Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana szyby przedniej. Ktoś wymieniał?


Revor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Szukam osób, które wymieniały szyby przednie na NOWE. Ja mam ofertę wymiany na Pilkingtona, ale nie o to chodzi. Moje pytanie: Czy ta listewka (uszczelka) która idzie między dachem a szybą jest w zestawie z szybą? Co dodają do nowej szyby przedniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja wymieniałem to dostajesz tylko szybe która jest wklejana na klej. Można dodatkowe elementy wymieniac ale to nie jest w zestawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupisz na metry tam gdzie wstawiają szyby spokojnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się bo ktoś przede mną wstawił ori szybę, ale używkę i ta uszczelko-listewka która idzie na górną krawędź szyby jest w nieciekawym stanie :thumbdown: Dzięki bardzo za info :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wymieniłem szybę czołową w swojej audi a4 b5 w Pilkingtonie. Oprócz szyby i kleju nic innego nie dali. Uszczelki założyli stare. Pytałem o to kierownika, powiedział, że uszczelek tych się nie wymienia jeśli są dobre. Nówki mają za dopłatą, ale stwierdził, że klej jest położony tak dokładnie, że nie ma opcji by były przecieki. W każdym razie gdyby się coś działo można przyjechać na reklamację. Te boczne uszczelki też zostają. Zapłaciłem 360 zł za szybę i jej wymianę.

Jaką cenę Tobie powiedzieli za wymianę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za Pilkingtona krzyknęli 340 z wymianą więc bardzo fajna opcja. Mi chodzi Panowie nie o przeciekanie, a o względy wizualne. Ktoś nie umiejętnie wcześniej musiał wycinać szybę i na jej końcach do góry ta uszczelka jest uszkodzona i wygląda to słabo. Będę wymieniał szybę to chciałbym wymienić też tą uszczelkę ze względów czysto wizualnych :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniałem jakieś ponad rok temu szybę u siebie, brałem Pilkingtona i uszczelka górna była założona nowa już z szybą, majstry od szyb sami tego nie zakładali, taka już przyjechała do nich, więc może też będziesz miał od razu założoną nową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszczelki masz w zestawie z szyba jeśli chodzi o Piklingtona. Pozostałe firmy nie wiem jak jest, ale powinny być w standardzie jako element montażowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba zawsze dają z nową szybą nową uszczelkę. Często pomagam w rodzinnym warsztacie i jak były zamawiane nowe szyby, to były one z uszczelkami.

Ale najlepiej się zapytaj, oczywiście jak masz taką możliwość.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...