Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Temat odnośnie kół do Audi A4 B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A i zapomnialem dodac ze felgi maja 8.5" szerokosci

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
A i zapomnialem dodac ze felgi maja 8.5" szerokosci

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka




Przod bedzie idealnie z nadkolem, minimalnie moze wystawac kolo, tyl bedzie idealnie :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano

Dzieki wielkie za odp. Czyli zakladam i moge latac bez obaw gdyz uzywam auta jako daily i mnie to zastanawialo czy jak dobije to czy kola sie schowaja i nie bedal tarly

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Nie beda :) U mnie przy -45mm na full zaladunku na 18” nie tarlo to u Ciebie tym bardziej trzec nie bedzie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Panowie ma ktos u siebie felge 18" 8.5" z opona 225/45.
Chcialem zobaczyc jak to wyglada. Moglby ktos fotke podrzucic?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Nie wiem jak wam ale mnie bardzo ale to bardzo NIE podobają sie koła z naciągniem 

wygląda to jakby opona zaraz miała sie zsunąć z felgi a po miesiącu rant felgi pewnie wyglada jak kawał startego metalu od krawężników...

takie foto uchwycone z sieci masakracja 

image.png

Opublikowano
W dniu 17.01.2018 o 20:18, ZiBiS4 napisał:

Panowie ma ktos u siebie felge 18" 8.5" z opona 225/45.
Chcialem zobaczyc jak to wyglada. Moglby ktos fotke podrzucic?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 

Zrobi sie minimalny stożek w linku na dole żółte a3 ma taka gume, bedzie git:good:

http://www.mk5golfgti.co.uk/forum/index.php?topic=45861.0

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Obecnie mam na aucie 205/55/16. Pech chcial, ze najechalem na gwozdz :bad: W zapasie mam 17” 215-225/45/17. Czy moge zalozyc na paredziesiat km jedno kolo 17”?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Ja złapałem kapcia w 18 i założyłem 17 z zapasu i nic się nie stało. Przejechałem tak ze 30km.

Opublikowano

No ja bede musial zrobic jakies 200.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

No ja bede musial zrobic jakies 200.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
W dniu 23.02.2018 o 13:59, Karasik2 napisał:

Nie wiem jak wam ale mnie bardzo ale to bardzo NIE podobają sie koła z naciągniem 

wygląda to jakby opona zaraz miała sie zsunąć z felgi a po miesiącu rant felgi pewnie wyglada jak kawał startego metalu od krawężników...

takie foto uchwycone z sieci masakracja 

image.png

Jak nie wiesz po co robi się naciąg to nie zrozumiesz. Nie robi się tego dla wyglądu jak co niektórzy myślą. 

Opublikowano
18 godzin temu, muunv napisał:

Obecnie mam na aucie 205/55/16. Pech chcial, ze najechalem na gwozdz :bad: W zapasie mam 17” 215-225/45/17. Czy moge zalozyc na paredziesiat km jedno kolo 17”?

Nie powinno być problemu..

Przyłóż ten zapas do innego koła na aucie i jeśli nie będzie dużej różnicy w wysokości to będzie ok.. 

A co do szerokości to jest niewielka i różnicówka sobie poradzi:decayed:

Edytowane przez Adam87

Opublikowano

 

W dniu 2/23/2018 o 13:59, Karasik2 napisał:

Nie wiem jak wam ale mnie bardzo ale to bardzo NIE podobają sie koła z naciągniem 

wygląda to jakby opona zaraz miała sie zsunąć z felgi a po miesiącu rant felgi pewnie wyglada jak kawał startego metalu od krawężników...

takie foto uchwycone z sieci masakracja 

image.png

Od krawężników? Jak się nie potrafi parkować/jeździć to pewnie tak... Nawet jak założysz oponę szerokości walca to można felge uszkodzić :)

Opublikowano

Siema trafiły mi się felgi jr18 o wymiarach 18" 9.5' et40 i otwór 67.1. 

Pytanie:

-wejdzie to do mojej b7 bez obcierania? 

-jaka opona na to?

 

Dzięki pozdro 

Opublikowano

67.1 chyba do B7 nie wchodzi z tego co pamiętam?? Czy tam nie ma otworu 57. coś tam? Więc pierścień centrujący trzeba.

Co do obcierania - niech się wypowiedzą inni

Opublikowano
16 godzin temu, suzuki999 napisał:

Siema trafiły mi się felgi jr18 o wymiarach 18" 9.5' et40 i otwór 67.1. 

Pytanie:

-wejdzie to do mojej b7 bez obcierania? 

-jaka opona na to?

 

Dzięki pozdro 

Na gwincie wejdzie. Na 1BA/1BE/1BV przód będzie wystawał.

Opublikowano
4 minuty temu, afroo. napisał:

Na gwincie wejdzie. Na 1BA/1BE/1BV przód będzie wystawał.

Dzięki...a dużo będzie wystawał? czy odpuścić koła? 

Opublikowano
7 minut temu, afroo. napisał:

Na gwincie wejdzie. Na 1BA/1BE/1BV przód będzie wystawał.

Na moim b7 mam 3SDM o tych parametrach z oponą 225/40/18 obniżenie -40 jest delikatny naciąg przód wystaje sam rant felgi czyli jakieś 5 mm . Tył bez problemu , z dystansem 8 mm dopiero jest na równo z nadkolem , ja mam 15mm i wystaje nieznacznie nie mierzyłem ile . 

Edytowane przez danielstol

Opublikowano
4 minuty temu, danielstol napisał:

Na moim b7 mam 3SDM o tych parametrach z oponą 225/40/18 obniżenie -40 jest delikatny naciąg przód wystaje sam rant felgi czyli jakieś 5 mm . Tył bez problemu , z dystansem 8 mm dopiero jest na równo z nadkolem , ja mam 15mm i wystaje nieznacznie nie mierzyłem ile . 

Kolego masz może zdj. jak to siedzi?  Był bym wdzięczny..

Edytowane przez suzuki999

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.