a spawy ci nie pusciły bo jak jechałeś do BT to wygadalo ze sie zaraz złamie :grin:

Toz tam pod spodem wzdłuz budy ma puszczone dwa ceowniki dziesiątki :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.