Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Temat odnośnie kół do B6


Shhaddoww

Rekomendowane odpowiedzi

w zadnym ogłoszeniu nie ma szer felg ani et!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam posiadam ori felunek s-line a4 b6 7.5j et 43 na zawiasie 1bv. Jakie dystanse wsadzic zeby wypchnac koła na zewnątrz i przy okazji aby nic nie tarło. Kiedyś mierzylem 20mm dystanse i napewno z tylu tarlo o nadkola przy wiekszych dolach. Z przodu nie odnotowalem zadnych obtarc, ale jezdzilem tylko chwilke na test. Pozdrawiam

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Witam posiadam ori felunek s-line a4 b6 7.5j et 43 na zawiasie 1bv. Jakie dystanse wsadzic zeby wypchnac koła na zewnątrz i przy okazji aby nic nie tarło. Kiedyś mierzylem 20mm dystanse i napewno z tylu tarlo o nadkola przy wiekszych dolach. Z przodu nie odnotowalem zadnych obtarc, ale jezdzilem tylko chwilke na test. Pozdrawiam

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Aaa no i dodam ze to avant nie wiem czy to cos zmienia.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie zmienia to ok wiec jakie dystanse polecacie?

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nic?

Szukaj z ET35

Edytowane przez Gregory87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli dystanse 8mm. Myslalem ze moze chociaż 10mm podejdzie

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny temat jakby ludzie byli wrózbitami, co kto chce osiągnąc :decayed:

nie umiecie przyłorzyć 0,5m deski do obecnej felgi i zmierzyć ile brakuje do rantu!

potem to juz tylko czysta matematyka :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny temat jakby ludzie byli wrózbitami, co kto chce osiągnąc :decayed:

nie umiecie przyłorzyć 0,5m deski do obecnej felgi i zmierzyć ile brakuje do rantu!

potem to juz tylko czysta matematyka :P

chce osiągnąć maksymalnie mozliwe wypchnięcie koła na zewnątrz ale tak aby nie tarło o nic z załadukiem czy bez, na dziurach itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę, 9,5' et 42 ran wystaje ok 0,5 cmm na 1bv teraz na h&r pewnie by się schował z tyłu ma dystans 13mm czyli et 29 .

I20f07e0b511a1ab7934062e0819e1f59.jpg

Możesz działać

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

CZy poniższa felga będzie właściwie dobrana do audi a4 b6 na seryjnym zawieszeniu?

Felga aluminiowa 16, opony zimowe 205/55, szerokość felgi 7 cali,et 45.

Felgi takie jak w linku: https://www.google.pl/search?q=4B0601025P&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwjpuIGSpezMAhWIbhQKHTfYCjEQsAQIJA&biw=1280&bih=638

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nareszcie założyłem letnie koła ... ale nie jestem jakoś megazadowolony... nie wiem czy to wina seryjnego zawieszenia 1BA. wzoru felgi - DEZENT TRF7 -17stka 7,5 cala ET37 (kupiona okazyjnie) która mi sie podobała dopóki nie wskoczyła opona 235/45/17 po prostu nie mam błysku jak na to patrzę.... i chyba na przyszły sezon trzeba będzie celowac w coś innego i na pewno większego .... no sami oceńcie.... :kwasny: Tata ma u siebie 215/45/17 i wyglada to zupełnie inaczej... nie ma takiego "balona".... profil ten sam.... czy szerokośc opony ma tutaj znaczenie - a może po prostu on ma szerszą felgę (kurde nie sprawdzałem).... :(

czy szerokość felgi 7,5 tez ma na to wplyw?? Czy np pozostajac przy rozmiarze 17 ale oponke 225 czy 215 wrzucic na szersza felge (jaka ???) I wtedy wygladaloby to lepiej? Czy to tylko kwestia szerokości opony?2iifl1j.jpg

106er9c.jpg

Edytowane przez depechetom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem winą są te wstrętne felgi. Też mam zawias 1BA, opony 235/45/17 i nie wygląda to tak paskudnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za szczerość ;) fele okazyjnie kupione (za 120 Ojro) - dlatego zamiast jeździc na zimówkach cały sezon wrzuciłem je myśląc że będzie ładnie - a nie jest... do tego taka koza na tym seryjnym zawiasie ... no ale OK. będzie coś innego a poki co muszę Tatę nakręcić na wymianę on ma coś takiego u siebie... nie bedę zbyt okrutny ??? ;)
13281801_245573189138313_232662175_n.jpg

Edytowane przez depechetom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może coś ori bardziej Cię zainteresuje? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak najbardziej.... to zapytam - czy zostawić te moje opony 235/45 i szukać samych felg czy całych kół ori z oponami np 215 ? Przyznam się, że już w wulkanizacji jak pierwsza opona wylądowała na tej feldze ... poczułem rozczarowanie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zostawił. Miałem opony 225, teraz mam 235 i nie czuję różnicy. Na wyglądzie na plus i nie jeździ się tak tragicznie, jak piszą. Poszukaj felg najlepiej 8J i z ET35.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mi zależy żeby nie było tego j*****o balona po założeniu opony... niby niskoprofilowa 45 a wyglada że :facepalm:
Myślisz że na czymś takim wyglądałoby to schludniej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś te pierwsze felgi i mi się podobały. Decyzja należy do Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...