Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Temat odnośnie kół do B7


pawelroad

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czy takie koła wejdą normalnie do audi a4 b7 zawieszenie s-line

Rozmiar 19''

5x112

et 32

Szerokość 8.5j

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra panowie, już ostatnie pytania.

Jestem bardzo blisko dogadania się z forumowiczem o te felgi http://olx.pl/oferta/felgi-oem-audi-19-rs4-s4-s-line-CID5-IDg7Ir5.htmlAle kupiłbym je bez opon.

Parametry:
8,5 x 19 ET43
Otwór centrujący: 66.6 dorzuci mi pierścienie, żeby to siadło na mojej A4 B7

Et jest 43 więc pewnie potrzebny będzie jakiś dystans, tylko pytanie czy to będzie bezpieczne? Nie dość, że pierścień centrujący, to jeszcze dystans ok 10mm i czy trzeba będzie wymieniać też szpilki do felg?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dasz dystans 10mm ze zmianą centrowania z 57,1 na 66,6 i z głowy masz pierścienie. Śruby dajesz dłuższe o grubość dystansu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie najlepiej kupić takie dystanse? Nie chciałbym kupić jakiegoś gówna, dlatego proszę o radę. Pierścienie centrujące sprzedający dorzuca mi gratis, takie pasujące właśnie do B7.


To dasz dystans 10mm ze zmianą centrowania z 57,1 na 66,6 i z głowy masz pierścienie. Śruby dajesz dłuższe o grubość dystansu.

I napisz mi czy to jest bezpieczne, bo często latam z prędkościami 180-200km/h nie chciałbym żeby coś się stało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Nawet się nie zastanawaiaj:

Dystom.pl

Pan Tomasz dobierze Ci odpowiednie dystanse przejściowe.

Materiał, wykonanie i cena bezkonkurencyjna.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dystom.pl

Zamawiasz dystans jaki tylko chcesz + odpowiednio długie śruby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpiszcie mi jeszcze na to bo to dla mnie bardzo ważne:

Czy to jest bezpieczne, bo często latam z prędkościami 180-200km/h po różnych drogach, lepszych i gorszych nie chciałbym żeby coś się stało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wolno jeździć w Polsce z takimi prędkościami :grin: tak jak afroo i balck mówią dystom.pl. dystanse i pierścienie są bezpieczne, oczywiście w pewnych granicach, 10mm dystansu to tyle co nic, sam mam u siebie pierścienie centrujące i jak to mówią i co ? i chooojów sto :decayed: a zdecydowanie nie należę do osób które toczą się po mieście, jak obiniżysz auto i założysz 19 cali to przestaniesz latać z takimi prędkościami, no może poza autostradami :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do nich tak jak pisaliście Panowie, orientujecie się +- ile będę musiał zapłacić za te dystanse 10mm ze zmianą centrowania z 57,1 na 66,6

Śruby oni dodają w cenie czy trzeba osobno dokupować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a czy to będzie dobre dla audi a4 b7

Rozmiar 17

7,5"
5x112
et28

Czy będzie odczuwalny choć troszkę komfort ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Będzie idealnie.

Jeśli założysz opony 215/50/17 będzie też komfortowo,

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpiszcie mi jeszcze na to bo to dla mnie bardzo ważne:

Czy to jest bezpieczne, bo często latam z prędkościami 180-200km/h po różnych drogach, lepszych i gorszych nie chciałbym żeby coś się stało :)

A co kiedy do driftu zakłada się adaptery po 50mm i więcej? Przełóż to teraz na zwykłą jazdę po drodze i obciążenia jakie działają w obu przypadkach wtedy masz odpowiedź. ; )

Napisałem do nich tak jak pisaliście Panowie, orientujecie się +- ile będę musiał zapłacić za te dystanse 10mm ze zmianą centrowania z 57,1 na 66,6

Śruby oni dodają w cenie czy trzeba osobno dokupować?

Wycenę dostaniesz od Dystomu. O śruby też podpytaj i sam oceń, czy się opłaca, czy sam będziesz dokupował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpiszcie mi jeszcze na to bo to dla mnie bardzo ważne:

Czy to jest bezpieczne, bo często latam z prędkościami 180-200km/h po różnych drogach, lepszych i gorszych nie chciałbym żeby coś się stało :)

A co kiedy do driftu zakłada się adaptery po 50mm i więcej? Przełóż to teraz na zwykłą jazdę po drodze i obciążenia jakie działają w obu przypadkach wtedy masz odpowiedź. ; )

Napisałem do nich tak jak pisaliście Panowie, orientujecie się +- ile będę musiał zapłacić za te dystanse 10mm ze zmianą centrowania z 57,1 na 66,6

Śruby oni dodają w cenie czy trzeba osobno dokupować?

Wycenę dostaniesz od Dystomu. O śruby też podpytaj i sam oceń, czy się opłaca, czy sam będziesz dokupował.

Napisz proszę jeszcze raz, bo nie wiem czy dobrze zrozumiałem :)

Co do śrub, to napisałem żeby wycenili, niestety do końca lipca mają urlop, no ale czekam na odp :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej to zamów u nich dystanse ze zmiana centrowania wraz z dłuższymi śrubami i masz wsio ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak do nich napisałem :) Napisałem jakie auto, jaka felga, dystanse 10mm ze zmianą centrowania z 57,1 na 66,6 oraz wycenę śrub do tych felg dystansów i auta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak do nich napisałem :) Napisałem jakie auto, jaka felga, dystanse 10mm ze zmianą centrowania z 57,1 na 66,6 oraz wycenę śrub do tych felg dystansów i auta :)

I gra gitara. Ja akurat śruby mierzyłem pod felgi i kupowałem osobno dlatego napisałem żebyś sam ocenił, czy chcesz. : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie.

Dziś doszły mi moje wymarzone alusy 19" wzór RS4 B7, sprzedający zapewniał na 100%, że felgi będą oryginalne, jednak mam pewną wątpliwość.

Ta Felgach jest znaczek audi co prawda, obok znaczka audi jest jeszcze jakis inny, nic mi nie mówiący znaczek.

Na alufelgach z tyłu piszę ITALY, czy tak mają oryginały? Poniżej zamieszczam kilka zdjęć bardzo proszę o szybką pomoc, bo w razie czego muszę szybko odesłać felgi.

db128c0c99c04ee4med.jpg

6a870cb7c4c54440med.jpg

e18d2574562dc12bmed.jpg

6840925493164438med.jpg

ca67a22fbed164b4med.jpg

310784cf25844676med.jpg

d899e396172d8d97med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...