Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Skradziono kluczyk i dokumenty


slawek66

Rekomendowane odpowiedzi

Naszej koleżance - Dynelka - ukradziono kluczyk z dokumentami. Może ktoś wie gdzie w Tychach może wymienić wkładki w zamkach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaraz zaraz, do mnie tez pisala, ale o papierach nic nie mowila :diabelek:

autko z 95r nie wiemy czy pb czy on...moze klezanka sama napisze kilka slow

Moja koncepcja z kluczykiem jest taka, ze nie ma po co wymieniac zamkow, tylko zmienic kod immo i przekodowac kluczyk. (A4 otwiara sie i tak w 1s patykiem)

dodatkowo zalozyc (u innego el.mechanika) jakies swoje zabezpieczenie typu odciecie zaplonu/paliwa/rozrusznika/pradu, bo kolezanka ma ponoc tylko alarm

Nic nie znalazlem w tychach dobrego el.mechanika...moze ktos jest z tych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje jeżeli ma AC to zgłosic ten fakt jak najszybciej w ubezpieczalni żeby poxniej niebyło wielkich :galy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak możecie to może napiszcie do koleżanki na GG bo napisała mi, że nie bardzo potrafi poruszać się po forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisała i do mnie. Poradziłem udać się do ślusarza i zmienić zapadki w bębenkach. No i oczywiście dorobic nowe kluczyki odpowiadające wzorowi nowych zapadek.

Kodu immo nie zmieni, bo to stały kod jest (95 rok).

Dobrze by było dodatkowe zabezpieczenie dołożyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poradziłem udać się do ślusarza i zmienić zapadki w bębenkach

bardzo dobra rada, ja miałem kiedyś przestawiane zapadki w nowych bębenkach pod stary kluczyk i wszystko było gicio jak należy, a robił mi to gośc co dorabia klucze.

ps. próbowali mi ukraść kiedyś Opla Corse w Łodzi w południe pod uczelnią, partacze na moje szczęscie nie potrafili otworzyć tylko rozpruli obie wkładki doszczętnie i odpuścili ( bagażnikiem wchodziłem bo jego oszczędzili )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje jeżeli ma AC to zgłosic ten fakt jak najszybciej w ubezpieczalni żeby poxniej niebyło wielkich

Zgadza się

Jeżeli nie zgłosi tego w ubezpieczalni i na policji to jak nie daj Boże kiedyś ktoś rąbnie taki samochód to z tytułu polisy AC nie dostanie ani 1 zł. Zresztą znam przypadek, że jeden z kluczy do auta nie był oryginalny tylko dorabiany i był ogromny problem z odzyskaniem kasy z tytułu AC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jeśli ma AC niech koniecznie wyjaśnie sprawę by nie było nieporozumień. Dodatkowo niech postawi auto do elektryka na założenie immo + jakieś cos jeśli nie ma. Generalnie jeśli naprawde ukradli a nie zgubiła (bo może życzliwa osoba odda) uważałbym gdzie parkuje i czy nikt sie za mną nie szwęda, wkońcu mają papiery Nr rej. auta adres zamieszkania.

[ Dodano: 05-01-2007, 11:22 ]

A jeszcze jedno ... mam nadzieję że na polcję to zgłosiła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...