Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Gdzie wyczyścić TURBO w Krakowie ?


Sebo83

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was.

Ostatnio zawiesiło mi się turbo po przekroczeniu 3tyś obr. Dowiedziałem się, że najprawdopodobniej to wina sadzy, która osadziła się na kierownicznach (czy gdzieś tam :D) Mam w związku z tym pytanko do użytkowników z Krakowa. Czy Ktoś z Was może mi polecić jakiś warsztat, który nie oszukuje tylko robi to co należy? No i jaki może być ewentualny koszt czyszczenia turbinki?

Z góry dzięki wszystkim za podpowiedź:)

Aha, mieszkam w Nowej Hucie więc mile widziane warsztaty z okolic NH :)

Pozdrawiam

Seba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw sprawdź co jest przyczyną notlaufa i dopiero szukaj warsztatu. Najlepiej zrób logi i na ich podstawie oceń co się dzieje. A jeśli chodzi o kierownice, to na początek warto spróbować je rozruszać i jak to nie pomoże, to dopiero rozbierać turbinę i czyścić :wink4:

P.S. Turbina to nie windows - nie zawiesza się :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe :D pierwszy raz zawiesiła mi się w niedziele, drugi raz dziś, miedzy czasie starałem się od czasu do czasu przebutować ją do 4 tyś obrotów. Mam autko od 3 miesięcy, wcześniej było użytkowane przez starszego faceta ( od salonu) może to jest powodem zapieczonych kierownic? Jeszcze troche postaram się ją przewiertzyć. ale mimo wszystko czekam na info z jakimiś dobrymi warsztatami w krakowie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, legendarny dziadek jeżdżący do kościoła :polew: poprzedni właściciele wszystkich aut sprowadzanych z zachodu, to ci sami dziadkowie :laghing2:

Ja Ci jednak radzę zrobić logi, bo zapieczone kierownice, to tylko jedna z wielu możliwych przyczyn...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak też zrobie :) a co do dziadka to pewna sprawa :) autko kupione od osoby, która jeździła nim w niemczech :)

podjade na diagnostke komputerową i sprawdze co go boli :)

tlyko pytanie, czy wyjdą błedy kiedy akurat turbina bedzie prawidłowo pracować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logi to nie tylko odczyt błędów. Przeczytaj to i będziesz wiedział co robić:

http://www.a4-klub.pl/smf/tdi_diagnostyka_aktualizacja_30_vii_2008-t18478.0.html

Jeśli zrobisz wszystko zgodnie z opisem, to napewno dowiesz się co dolega silnikowi. Jeśli nie posiadasz vaga, to popytaj klubowiczów z Twojej okolicy (najlepiej w dziale zlociki i spociki, ew. w diagnostyka vag). Zakup własnego, to też niewielki wydatek - około 100 plnów. Szybko się zwóci bo przestaniesz wydawać na diagnostów, którzy i tak nie zawsze wiedzą co mówią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak też zrobie :)

podjade na diagnostke komputerową i sprawdze co go boli :)

No kolego to pojechałeś :baseball:- pogadamy Sobie teraz po Nowohucku :baseball:

A na spocik do galerii to ciężko podjechać :?: Zapytać, pogadać, sprawdzić VAGiem :?: Lepiej do diagnosty i kasę bulić... Kghm :disgust:

No nic, zmuszać nie będę... Jakby co to nie gryziemy :tongue4: Co niedzielę w GK o godz. 18.00-parking dach jesteśmy.

Pomóc, zawsze pomożemy :good::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...