Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

C5 Freak Biturbo+

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
bierz te tłumiki i rezaj wydech

Sprawuje się? :naughty: Najlepiej to bym chciał kwasa zrobić, od początku do końca, z dp i końcówkami.

Człeniu wysłałem Ci link do końcowych wydechów za 8 pak ..reszte kładziesz kwasem i jesteś chyży kawaler na wsi :grin:

---------- Post dopisany at 22:14 ---------- Poprzedni post napisany at 21:36 ----------

Ej Mefju tak w ogóle to blachę amerykancką Ci zalicytowałem..

funny-vanity-license-plates-fail-banned-in-hollywood-14-1.jpg

Opublikowano
  • Autor
Poka na dobrej fotce te listwy za 250 na Twoim ulepie... :whistling::decayed:

Pomaluje to założę :decayed: Ale się nie martw, są ori :naughty: Raguś widziałem te wydechy i ci powiem że pykło by to dobrze :kox: A na c**j mi ta tablica? :polew:

Opublikowano

Ty tylko komine inne i malina :wink: k**wa kiedyś pytałem ich to chcieli 350 zł za sztunie

Opublikowano
  • Autor

Ja bym i tak chciał po jednym kominie na stronę o średnicy gdzieś 70mm :wink:

Opublikowano
Ja bym i tak chciał po jednym kominie na stronę o średnicy gdzieś 70mm :wink:

:wtf: małe!

Opublikowano

90 to minimum

Opublikowano
  • Autor

Nie przesadzajcie. Reggi ma 80mm i wygląda to jak gówno :facepalm:

Opublikowano
Nie przesadzajcie. Reggi ma 80mm i wygląda to jak gówno :facepalm:

jak chcesz brzmieć jak trabant to spoko.

Opublikowano
  • Autor
Nie przesadzajcie. Reggi ma 80mm i wygląda to jak gówno :facepalm:

jak chcesz brzmieć jak trabant to spoko.

Co ma szerokość końcówki wydechu do brzmienia? :polew: Tymbardziej przy różnicy 10mm :whistling:

Opublikowano

ja musze znowu zacząć ćpać - wyglądać miało być :polew: zapodaj 90 :decayed:

Opublikowano
ja musze znowu zacząć ćpać - wyglądać miało być :polew: zapodaj 90 :decayed:

ja do diesla pcham 80mm, a Ty do BiTa chcesz 70mm wrzucać, 80 byłyby idealne:wink:

Opublikowano
Nie przesadzajcie. Reggi ma 80mm i wygląda to jak gówno :facepalm:

Ja mam 90 klocku :decayed: Do szerokiej d*py spoko..ale Ty masz na wąsko więc 80 mm max bym dał.

Opublikowano

zostawcie go, chce mieć trabanta :grin:

Opublikowano
zostawcie go, chce mieć trabanta :grin:

jakby co to moje dieslowskie fajki 50mm bedą na handel:grin:

Opublikowano
  • Autor
Nie przesadzajcie. Reggi ma 80mm i wygląda to jak gówno :facepalm:

Ja mam 90 klocku :decayed: Do szerokiej d*py spoko..ale Ty masz na wąsko więc 80 mm max bym dał.

W takim razie będzie 80mm :decayed:

Opublikowano
Nie przesadzajcie. Reggi ma 80mm i wygląda to jak gówno :facepalm:

Ja mam 90 klocku :decayed: Do szerokiej d*py spoko..ale Ty masz na wąsko więc 80 mm max bym dał.

W takim razie będzie 80mm :decayed:

zbładził... ale odnalazł właściwą drogę :grin:

Opublikowano

Z Krzyśkiem to jest tak, że jedne ceny ma dobre..a inne troszkę kosmos. Ale ogólnie idzie z nim ubić dobry deal ! :wink:

Opublikowano
  • Autor

Z Krzyśkiem to jest tak, że jedne ceny ma dobre..a inne troszkę kosmos. Ale ogólnie idzie z nim ubić dobry deal ! :wink:

Tylko co to nawiązuje do mojego tematu? :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.