Skocz do zawartości
IGNOROWANY

prosba o odczyt logow


swiro222

Rekomendowane odpowiedzi

rozumiem cie, ale tu o co innego chodzi.nie zbiera sie gdyz czuje po silniku ze nie reaguje gdy powinien

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to na logach bedzie takie zachowanie widac tylko trzeba to uchwycic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem dlaczego ale widze to i rozumiem Cie, turbina wstaje powoli i zanim napompuje Ty tupiesz pewnie nogą, jak pompnie to już jedzie. Jak wyszła Ci próba szczelności? Była dziura w intercoolerze? Coś musi być nie tak skoro tak wolno wstaje. Ja kiedyś źle podpiąłem dv i szukałem jak głupi po całym silniku bo auto nie jechało, tu dla przykładu jak wstaje moje turbo KLIK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak robilem ta szczelnosc 032 pokazywalo lambde w procentach i jak narazie to nie wiem jak ta szczelnosc zrobic.pomozesz mi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki ale to juz widzialem.brakuje garazu i sprzetu.chodzi mi na vag-u jak to zrobic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z twoich ostatnich logow po programie jest bardzo dobrze turbina osiaga zadane cisnienie 0,8 bar juz 2300 obr. Wiec nie wiem czego tu szukac, reszta parametrow tez w porzadku.

Wysłane za pomoca sputnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam że odnosiłem się do pierwszego logu z pierwszego posta, niestety vagiem nie da się sprawdzić gdzie jest nieszczelność, da się natomiast na pewno sprawdzić pracę gruszki ale o to jak musisz zapytać łukasza albo gregora. Powiem też że nie potrzeba warsztatu żadnego do tego bo sam ostatnio robiłem szczelność i doskonale do tego nadaje się pusta butelka to płynie dot4, wentyl od alufelgi wkręcony w nakrętkę butelki. Ja podczas próby zapomniałem odkręcić korka wlewu oleju, mam nadzieje że nie narobiłem sobie tym szkód :kox: tak czy siak szczelność wypadła dobrze. (na tym filmiku jest aeb a on nie ma czasami wężyka od dv bezpośrednio do kolektora ssącego?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...